Zgodnie z podaną informacją na stronie grupy CCC-Polsat-Polkowice ,w przyszłym sezonie będę reprezentował jej barwy. Na pewno  będzie to kolejny krok do przodu w mojej karierze wraz ekipą Pana Darka Miłka.

CCC-Polsat-Polkowice, która jest w gronie ekip Pro-Continental, a w przyszłym roku dołączy do programu paszportów biologicznych będę miał szansę startów w wysokiej klasy i prestiżowych wyścigach w Europie i na Świecie co na pewno zaprocentuje podniesieniem mojego poziomu sportowego. Mam również nadzieję, że wzmocnię drużynę pod względem sportowym i postaram się wnieść swoje doświadczenie do zespołu tak żebyśmy odnosili jak najwięcej sukcesów.

Chciałem też podziękować ekipie Mróz-ActiveJet, sponsorom Państwu Mróz, Państwu Bielińskim, Piotrowi Kosmali, masażystom, mechanikom i oczywiście kolegom z zespołu za obecny sezon i lata poprzednie, w których współpracowaliśmy i odnosiliśmy wiele sukcesów.

Mam nadzieje, że w mojej nowej drużynie stworzymy podobną atmosferę do tej, która panowała w ekipie Mróz-ActiveJet, co się przełoży na osiągane przez nas wyniki.

Źródło: www.mariuszwitecki.pl

Foto: Robert Słupik (naszosie.pl)