Już w niedzielę rozpoczyna się nasz narodowy Tour, na który znalazłem się w składzie reprezentacji Polski, z czego oczywiście bardzo się cieszę.

Większość składu reprezentacji tworzą zawodnicy mojej drużyny Mróz-ActiveJet, co mam nadzieję przełoży się na podobne wyniki jakie uzyskiwaliśmy w tym sezonie. Oczywiście ranga Tour de Pologne jest dużo większa, jednak myślę, że cała reprezentacja zrobi wszystko aby wypaść w tym wyścigu jak najlepiej. Naszym liderem będzie Marek Rutkiewicz, który praktycznie co roku zajmuje miejsca w pierwszej dziesiątce, a my postaramy mu tak pomóc aby w tym roku zakończył wyścig na pudle, najlepiej jeżeli udało by się go wygrać.

Myślę, że jesteśmy wszyscy bardzo dobrze przygotowani do tego startu fizycznie, do tego dochodzi bardzo dobre nastawienie psychiczne bo wierzymy, że uda nam się zrealizować nasze cele, no i najważniejsze doping tysięcy kibiców, którzy stawią się na trasie. Mi osobiście na trasie w Wiśle kibicować będzie moja żona Karolina wraz z przyjaciółmi co mam nadzieje dodatkowo mnie zmotywuje i doda sił 🙂

Źródło: www.mariuszwitecki.pl