Paweł Cieślik będzie kolarzem Bank BGŻ Team także w roku 2012.

Jeden z najzdolniejszych zawodników polskiego peletonu, zwycięzca etapu Wyścigu Dookoła Słowacji i brązowy medalista Górskich Mistrzostw Polski, zamierza w kolejnym sezonie powalczyć o sukcesy zarówno w kraju, jak i na wyścigach zagranicznych. W 2011 spełniło się jedno z największych sportowych marzeń Cieślika – w barwach Reprezentacji Polski wystartował w Tour de Pologne i był to start bardzo udany. Zajął 8. miejsce na królewskim etapie w Bukowinie Tatrzańskiej i przyjeżdżał w ścisłej czołówce pozostałych górskich etapów. Pomagając przez cały wyścig liderowi drużyny, Bartoszowi Huzarskiemu, zdołał zająć w końcowej klasyfikacji 29. miejsce, co jest bardzo dobrym wynikiem dla kolarza debiutującego w imprezie rangi WorldTour.

Zarówno Paweł Cieślik jak i dyrektor sportowy Bank BGŻ Team Zbigniew Szczepkowski wierzą w to, że rok 2012 przyniesie okazje do spełnienia kolejnych sportowych marzeń.