Wyniki 6 etapu Volta Ciclista a Catalunya z dnia 27.03.2010, El Vendrel – Barcelona, dystans 161,9 km
1 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 4:04:45 | |
2 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
3 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | ||
4 | David Loosli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
5 | Aitor Galdos (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
6 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
7 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | ||
8 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d’Epargne | ||
9 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
10 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
11 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | ||
12 | Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank | ||
13 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
14 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
15 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | ||
16 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
17 | Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha | ||
18 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | ||
19 | Xavier Tondo (Spa) Cervelo Test Team | ||
20 | Josep Jufre (Spa) Astana | ||
21 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
22 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
23 | Oscar Pereiro (Spa) Astana | ||
24 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
25 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
26 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | ||
27 | Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
28 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | ||
29 | Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
30 | Jose Angel Gomez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
31 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | ||
32 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
33 | Aitor Perez (Spa) Footon-Servetto | ||
34 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) Team HTC – Columbia | ||
35 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
36 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | ||
37 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | ||
38 | Dario Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
39 | Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto | ||
40 | Christian Vande Velde (USA) Garmin – Transitions | ||
41 | Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne | ||
42 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | ||
43 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | ||
44 | Jose Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto | ||
45 | Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
46 | Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia | ||
47 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | ||
48 | Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack | ||
49 | Addy Engels (Ned) Quick Step | 0:00:14 | |
50 | Rémi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
51 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
52 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:00:19 | |
53 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
54 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto | ||
55 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
56 | Daniel Moreno (Spa) Omega Pharma-Lotto | ||
57 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | ||
58 | Paul Voss (Ger) Team Milram | ||
59 | Joan Horrach (Spa) Team Katusha | 0:00:26 | |
60 | Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne | ||
61 | Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
62 | Gorazd Stangelj (Slo) Astana | 0:00:35 | |
63 | Nicki Sørensen (Den) Team Saxo Bank | ||
64 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
65 | Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne | ||
66 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
67 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | ||
68 | Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia | ||
69 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | ||
70 | Jorge Montenegro (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:00:39 | |
71 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | 0:00:55 | |
72 | Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team | 0:01:07 | |
73 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:01:16 | |
74 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
75 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:01:30 | |
76 | Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
77 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
78 | Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux | ||
79 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
80 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo Test Team | 0:01:33 | |
81 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | ||
82 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
83 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | 0:01:41 | |
84 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
85 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
86 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | ||
87 | Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
88 | Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank | 0:01:59 | |
89 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:02:11 | |
90 | Arten Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:02:16 | |
91 | Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:03:01 | |
92 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | 0:03:02 | |
93 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | ||
94 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | ||
95 | David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | ||
96 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
97 | Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia | ||
98 | Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team | ||
99 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
100 | Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia | ||
101 | Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux | ||
102 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
103 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | ||
104 | Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack | ||
105 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
106 | John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
107 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | ||
108 | José Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne | ||
109 | Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne | ||
110 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto | ||
111 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
112 | Antonio Piedra (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
113 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
114 | Oscar Pujol (Spa) Cervelo Test Team | 0:03:18 | |
115 | Mauro Facci (Ita) Quick Step | 0:04:54 | |
116 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | ||
117 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
118 | Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
119 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
120 | Chris Froome (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
121 | Bjorn Selander (USA) Team Radioshack | ||
122 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | ||
123 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | ||
124 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | ||
125 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
126 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | ||
127 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | ||
128 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
129 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | ||
130 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
131 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
132 | Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions | ||
133 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | ||
134 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
135 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
136 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
137 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
138 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | ||
139 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
140 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
141 | Arkaitz Duran (Spa) Footon-Servetto | ||
142 | Javier Moreno (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
143 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
144 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | ||
145 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | ||
146 | Jose Luis Roldan (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:05:26 | |
147 | Jesus Hernandez (Spa) Astana | ||
148 | Artur Gajek (Ger) Team Milram | ||
149 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
150 | Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia | ||
151 | Timothy Gudsell (NZl) Française Des Jeux | ||
152 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | ||
153 | Robert Forster (Ger) Team Milram | ||
154 | Joao Correia (Por) Cervelo Test Team | 0:08:15 | |
155 | Tony Martin (Ger) Team HTC – Columbia | ||
156 | Andrei Kunitski (Blr) Quick Step | ||
157 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne | 0:11:30 | |
158 | Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
159 | Chris Sørensen (Den) Team Saxo Bank | ||
DNF | Philip Deignan (Irl) Cervelo Test Team | ||
DNS | Serge Pauwels (Bel) Sky Professional Cycling Team |
Klasyfikacja generalna po 6 etapie:
1 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | 22:43:42 | |
2 | Xavier Tondo (Spa) Cervelo Test Team | 0:00:10 | |
3 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:00:43 | |
4 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:45 | |
5 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | 0:01:20 | |
6 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
7 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | 0:01:21 | |
8 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | 0:01:22 | |
9 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | 0:01:25 | |
10 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | 0:01:26 | |
11 | Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:01:27 | |
12 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | 0:01:29 | |
13 | Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha | 0:01:30 | |
14 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
15 | Aitor Perez (Spa) Footon-Servetto | 0:01:33 | |
16 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:01:37 | |
17 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | 0:01:38 | |
18 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:01:40 | |
19 | Oscar Pereiro (Spa) Astana | 0:01:59 | |
20 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
21 | Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack | 0:02:00 | |
22 | Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank | 0:02:14 | |
23 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | 0:02:16 | |
24 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | 0:02:17 | |
25 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) Team HTC – Columbia | 0:02:20 | |
26 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:02:22 | |
27 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:26 | |
28 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | 0:02:37 | |
29 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:02:57 | |
30 | Josep Jufre (Spa) Astana | 0:02:58 | |
31 | Christian Vande Velde (USA) Garmin – Transitions | ||
32 | Chris Sørensen (Den) Team Saxo Bank | 0:02:59 | |
33 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | 0:03:10 | |
34 | Daniel Moreno (Spa) Omega Pharma-Lotto | 0:03:21 | |
35 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:03:45 | |
36 | Joan Horrach (Spa) Team Katusha | 0:03:47 | |
37 | Jose Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto | 0:04:00 | |
38 | Paul Voss (Ger) Team Milram | 0:04:08 | |
39 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | 0:04:36 | |
40 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | 0:04:40 | |
41 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:04:50 | |
42 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:05:23 | |
43 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | 0:05:36 | |
44 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:06:22 | |
45 | Jose Angel Gomez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:06:52 | |
46 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | 0:07:33 | |
47 | Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux | 0:08:58 | |
48 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | 0:11:23 | |
49 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | 0:11:30 | |
50 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | 0:12:48 | |
51 | Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux | 0:13:02 | |
52 | Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne | 0:14:09 | |
53 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo Test Team | 0:14:15 | |
54 | Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto | 0:16:12 | |
55 | Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:16:45 | |
56 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | 0:17:41 | |
57 | Rémi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:17:58 | |
58 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | 0:18:04 | |
59 | David Loosli (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:18:14 | |
60 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:19:23 | |
61 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | 0:20:05 | |
62 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | 0:20:53 | |
63 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:20:55 | |
64 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | 0:20:56 | |
65 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | 0:21:17 | |
66 | Dario Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team | 0:22:05 | |
67 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:22:46 | |
68 | Arkaitz Duran (Spa) Footon-Servetto | 0:22:51 | |
69 | Javier Moreno (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:22:53 | |
70 | Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:22:58 | |
71 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:23:03 | |
72 | Addy Engels (Ned) Quick Step | 0:23:43 | |
73 | Chris Froome (RSA) Sky Professional Cycling Team | 0:24:38 | |
74 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | 0:24:47 | |
75 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:26:22 | |
76 | Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne | 0:26:50 | |
77 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | 0:27:05 | |
78 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | 0:27:23 | |
79 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:27:54 | |
80 | Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne | 0:28:05 | |
81 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | 0:28:22 | |
82 | Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia | 0:28:30 | |
83 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:28:48 | |
84 | Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:29:03 | |
85 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | 0:29:16 | |
86 | Oscar Pujol (Spa) Cervelo Test Team | 0:30:52 | |
87 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto | 0:31:23 | |
88 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | 0:31:28 | |
89 | Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:32:11 | |
90 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | 0:32:41 | |
91 | Gorazd Stangelj (Slo) Astana | 0:32:53 | |
92 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:33:59 | |
93 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | 0:34:06 | |
94 | Tony Martin (Ger) Team HTC – Columbia | 0:34:13 | |
95 | Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team | 0:35:03 | |
96 | Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:35:31 | |
97 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:36:35 | |
98 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | 0:37:14 | |
99 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 0:37:20 | |
100 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:37:57 | |
101 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | 0:38:29 | |
102 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | 0:38:35 | |
103 | Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia | 0:38:36 | |
104 | Nicki Sørensen (Den) Team Saxo Bank | 0:40:03 | |
105 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:41:13 | |
106 | Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia | 0:41:22 | |
107 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:41:26 | |
108 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | 0:42:18 | |
109 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:43:22 | |
110 | Antonio Piedra (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:43:30 | |
111 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | 0:44:16 | |
112 | Jesus Hernandez (Spa) Astana | 0:44:30 | |
113 | Stef Clement (Ned) Rabobank | 0:45:07 | |
114 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | 0:47:04 | |
115 | Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia | 0:47:13 | |
116 | Jorge Montenegro (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
117 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | 0:47:22 | |
118 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | 0:47:50 | |
119 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:48:36 | |
120 | Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne | 0:49:03 | |
121 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | 0:49:21 | |
122 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | 0:49:22 | |
123 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:49:28 | |
124 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:50:07 | |
125 | Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank | 0:50:12 | |
126 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | 0:51:07 | |
127 | Jose Luis Roldan (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:51:56 | |
128 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:52:11 | |
129 | David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | 0:52:15 | |
130 | Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia | 0:53:12 | |
131 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | 0:53:21 | |
132 | Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:53:53 | |
133 | Aitor Galdos (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:54:06 | |
134 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | 0:54:44 | |
135 | Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:55:36 | |
136 | José Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne | 0:55:57 | |
137 | Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team | 0:58:04 | |
138 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | 0:58:32 | |
139 | Mauro Facci (Ita) Quick Step | 0:58:49 | |
140 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | 0:59:01 | |
141 | Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack | 0:59:42 | |
142 | Arten Ovechkin (Rus) Team Katusha | 1:02:31 | |
143 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | 1:03:04 | |
144 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | 1:03:15 | |
145 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto | 1:03:25 | |
146 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | 1:05:30 | |
147 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | 1:05:31 | |
148 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | 1:05:35 | |
149 | Bjorn Selander (USA) Team Radioshack | 1:05:58 | |
150 | Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions | ||
151 | Timothy Gudsell (NZl) Française Des Jeux | 1:06:19 | |
152 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | 1:06:22 | |
153 | Robert Forster (Ger) Team Milram | 1:06:29 | |
154 | Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini | 1:06:37 | |
155 | John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team | 1:06:55 | |
156 | Andrei Kunitski (Blr) Quick Step | 1:09:22 | |
157 | Joao Correia (Por) Cervelo Test Team | 1:09:34 | |
158 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne | 1:09:52 | |
159 | Artur Gajek (Ger) Team Milram | 1:26:35 |