Ted King i Timothy Duggan są blisko podpisania kontraktu z włoskim zespołem ProTour, Liquigas-Cannondale na 2011 r. Producent rowerów, Amerykańska firma Cannondale, która niedawno rozpoczęła współpracę z zespołem jako sponsor tytularny chciałaby, aby w składzie znalazło się kilku Amerykanów.

Duggan, pochodzi z Colorado i ścigał się dla zespołu Garmin-Transitions. Po ciężkim urazie głowy w 2008 roku, odnotował dobre występy w Dauphine Libere i Tour of Austria w 2009 roku.

King, pochodzi z New Hampshire. W poprzednich latach ścigał się dla Cervelo Test Team i odegrał ważną rolę podczas Giro d’Italia w ostatnich dwóch sezonach.

„Nadal jestem w środku rozmów z dobrą ekipą,” powiedział King dla Cyclingnews kilka tygodni temu. „Cieszę się, że te rozmowy są w zaawansowanym stadium i powinny być upublicznione już wkrótce. Kontrakt negocjował przede wszystkim mój agent, Andrew McQuaid.”

W zasadzie jestem trochę rozczarowany obecnym sezonem„, powiedział King. „Moim zdaniem bardzo dobrze wywiązywałem się ze swoich zadań. Po rozmowie z dyrektorami dwóch ekip które będą tworzyć w 2011 r. jedną całość: Garminu oraz Cervelo wiem, że byli zadowoleni z mojej jazdy. Myślałem że podpiszę nowy kontrakt, jednak musiałem szukać nowego pracodawcy.”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments