Team RadioShack może nie jest faworytem do wygrania Tour de France w 2011 roku, ale w zespole “energia jest dobra, a morale jest wysokie”, opowiada kierownik zespołu Johan Bruyneel.

Jedną z niespodzianek w nowym sezonie będą nowe stroje ekipy. “W najbliższych tygodniach zaprezentujemy modele strojów na 2011.r. Będą zdecydowanie różnić się od tych poprzednich, jak i projektów innych zespołów. Myślę że spodobają wam się”, napisał Bruyneel na swojej stronie internetowej.

Zespół ma dwa obozy szkoleniowe w ostatnich tygodniach, „jeden w USA dla amerykańskich kolarzy, a inny w Europie dla pozostałych. Wolał bym mieć wszystkich razem, jednak takie rozwiązanie było lepsze dla Amerykanów, którzy przed świętami są bliżej domu“, pisze Belg.

Na obozie w Europie, “odbywają się pierwsze przejażdżki, działania które mają zbudować zespół tzn: wycieczki piesze, jazda konna, gokarty i zwykłe rozmowy z zawodnikami o ich celach i planach wyścigowych”.

“Zawsze miło oglądać zawodników po zimowej przerwie, a także poznać nowe twarze. Teraz jest okazja by spotkać się razem z zespołem. Choć nie jesteśmy jednym z faworytów Tour de France w tym roku, nie zabraknie nam motywacji do wygrywania wyścigów i zbierania nowych doświadczeń. Energia jest dobra, a morale jest wysokie!

Foto: www.corvospro.com

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments