W niedzielę, punktualnie o 10:10 kolarze wyruszą na trasę 109 edycji Paryż – Roubaix. Z numerem jeden pojedzie zeszłoroczny triumfator Fabian Cancellara. Z numerem 175 jedyny Polak w stawce, Jarosław Marycz (Saxo Bank).

  • Leopard Trek

    • 1  Fabian Cancellara (Swi)
    • 2  Dominic Klemme (Ger)
    • 3  Martin Mortensen (Den)
    • 4  Giacomo Nizzolo (Ita)
    • 5  Stuart O’Grady (Aus)
    • 6  Joost Posthuma (Ned)
    • 7  Tom Stamsnijder (Ned)
    • 8  Wouter Weylandt (Bel)
  • Team Garmin-Cervelo

    • 11  Thor Hushovd (Nor)
    • 12  Tyler Farrar (USA)
    • 13  Roger Hammond (GBr)
    • 14  Heinrich Haussler (Ger)
    • 15  Andreas Klier (Ger)
    • 17  Gabriel Rasch (Nor)
    • 18  Sep Vanmarcke (Bel)
    • 19  Johan Van Summeren (Bel)
  • Sky Procycling

    • 21  Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa)
    • 22  Kurt-Asle Arvesen (Nor)
    • 23  Michael Barry (Can)
    • 24  Mathew Hayman (Aus)
    • 25  Jeremy Hunt (GBr)
    • 26  Ian Stannard (GBr)
    • 27  Geraint Thomas (GBr)
    • 28  Bradley Wiggins (GBr)
  • HTC-Highroad

    • 31  Matthew Harley Goss (Aus)
    • 32  Lars Ytting Bak (Den)
    • 33  Matthew Brammeier (Irl)
    • 34  Mark Cavendish (GBr)
    • 35  John Degenkolb (Ger)
    • 36  Bernhard Eisel (Aut)
    • 37  Alex Rasmussen (Den)
    • 38  Gatis Smukulis (Lat)
  • Quickstep Cycling Team

    • 41  Tom Boonen (Bel)
    • 42  Marco Bandiera (Ita)
    • 43  Sylvain Chavanel (Fra)
    • 44  Gerald Ciolek (Ger)
    • 45  Andreas Stauff (Ger)
    • 46  Gert Steegmans (Bel)
    • 47  Kevin Van Impe (Bel)
    • 48  Guillaume Van Keirsbulck (Bel)
  • Omega Pharma-Lotto

    • 51  André Greipel (Ger)
    • 52  Jens Debusschere (Bel)
    • 53  Adam Hansen (Aus)
    • 55  Maarten Neyens (Bel)
    • 56  Vicente Reynes Mimo (Spa)
    • 57  Jurgen Roelandts (Bel)
    • 58  Marcel Sieberg (Ger)
    • 60  David Boucher (Fra)
  • BMC Racing Team

    • 61  Alessandro Ballan (Ita)
    • 62  Marcus Burghardt (Ger)
    • 63  George Hincapie (USA)
    • 64  Alexander Kristoff (Nor)
    • 65  Manuel Quinziato (Ita)
    • 66  Michael Schär (Swi)
    • 68  Simon Zahner (Swi)
    • 70  John Murphy (USA)
  • Katusha Team

    • 71  Filippo Pozzato (Ita)
    • 72  Vladimir Goussev (Rus)
    • 73  Leif Hoste (Bel)
    • 74  Mikhail Ignatiev (Rus)
    • 75  Serguei Ivanov (Rus)
    • 76  Aliaksandr Kuchynski (Blr)
    • 77  Luca Paolini (Ita)
    • 78  Nikolay Trusov (Rus)
  • AG2R La Mondiale

    • 81  Sébastien Hinault (Fra)
    • 82  Martin Elmiger (Swi)
    • 83  Kristof Goddaert (Bel)
    • 84  Steve Houanard (Fra)
    • 85  Romain Lemarchand (Fra)
    • 86  Sébastien Minard (Fra)
    • 87  Lloyd Mondory (Fra)
    • 88  Anthony Ravard (Fra)
  • Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

    • 91  Björn Leukemans (Bel)
    • 92  Thomas De Gendt (Bel)
    • 93  Stijn Devolder (Bel)
    • 94  Gorik Gardeyn (Bel)
    • 95  Wouter Mol (Ned)
    • 97  Mirko Selvaggi (Ita)
    • 98  Frederik Veuchelen (Bel)
    • 99  Borut Bozic (Slo)
  • Saur – Sojasun

    • 101  Arnaud Coyot (Fra)
    • 102  Jimmy Casper (Fra)
    • 103  Jimmy Engoulvent (Fra)
    • 104  Cyril Lemoine (Fra)
    • 105  Rony Martias (Fra)
    • 106  Romain Matheou (Fra)
    • 107  Jean- Paiani (Fra)
    • 108  Stéphane Poulhies (Fra)
  • Rabobank Cycling Team

    • 111  Lars Boom (Ned)
    • 112  Theo Bos (Ned)
    • 113  Rick Flens (Ned)
    • 114  Sebastiaan Langeveld (Ned)
    • 115  Tom Leezer (Ned)
    • 116  Maarten Tjallingii (Ned)
    • 117  Dennis van Winden (Ned)
    • 118  Maarten Wijnants (Bel)
  • FDJ

    • 121  Frédéric Guesdon (Fra)
    • 122  Olivier Bonnaire (Fra)
    • 123  William Bonnet (Fra)
    • 124  Steve Chainel (Fra)
    • 125  Mickael Delage (Fra)
    • 126  Yauheni Hutarovich (Blr)
    • 127  Matthieu Ladagnous (Fra)
    • 128  Dominique Rollin (Can)
  • Skil – Shimano

    • 131  Tom Veelers (Ned)
    • 132  Roy Curvers (Ned)
    • 133  Bert De Backer (Bel)
    • 134  Koen de Kort (Ned)
    • 135  Mitchell Docker (Aus)
    • 136  Marcel Kittel (Ger)
    • 137  Roger Kluge (Ger)
    • 138  Martin Reimer (Ger)
  • Liquigas-Cannondale

    • 141  Peter Sagan (Svk)
    • 143  Davide Cimolai (Ita)
    • 144  Jacopo Guarnieri (Ita)
    • 145  Edward King (USA)
    • 146  Kristijan Koren (Slo)
    • 147  Alan Marangoni (Ita)
    • 148  Daniel Oss (Ita)
  • Cofidis, Le Credit en Ligne

    • 151  Jens Keukeleire (Bel)
    • 152  Leonardo Duque (Col)
    • 153  Kevin Ista (Bel)
    • 154  Arnaud Labbe (Fra)
    • 155  Adrien Petit (Fra)
    • 156  Aleksejs Saramotins (Lat)
    • 157  Nico Sijmens (Bel)
    • 158  Romain Zingle (Bel)
  • Lampre – ISD

    • 161  Vitaliy Buts (Ukr)
    • 162  Danilo Hondo (Ger)
    • 163  Vitaliy Kondrut (Ukr)
    • 164  Dmytro Krivtsov (Ukr)
    • 165  Adriano Malori (Ita)
    • 166  Daniele Righi (Ita)
    • 168  Balint Szeghalmi (Hun)
  • Saxo Bank Sungard

    • 171  Baden Cooke (Aus)
    • 172  Jonas Aaen Jørgensen (Den)
    • 173  Kasper Klostergaard Larsen (Den)
    • 174  Gustav Erik Larsson (Swe)
    • 175  Jaroslaw Marycz (Pol)
    • 177  Luke Roberts (Aus)
    • 178  Matteo Tosatto (Ita)
    • 180  David Tanner (Aus)
  • Team RadioShack

    • 181  Robbie McEwen (Aus)
    • 182  Fumiyuki Beppu (Jpn)
    • 183  Ben King (USA)
    • 184  Nelson Oliveira (Por)
    • 185  Grégory Rast (Swi)
    • 186  Sébastien Rosseler (Bel)
    • 187  Bjorn Selander (USA)
    • 188  Jesse Sergent (NZl)
  • Team Europcar

    • 191  Alexandre Pichot (Fra)
    • 192  Sébastien Chavanel (Fra)
    • 193  Mathieu Claude (Fra)
    • 194  Damien Gaudin (Fra)
    • 195  Yohann Gène (Fra)
    • 196  Saïd Haddou (Fra)
    • 197  Sébastien Turgot (Fra)
    • 198  David Veilleux (Can)
  • Movistar Team

    • 201  Andrei Amador Bipkazacova (Crc)
    • 202  Imanol Erviti Ollo (Spa)
    • 203  José Ivan Gutierrez Palacios (Spa)
    • 204  Ignatas Konovalovas (Ltu)
    • 205  Carlos Oyarzun (Chi)
    • 206  Luis Pasamontes Rodriguez (Spa)
    • 207  Francisco Perez Sanchez (Spa)
    • 208  Jose Joaquin Rojas Gil (Spa)
  • Pro Team Astana

    • 211  Allan Davis (Aus)
    • 212  Simon Clarke (Aus)
    • 213  Maxim Gourov (Kaz)
    • 214  Valentin Iglinskiy (Kaz)
    • 216  Mirco Lorenzetto (Ita)
    • 217  Gorazd Stangelj (Slo)
    • 218  Tomas Vaitkus (Ltu)
  • Euskaltel-Euskadi

    • 221  Francisco Javier Aramendia Llorente (Spa)
    • 222  Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa)
    • 223  Pierre Cazaux (Fra)
    • 224  Gorka Izagirre Insausti (Spa)
    • 226  Miguel Minguez Ayala (Spa)
    • 227  Alan Perez Lezaun (Spa)
    • 228  Daniel Sesma (Spa)
  • Team Netapp

    • 231  Michael Baer (Swi)
    • 232  Jan Barta (Cze)
    • 233  Eric Baumann (Ger)
    • 234  Steven Cozza (USA)
    • 235  Alexander Gottfried (Ger)
    • 236  Robert Retschke (Ger)
    • 237  Andreas Schillinger (Ger)
    • 238  Timon Seubert (Ger)
  • Bretagne – Schuller

    • 241  Johan Le Bon (Fra)
    • 242  Stéphane Bonsergent (Fra)
    • 243  Jean-Luc Delpech (Fra)
    • 244  Renaud Dion (Fra)
    • 245  Sébastien Duret (Fra)
    • 246  Mathieu Halleguen (Fra)
    • 247  Gael Malacarne (Fra)
    • 248  Florian Vachon (Fra)
  • Leopard Trek

    • 1  Fabian Cancellara (Swi)
    • 2  Dominic Klemme (Ger)
    • 3  Martin Mortensen (Den)
    • 4  Giacomo Nizzolo (Ita)
    • 5  Stuart O’Grady (Aus)
    • 6  Joost Posthuma (Ned)
    • 7  Tom Stamsnijder (Ned)
    • 8  Wouter Weylandt (Bel)
  • Team Garmin-Cervelo

    • 11  Thor Hushovd (Nor)
    • 12  Tyler Farrar (USA)
    • 13  Roger Hammond (GBr)
    • 14  Heinrich Haussler (Ger)
    • 15  Andreas Klier (Ger)
    • 17  Gabriel Rasch (Nor)
    • 18  Sep Vanmarcke (Bel)
    • 19  Johan Van Summeren (Bel)
  • Sky Procycling

    • 21  Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa)
    • 22  Kurt-Asle Arvesen (Nor)
    • 23  Michael Barry (Can)
    • 24  Mathew Hayman (Aus)
    • 25  Jeremy Hunt (GBr)
    • 26  Ian Stannard (GBr)
    • 27  Geraint Thomas (GBr)
    • 28  Bradley Wiggins (GBr)
  • HTC-Highroad

    • 31  Matthew Harley Goss (Aus)
    • 32  Lars Ytting Bak (Den)
    • 33  Matthew Brammeier (Irl)
    • 34  Mark Cavendish (GBr)
    • 35  John Degenkolb (Ger)
    • 36  Bernhard Eisel (Aut)
    • 37  Alex Rasmussen (Den)
    • 38  Gatis Smukulis (Lat)
  • Quickstep Cycling Team

    • 41  Tom Boonen (Bel)
    • 42  Marco Bandiera (Ita)
    • 43  Sylvain Chavanel (Fra)
    • 44  Gerald Ciolek (Ger)
    • 45  Andreas Stauff (Ger)
    • 46  Gert Steegmans (Bel)
    • 47  Kevin Van Impe (Bel)
    • 48  Guillaume Van Keirsbulck (Bel)
  • Omega Pharma-Lotto

    • 51  André Greipel (Ger)
    • 52  Jens Debusschere (Bel)
    • 53  Adam Hansen (Aus)
    • 55  Maarten Neyens (Bel)
    • 56  Vicente Reynes Mimo (Spa)
    • 57  Jurgen Roelandts (Bel)
    • 58  Marcel Sieberg (Ger)
    • 60  David Boucher (Fra)
  • BMC Racing Team

    • 61  Alessandro Ballan (Ita)
    • 62  Marcus Burghardt (Ger)
    • 63  George Hincapie (USA)
    • 64  Alexander Kristoff (Nor)
    • 65  Manuel Quinziato (Ita)
    • 66  Michael Schär (Swi)
    • 68  Simon Zahner (Swi)
    • 70  John Murphy (USA)
  • Katusha Team

    • 71  Filippo Pozzato (Ita)
    • 72  Vladimir Goussev (Rus)
    • 73  Leif Hoste (Bel)
    • 74  Mikhail Ignatiev (Rus)
    • 75  Serguei Ivanov (Rus)
    • 76  Aliaksandr Kuchynski (Blr)
    • 77  Luca Paolini (Ita)
    • 78  Nikolay Trusov (Rus)
  • AG2R La Mondiale

    • 81  Sébastien Hinault (Fra)
    • 82  Martin Elmiger (Swi)
    • 83  Kristof Goddaert (Bel)
    • 84  Steve Houanard (Fra)
    • 85  Romain Lemarchand (Fra)
    • 86  Sébastien Minard (Fra)
    • 87  Lloyd Mondory (Fra)
    • 88  Anthony Ravard (Fra)
  • Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

    • 91  Björn Leukemans (Bel)
    • 92  Thomas De Gendt (Bel)
    • 93  Stijn Devolder (Bel)
    • 94  Gorik Gardeyn (Bel)
    • 95  Wouter Mol (Ned)
    • 97  Mirko Selvaggi (Ita)
    • 98  Frederik Veuchelen (Bel)
    • 99  Borut Bozic (Slo)
  • Saur – Sojasun

    • 101  Arnaud Coyot (Fra)
    • 102  Jimmy Casper (Fra)
    • 103  Jimmy Engoulvent (Fra)
    • 104  Cyril Lemoine (Fra)
    • 105  Rony Martias (Fra)
    • 106  Romain Matheou (Fra)
    • 107  Jean- Paiani (Fra)
    • 108  Stéphane Poulhies (Fra)
  • Rabobank Cycling Team

    • 111  Lars Boom (Ned)
    • 112  Theo Bos (Ned)
    • 113  Rick Flens (Ned)
    • 114  Sebastiaan Langeveld (Ned)
    • 115  Tom Leezer (Ned)
    • 116  Maarten Tjallingii (Ned)
    • 117  Dennis van Winden (Ned)
    • 118  Maarten Wijnants (Bel)
  • FDJ

    • 121  Frédéric Guesdon (Fra)
    • 122  Olivier Bonnaire (Fra)
    • 123  William Bonnet (Fra)
    • 124  Steve Chainel (Fra)
    • 125  Mickael Delage (Fra)
    • 126  Yauheni Hutarovich (Blr)
    • 127  Matthieu Ladagnous (Fra)
    • 128  Dominique Rollin (Can)
  • Skil – Shimano

    • 131  Tom Veelers (Ned)
    • 132  Roy Curvers (Ned)
    • 133  Bert De Backer (Bel)
    • 134  Koen de Kort (Ned)
    • 135  Mitchell Docker (Aus)
    • 136  Marcel Kittel (Ger)
    • 137  Roger Kluge (Ger)
    • 138  Martin Reimer (Ger)
  • Liquigas-Cannondale

    • 141  Peter Sagan (Svk)
    • 143  Davide Cimolai (Ita)
    • 144  Jacopo Guarnieri (Ita)
    • 145  Edward King (USA)
    • 146  Kristijan Koren (Slo)
    • 147  Alan Marangoni (Ita)
    • 148  Daniel Oss (Ita)
  • Cofidis, Le Credit en Ligne

    • 151  Jens Keukeleire (Bel)
    • 152  Leonardo Duque (Col)
    • 153  Kevin Ista (Bel)
    • 154  Arnaud Labbe (Fra)
    • 155  Adrien Petit (Fra)
    • 156  Aleksejs Saramotins (Lat)
    • 157  Nico Sijmens (Bel)
    • 158  Romain Zingle (Bel)
  • Lampre – ISD

    • 161  Vitaliy Buts (Ukr)
    • 162  Danilo Hondo (Ger)
    • 163  Vitaliy Kondrut (Ukr)
    • 164  Dmytro Krivtsov (Ukr)
    • 165  Adriano Malori (Ita)
    • 166  Daniele Righi (Ita)
    • 168  Balint Szeghalmi (Hun)
  • Saxo Bank Sungard

    • 171  Baden Cooke (Aus)
    • 172  Jonas Aaen Jørgensen (Den)
    • 173  Kasper Klostergaard Larsen (Den)
    • 174  Gustav Erik Larsson (Swe)
    • 175  Jaroslaw Marycz (Pol)
    • 177  Luke Roberts (Aus)
    • 178  Matteo Tosatto (Ita)
    • 180  David Tanner (Aus)
  • Team RadioShack

    • 181  Robbie McEwen (Aus)
    • 182  Fumiyuki Beppu (Jpn)
    • 183  Ben King (USA)
    • 184  Nelson Oliveira (Por)
    • 185  Grégory Rast (Swi)
    • 186  Sébastien Rosseler (Bel)
    • 187  Bjorn Selander (USA)
    • 188  Jesse Sergent (NZl)
  • Team Europcar

    • 191  Alexandre Pichot (Fra)
    • 192  Sébastien Chavanel (Fra)
    • 193  Mathieu Claude (Fra)
    • 194  Damien Gaudin (Fra)
    • 195  Yohann Gène (Fra)
    • 196  Saïd Haddou (Fra)
    • 197  Sébastien Turgot (Fra)
    • 198  David Veilleux (Can)
  • Movistar Team

    • 201  Andrei Amador Bipkazacova (Crc)
    • 202  Imanol Erviti Ollo (Spa)
    • 203  José Ivan Gutierrez Palacios (Spa)
    • 204  Ignatas Konovalovas (Ltu)
    • 205  Carlos Oyarzun (Chi)
    • 206  Luis Pasamontes Rodriguez (Spa)
    • 207  Francisco Perez Sanchez (Spa)
    • 208  Jose Joaquin Rojas Gil (Spa)
  • Pro Team Astana

    • 211  Allan Davis (Aus)
    • 212  Simon Clarke (Aus)
    • 213  Maxim Gourov (Kaz)
    • 214  Valentin Iglinskiy (Kaz)
    • 216  Mirco Lorenzetto (Ita)
    • 217  Gorazd Stangelj (Slo)
    • 218  Tomas Vaitkus (Ltu)
  • Euskaltel-Euskadi

    • 221  Francisco Javier Aramendia Llorente (Spa)
    • 222  Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa)
    • 223  Pierre Cazaux (Fra)
    • 224  Gorka Izagirre Insausti (Spa)
    • 226  Miguel Minguez Ayala (Spa)
    • 227  Alan Perez Lezaun (Spa)
    • 228  Daniel Sesma (Spa)
  • Team Netapp

    • 231  Michael Baer (Swi)
    • 232  Jan Barta (Cze)
    • 233  Eric Baumann (Ger)
    • 234  Steven Cozza (USA)
    • 235  Alexander Gottfried (Ger)
    • 236  Robert Retschke (Ger)
    • 237  Andreas Schillinger (Ger)
    • 238  Timon Seubert (Ger)
  • Bretagne – Schuller

    • 241  Johan Le Bon (Fra)
    • 242  Stéphane Bonsergent (Fra)
    • 243  Jean-Luc Delpech (Fra)
    • 244  Renaud Dion (Fra)
    • 245  Sébastien Duret (Fra)
    • 246  Mathieu Halleguen (Fra)
    • 247  Gael Malacarne (Fra)
    • 248  Florian Vachon (Fra)