Konrad Tomasiak z grupy TC Chrobry Felt Głogów zajął piąte miejsce w klasyfikacji końcowej Wyścigu Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej im Pułkownika Skopenki. Komplet miejsc na podium wywalczyli Ukraińcy.

Zwyciężył Oleksnadr Golovash przed Anatlijem Sosnitskym oraz Yevgenem Filinem. W klasyfikacjach punktowej i najaktywniejszych zwyciężył Grzegorz Stępniak (ALKS Stal Grudziądz).

W czołowej dziesiątce klasyfikacji końcowej wyścig ukończyło jeszcze trzech Polaków. Siódme miejsce zajął Paweł Brylowski (ALKS Stal Grudziądz), dziewiąty był Mieszko Bulik (TC Chrobry Felt Głogów) a dziesiąty Piotr Kirpsza (KS Pogoń Mostostal Puławy).

Na etapach dobrze prezentowali się kolarze z Grudziądza. Trzeci etap, liczącą 18 km jazdę indywidualną na czas wygrał Paweł Brylowski. Piąty i szósty odcinek wygrał Grzegorz Stępniak, który zwyciężył w klasyfikacjach punktowej i najaktywniejszych wyścigu. Kończące wyścig kryterium w klasyfikacji punktowej wygrał Paweł Brylowski.

Końcowa klasyfikacja generalna > tutaj

Źródło: www.kolarski.pl

Poprzedni artykułAlicja Ratajczak znokautowała rywalki podczas Małego Wyścigu Pokoju!
Następny artykułBMC Racing walczy o Gilberta
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz

Zapraszam do oglądania zdjęć z wyścigu:
http://www.kordus.poznan.pl/tarnovia