Krzysztof Jeżowski (Bank BGŻ Team) odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie zarówno dla siebie, jak i dla swojej nowej ekipy wygrywając ostatni etap Hellena Tour. Były Mistrz Polski pokonał po finiszu z peletonu Czecha Milana Kadleca oraz Dariusza Rudnickiego (BDC Team). W klasyfikacji generalnej końcowy triumf odniósł Vojtech Hacecky (CSC Dukla Praha).

Ostatni etap  XXVI Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2011 prowadził z Godzieszy Wielkich do Kalisza i liczył sobie 136 kilometrów. Na premiach lotnych aktywni byli m.in.: Tomasz Lisowicz (Bank BGŻ Team), Dariusz Woźniak (Legia-Felt), Adam Stachowiak (KLTC Konin), Alois Kankovsky (CSC Dukla Praha), Michal Mracek (SKC Prostejov),  Paweł Brylowski, Dawid Gowacki oraz Grzegorz Stępniak (wszyscy ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz). Ten ostatni, 22-letni kolarz zapewnił sobie triumf w klasyfikacji aktywnych wyścigu.

Kilkanaście kilometrów przed metą, wszystkie odjazdy zostały skasowane, a o zwycięstwo walczyli sprinterzy. Najszybszy okazał się doświadczony Jeżowski. Były mistrz Polski odniósł pierwsze zwycięstwo dla nowej ekipy, Bank BGŻ Team. Drugie miejsce zajął Kadlec, trzeci był kolarz z Dzierżoniowa – Darusz Rudnicki.

W generalce prym wjedzie młodzież. Dzięki skutecznemu atakowi na 2. etapie i dobrej jeździe w czasówce, wyścig padł łupem 24-letniego Vojtecha Hacecky`ego. Czech pokonał o 9 sekund 22-letniego Piotra Sztobryna (Bank BGŻ Team) oraz o 11 sekund 19-letniego, ubiegłorocznego juniora Grzegorza Habę (Aktio Group Mostostal Puławy).

W klasyfikacji punktowej, dwóch zawodników uzbierało 70.pkt. A są to młodziutki, 18-letni Mateusz Nowak (KTK-Kalisz) oraz „profesor” dla 18-latka, Krzysztof Jeżowski. Jednak dzięki lepszej pozycji w klasyfikacji generalnej (6) ubiegłorocznego Mistrza Polski Juniorów w jeździe na czas, to on wygrał koszulkę klasyfikacji punktowej.

Najlepszą drużyną wyścigu została czeska ekipa kontynentalna, CSC Dukla Praha.

Wyniki 5 etapu Hellena Tour 2011:

   1  75 POL19750830  JEŻOWSKI       Krzysztof  BANK BGŻ                  3 09 55 10
   2  23 CZE19741013  KADLEC         Milan      CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 00 00 6
   3  97 POL19810628  RUDNICKI       Dariusz    BDC TEAM                  0 00 00 4
   4  43 POL19860503  KACZMARSKI     Wojciech   LEGIA - FELT              0 00 00
   5  67 POL19900719* BULIK          Mieszko    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 00 00
   6  21 CZE19870329  HACECKY        Vojtech    CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 00 00
   7   4 POL19920715*#NOWAK          Mateusz    KTK KALISZ                0 00 00
   8 118 POL19911007* FRANCZAK       Paweł      MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 00 00
   9  84 POL19890331* SZTOBRYN       Piotr      BANK BGŻ                  0 00 00
  10  45 POL19860618  MODZELEWSKI    Łukasz     LEGIA - FELT              0 00 00
  11  85 POL19900223* CZETYRKO       Grzegorz   WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 00 00
  12  58 POL19890527* KIRPSZA        Piotr      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 00
  13  88 POL19910926* SOBIERAJ       Przemysław WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 00 00
  14  56 POL19870222  KRAJEWSKI      Piotr      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 00
  15 100 POL19890423* KOWALCZYK      Jarosław   GKS CARTUSIA KARTUZY      0 00 00
  16  52 POL19890629* BRYLOWSKI      Paweł      ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 00 00
  17 112 CZE19900816* MARSALEK       Nikolas    SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 00 00
  18   9 POL19830405  RATAJCZYK      Rafał      CCC POLKOWICE             0 00 00
  19  98 POL19750708  RADOSZ         Robert     BDC TEAM                  0 00 00
  20 101 POL19890422* SKARŻYŃSKI     Wojciech   GKS CARTUSIA KARTUZY      0 00 00
  21 106 POL19910326* FORNALSKI      Damian     MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 00 00
  22 102 POL19890427* MARZEC         Tomasz     GKS CARTUSIA KARTUZY      0 00 00
  23   2 POL19921006*#PAWLACZYK      Andrzej    KTK KALISZ                0 00 00
  24  42 POL19790609  CICHOSZ        Marek      LEGIA - FELT              0 00 00
  25  57 POL19880513  PODLASKI       Michał     AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 00
  26   1 POL19900208*#SÓJKA          Kornel     KTK KALISZ                0 00 00
  27  70 POL19921115* STRZEDUŁA      Szymon     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 00 00
  28  38 CZE19910526* DLASK          Jindrich   EXPERIMENT 23 - CZECHY    0 00 00
  29  36 POL19920706*#KORDUS         Adam       GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 0 00 00
  30  26 POL19890710*#STACHOWIAK     Adam       KLTC KONIN                0 00 00
  31  15 CZE19920717* OHRAL          Adam       TJ FAVORIT BRNO           0 00 00
  32  47 POL19740912  WOŻNIAK        Dariusz    LEGIA - FELT              0 00 00
  33 107 POL19891101* MIELA          Damian     MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 00 00
  34   7 POL19910809*#MARCINIAK      Adrian     KTK KALISZ                0 00 00
  35 105 POL19891022* CZAJKOWSKI     Mateusz    MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 00 00
  36  71 POL19920116* BIDERMAN       Mateusz    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 00 00
  37  33 POL19910824*#BŁASZCZYK      Konrad     GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 0 00 00
  38 116 POL19910913* MAJDANIK       Mateusz    MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 00 00
  39 117 POL19911024* BARTKIEWICZ    Andrzej    MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 00 00
  40  32 GER19681011  MALUSZCZAK     Marek      TEAM STARBIKEWEAR         0 00 00
  41  74 POL19740227  RĘBIEWSKI      Jarosław   BANK BGŻ                  0 00 00
  42  76 POL19770223  LISOWICZ       Tomasz     BANK BGŻ                  0 00 00
  43 115 POL19900603* PLUCIŃSKI      Leszek     MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 00 00
  44  55 POL19910320* SZRAMKA        Damian     ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 00 00
  45  35 POL19921126*#JAGODZIŃSKI    Jędrzej    GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 0 00 00
  46  25 CZE19920606* KADUCH         Jan        CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 00 00
  47 113 CZE19920731* FILIP          Jakub      SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 00 00
  48 114 CZE19920428* MRACEK         Michal     SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 00 00
  49  37 CZE19910206* DRBOHLAV       Jan        EXPERIMENT 23 - CZECHY    0 00 00
  50  73 POL19670116  ROMANIK        Radosław   BANK BGŻ INDYWIDUALNIE    0 00 00
  51  94 POL19720622  BARANOWSKI     Dariusz    BDC TEAM                  0 00 00
  52  53 POL19870318  GŁOWACKI       Dawid      ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 00 00
  53  18 CZE19920411* MATOUSEK       Juri       TJ FAVORIT BRNO           0 00 00
  54  16 CZE19920202* SMOLA          Lukas      TJ FAVORIT BRNO           0 00 00
  55  93 POL19840729  WALCZAK        Damian     BDC TEAM                  0 00 00
  56  78 POL19881104  URBANOWSKI     Marcin     BANK BGŻ                  0 00 00
  57  62 POL19920918* KISTER         Paweł      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 00
  58  87 POL19910511* GROCHOWSKI     Bartosz    WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 00 00
  59  61 POL19920130* HABA           Grzegorz   AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 00
  60  44 POL19860718  KOMAR          Jakub      LEGIA - FELT              0 00 00
  60  60 POL19900107* MIGDOŁ         Kamil      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 26
  61  86 POL19900805* KLIMCZYK       Dawid      WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 00 00
  61  59 POL19910808* WRĘGA          Wojciech   AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 26
  62  46 POL19900101* TOMKIEWICZ     Jakub      LEGIA - FELT              0 00 26
  63  17 CZE19891209* EHRENBERGER    Jakub      TJ FAVORIT BRNO           0 00 26
  64  96 POL19850718  KOMAR          Mateusz    BDC TEAM                  0 00 26
  65  30 POL19920131*#DERCZYŃSKI     Mateusz    KLTC KONIN                0 00 26
  66   6 POL19920609*#WOJCIECHOWSKI  Piotr      KTK KALISZ                0 00 26
  67  81 POL19840321  SCHUBERT       Patrick    BANK BGŻ INDYWIDUALNIE    0 00 26
  68  20 CZE19880724  HACECKY        Martin     CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 00 26
  69  64 POL19910321* KIRPSZA        Jacek      AKTIO GROUP MOSTOSTAL ind 0 00 26
  70  69 POL19900121* DĄBROWSKI      Franciszek TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 00 26
  71  92 POL19890222* ZIEMKA         Łukasz     BDC TEAM                  0 00 26
  72  28 POL19910620*#DROZDOWSKI     Damian     KLTC KONIN                0 00 59
  73 128 POL19900808* KRZYWANIA      Piotr      TKK PACIFIC TORUŃ         0 01 01
  74  13 GER19830814  RADEHACHER     Michael    TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 01 01
  75 104 POL19921207* MŁYŃSKI        Sebastian  GKS CARTUSIA KARTUZY      0 01 01
  76  65 POL19921002* KOSIOR         Michał     AKTIO GROUP MOSTOSTAL ind 0 01 01
  77  54 POL19910913* NOWACZEK       Mateusz    ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 01 01
  78  66 POL19920413* MAREK          Przemysław AKTIO GROUP MOSTOSTAL ind 0 01 01
  79   3 POL19900929*#ROSŁANIEC      Marcin     KTK KALISZ                0 01 01
  80 108 POL19890802* PIŃCZUK        Damian     MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 01 12
  81  39 CZE19921014* DVORAK         Tomas      EXPERIMENT 23 - CZECHY    0 01 39
  82  49 POL19871123  KOŁAKOWSKI     Dariusz    KK LEGIA 1928 WARSZAWA    0 01 39
  83  31 GER19741020  NOWAK          Roman      RSV GUTERSLOH             0 01 44
  84  80 POL19860412  CIEŚLIK        Paweł      BANK BGŻ                  0 01 44
  85   5 POL19910911*#TOMCZAK        Damian     KTK KALISZ                0 01 44
  86  83 POL19910525* TOMASZEWSKI    Konrad     BANK BGŻ INDYWIDUALNIE    0 01 55
  87  10 GER19760115  KUSCHLA        Sven       TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 02 24
  88 111 CZE19900312* SALAJ          Tomas      SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 02 39
  89  51 POL19890324* STĘPNIAK       Grzegorz   ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 00 00
  91  11 GER19890405* OHLENSCHLAGER  Tobias     TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 03 05
  92  19 CZE19770912  BLAHA          Martin     CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 03 09
  93  24 CZE19830719  KANKOVSKY      Alois      CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 03 09
  94  68 POL19891126* GRABAREK       Grzegorz   TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 03 15
  95  77 POL19880212  CZAJKOWSKI     Konrad     BANK BGŻ                  0 00 00
  96 127 POL19910815* PIOTROWICZ     Paweł      TKK PACIFIC TORUŃ         0 03 32
  97 109 POL19910524* WDOWIAK        Paweł      MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 00 00
  98 121 POL19891108* PAC            Paweł      MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 03 57
  99  29 POL19890629*#PAWELEC        Kamil      KLTC KONIN                0 03 57
 100  12 GER19880516  HERBST         Phil       TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 04 17
 101  22 CZE19861001  HOCHMANN       Jiri       CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 04 17
 102  63 POL19920312* FOLTYN         Jakub      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 04 57
 104  41 POL19891128* ANTKOWIAK      Piotr      LEGIA - FELT              0 06 02
 105  79 POL19830218  DETKO          Artur      nie wystartował          -4 50 05
 106  27 POL19920403*#KLEPACKI       Rafał      wycofany/abandone        -4 50 05
 107  82 POL19910213* ŚWIĄTEK        Radosław   wycofany/abandone        -4 50 05
 108  91 POL19760210  SAPA           Marcin     wycofany/abandone        -4 50 05
 109  95 POL19841017  ZIÓŁKOWSKI     Wojciech   wycofany/abandone        -4 50 05
 110 120 POL19910622* BARTKIEWICZ    Dorian     wycofany/abandone        -4 50 05
 111  89 RUS19910504* BELKIN         Vladimir   wycofany/abandone        -4 50 05


Końcowa klasyfikacja generalna:

   1  21 CZE19870329  HACECKY        Vojtech    CSC DUKLA PRAHA CZECHY   12 03 58
   2  84 POL19890331* SZTOBRYN       Piotr      BANK BGŻ                  0 00 09
   3  61 POL19920130* HABA           Grzegorz   AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 00 11
   4  25 CZE19920606* KADUCH         Jan        CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 00 34
   5  47 POL19740912  WOŻNIAK        Dariusz    LEGIA - FELT              0 00 57 1
   6   4 POL19920715*#NOWAK          Mateusz    KTK KALISZ                0 00 59
   7  23 CZE19741013  KADLEC         Milan      CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 01 00 6
   8   1 POL19900208*#SÓJKA          Kornel     KTK KALISZ                0 01 12
   9  74 POL19740227  RĘBIEWSKI      Jarosław   BANK BGŻ                  0 01 14
  10  76 POL19770223  LISOWICZ       Tomasz     BANK BGŻ                  0 01 22 1
  11  26 POL19890710*#STACHOWIAK     Adam       KLTC KONIN                0 01 24 1
  12 100 POL19890423* KOWALCZYK      Jarosław   GKS CARTUSIA KARTUZY      0 01 28
  13 118 POL19911007* FRANCZAK       Paweł      MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 01 35
  14  52 POL19890629* BRYLOWSKI      Paweł      ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 01 395
  15  16 CZE19920202* SMOLA          Lukas      TJ FAVORIT BRNO           0 01 45
  16  51 POL19890324* STĘPNIAK       Grzegorz   ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 01 55 3
  17  98 POL19750708  RADOSZ         Robert     BDC TEAM                  0 02 01
  18  53 POL19870318  GŁOWACKI       Dawid      ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 02 04 3
  19  45 POL19860618  MODZELEWSKI    Łukasz     LEGIA - FELT              0 02 08
  20 107 POL19891101* MIELA          Damian     MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 02 10
  21  20 CZE19880724  HACECKY        Martin     CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 02 17
  22  70 POL19921115* STRZEDUŁA      Szymon     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 02 18
  23  15 CZE19920717* OHRAL          Adam       TJ FAVORIT BRNO           0 02 19
  24 116 POL19910913* MAJDANIK       Mateusz    MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 02 21
  25  85 POL19900223* CZETYRKO       Grzegorz   WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 02 28
  26  94 POL19720622  BARANOWSKI     Dariusz    BDC TEAM                  0 02 29
  27  57 POL19880513  PODLASKI       Michał     AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 02 31
  28  38 CZE19910526* DLASK          Jindrich   EXPERIMENT 23 - CZECHY    0 02 31
  29  32 GER19681011  MALUSZCZAK     Marek      TEAM STARBIKEWEAR         0 02 36
  30   2 POL19921006*#PAWLACZYK      Andrzej    KTK KALISZ                0 02 37
  31  97 POL19810628  RUDNICKI       Dariusz    BDC TEAM                  0 02 37 4
  32 101 POL19890422* SKARŻYŃSKI     Wojciech   GKS CARTUSIA KARTUZY      0 02 40
  33  93 POL19840729  WALCZAK        Damian     BDC TEAM                  0 02 42
  34 117 POL19911024* BARTKIEWICZ    Andrzej    MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 02 44
  35  62 POL19920918* KISTER         Paweł      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 02 44
  36 102 POL19890427* MARZEC         Tomasz     GKS CARTUSIA KARTUZY      0 02 47
  37 113 CZE19920731* FILIP          Jakub      SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 02 48
  38  55 POL19910320* SZRAMKA        Damian     ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 02 51
  39  37 CZE19910206* DRBOHLAV       Jan        EXPERIMENT 23 - CZECHY    0 02 54
  40  67 POL19900719* BULIK          Mieszko    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 02 58
  41  44 POL19860718  KOMAR          Jakub      LEGIA - FELT              0 02 59
  42  78 POL19881104  URBANOWSKI     Marcin     BANK BGŻ                  0 03 00
  43   6 POL19920609*#WOJCIECHOWSKI  Piotr      KTK KALISZ                0 03 05
  44  75 POL19750830  JEŻOWSKI       Krzysztof  BANK BGŻ                  0 03 0510
  45  60 POL19900107* MIGDOŁ         Kamil      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 03 09
  46  18 CZE19920411* MATOUSEK       Juri       TJ FAVORIT BRNO           0 03 14
  47  59 POL19910808* WRĘGA          Wojciech   AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 03 15
  48  58 POL19890527* KIRPSZA        Piotr      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 03 15
  49  36 POL19920706*#KORDUS         Adam       GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 0 03 22
  50  54 POL19910913* NOWACZEK       Mateusz    ALKS STAL OCETIX IGLOTEX  0 03 24
  51  77 POL19880212  CZAJKOWSKI     Konrad     BANK BGŻ                  0 03 39
  52  73 POL19670116  ROMANIK        Radosław   BANK BGŻ INDYWIDUALNIE    0 03 44
  53  56 POL19870222  KRAJEWSKI      Piotr      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 03 44
  54   9 POL19830405  RATAJCZYK      Rafał      CCC POLKOWICE             0 03 45
  55  71 POL19920116* BIDERMAN       Mateusz    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 03 49
  56 108 POL19890802* PIŃCZUK        Damian     MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 03 55
  57 112 CZE19900816* MARSALEK       Nikolas    SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 04 05
  58  42 POL19790609  CICHOSZ        Marek      LEGIA - FELT              0 04 06
  59   7 POL19910809*#MARCINIAK      Adrian     KTK KALISZ                0 04 15
  60  88 POL19910926* SOBIERAJ       Przemysław WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 04 17
  61  96 POL19850718  KOMAR          Mateusz    BDC TEAM                  0 04 19
  62  43 POL19860503  KACZMARSKI     Wojciech   LEGIA - FELT              0 04 20
  63 105 POL19891022* CZAJKOWSKI     Mateusz    MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 04 24
  64  17 CZE19891209* EHRENBERGER    Jakub      TJ FAVORIT BRNO           0 04 25
  65  87 POL19910511* GROCHOWSKI     Bartosz    WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 04 28
  66  30 POL19920131*#DERCZYŃSKI     Mateusz    KLTC KONIN                0 04 33
  67 109 POL19910524* WDOWIAK        Paweł      MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 04 35
  68  69 POL19900121* DĄBROWSKI      Franciszek TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 04 44
  69  65 POL19921002* KOSIOR         Michał     AKTIO GROUP MOSTOSTAL ind 0 04 51
  70  66 POL19920413* MAREK          Przemysław AKTIO GROUP MOSTOSTAL ind 0 05 09
  71 128 POL19900808* KRZYWANIA      Piotr      TKK PACIFIC TORUŃ         0 05 09
  72  39 CZE19921014* DVORAK         Tomas      EXPERIMENT 23 - CZECHY    0 05 13
  73  80 POL19860412  CIEŚLIK        Paweł      BANK BGŻ                  0 05 13
  74 115 POL19900603* PLUCIŃSKI      Leszek     MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 05 17
  75  92 POL19890222* ZIEMKA         Łukasz     BDC TEAM                  0 05 43
  76 104 POL19921207* MŁYŃSKI        Sebastian  GKS CARTUSIA KARTUZY      0 05 49
  77  64 POL19910321* KIRPSZA        Jacek      AKTIO GROUP MOSTOSTAL ind 0 06 11
  78  86 POL19900805* KLIMCZYK       Dawid      WARMIŃSKO-MAZURSKI KL.SPO 0 06 12
  79  24 CZE19830719  KANKOVSKY      Alois      CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 06 24 2
  80 127 POL19910815* PIOTROWICZ     Paweł      TKK PACIFIC TORUŃ         0 06 37
  81  13 GER19830814  RADEHACHER     Michael    TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 06 37
  82 106 POL19910326* FORNALSKI      Damian     MKK BOLMET TREK LEGNICA   0 06 43
  83  33 POL19910824*#BŁASZCZYK      Konrad     GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 0 06 50
  84  46 POL19900101* TOMKIEWICZ     Jakub      LEGIA - FELT              0 07 09
  85  31 GER19741020  NOWAK          Roman      RSV GUTERSLOH             0 07 21
  86  63 POL19920312* FOLTYN         Jakub      AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁ 0 07 26
  87  81 POL19840321  SCHUBERT       Patrick    BANK BGŻ INDYWIDUALNIE    0 07 30
  88  83 POL19910525* TOMASZEWSKI    Konrad     BANK BGŻ INDYWIDUALNIE    0 07 35
  89 111 CZE19900312* SALAJ          Tomas      SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 08 05
  90  19 CZE19770912  BLAHA          Martin     CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 08 10
  91 121 POL19891108* PAC            Paweł      MGLKS ZIEMIA BRZESKA      0 08 40
  92  22 CZE19861001  HOCHMANN       Jiri       CSC DUKLA PRAHA CZECHY    0 09 01
  93  41 POL19891128* ANTKOWIAK      Piotr      LEGIA - FELT              0 10 57
  94  49 POL19871123  KOŁAKOWSKI     Dariusz    KK LEGIA 1928 WARSZAWA    0 12 29
  95 114 CZE19920428* MRACEK         Michal     SKC PROSTEJOV - CZECHY    0 14 56 2
  96  35 POL19921126*#JAGODZIŃSKI    Jędrzej    GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 0 17 28
  97  11 GER19890405* OHLENSCHLAGER  Tobias     TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 19 27
  98   3 POL19900929*#ROSŁANIEC      Marcin     KTK KALISZ                0 20 11
  99  29 POL19890629*#PAWELEC        Kamil      KLTC KONIN                0 21 20
 100  12 GER19880516  HERBST         Phil       TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 23 26
 101  28 POL19910620*#DROZDOWSKI     Damian     KLTC KONIN                0 23 52
 102   5 POL19910911*#TOMCZAK        Damian     KTK KALISZ                0 25 17
 103  68 POL19891126* GRABAREK       Grzegorz   TC CHROBRY FELT GŁOGÓW    0 28 33
 104  10 GER19760115  KUSCHLA        Sven       TEAM BMC-ACTINLINE-NIEMCY 0 38 40


Foto: www.teambgz.pl