Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji klubowej koszulki Liquigas z podpisami ósemki zawodników włoskiej ekipy, którzy przed kilkoma dniami rywalizowali w 67. Tour de Pologne. Dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz osób dotkniętych powodzią na Dolnym Śląsku!

Przedmiotem poniższej aukcji jest oryginalna, klubowa koszulka Liquigas-Doimo – najlepszej włoskiej drużyny kolarskiej. Na koszulce swoje podpisy złożyła ósemka zawodników Liquigasu, którzy dopiero co zakończyli rywalizację w 67. Tour de Pologne: Daniele Bennati, Maciej Bodnar, Jacopo Guarnieri, Maciej Paterski, Fabio Sabatini, Peter Sagan, Sylwester Szmyd oraz Alessandro Vanotti.

Ofiarodawcą koszulki jest masażysta włoskiej drużyny Robert Grabowski, a zgodnie z jego życzeniem dochód z tej aukcji przekazany zostanie na pomoc rodzinom poszkodowanym w powodzi, jaka przed kilkoma dniami miała miejsce na południu Polski – w jej wyniku mieszkańcy Dolnego Śląska zostali bez środków do życia. By odbudować zniszczone miejscowości potrzeba wielu środków. Mieszkańcy najbardziej poszkodowanych Bogatyni, Spytkowa i Ręczyna czekają na każdą pomoc.

Aukcja odbywa się za pośrednictwem popularngo serwisu aukcyjnego Allegro i potrwa do 27 sierpnia – szczegóły > tutaj

Źródło: www.pro-cycling.org