….sezonu oczywiście. W ostatnim czasie trochę nie miałem czasu napisać czegoś nowego na stronie, więc teraz napiszę coś o ostatnim miesiącu.

19 września startowałem w kryterium ulicznym w Sosnowcu. Runda dosyć ciężka z podjazdem, a do tego z mocno wiejącym wiatrem dała się mocno we znaki. Sytuacja cały czas się zmieniała, aż w końcu odjechała 3 osobowa ucieczka i peleton walczył tylko o 1 pkt. na finiszach. Mi udało się zdobyć 2 pkt. i zająć miejsce w pierwszej 10 wyścigu.

Kolejnym ze zmagań był lokalny wyścig w okolicach Dzierżoniowa. Pierwszego dnia zmierzyłem się z jazdą na czas na dystansie 7 km, którą z czasem 8,44 wygrałem, natomiast dnia następnego odbył się start wspólny gdzie tryumfował mój kolega z drużyny Mieszko Bulik przed Marcinem Mrożkiem ja zająłem 3 miejsce.

Ostatnimi wyścigami dla mnie w tym sezonie były dwa kryteria w okolicach Pszczyny. Pierwszy odbył się w Studzionce i tam zająłem 5 miejsce a tydzień później w Suszcu byłem 8. I tak zakończyłem swój sezon w pierwszym roku orlika teraz trochę roztrenowania, odpoczynku i od listopada kolejne przygotowania do nowego sezonu.

Źródło + foto: konradtomasiak.blogspot.com

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments