Wyniki 3 etapu Volta Ciclista a Catalunya z dnia 23.03.2011, La Vall d’En Bas – Andorra-Vallnord, dystans 183,9 km

1 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard 4:45:31
2 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:00:23
3 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
4 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo 0:00:35
5 Christopher Horner (USA) Team RadioShack
6 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
7 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:38
8 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
9 Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team
10 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:50
11 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:12
12 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
13 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
14 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team
15 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
16 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
17 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
18 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 0:01:20
19 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling
20 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
21 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
22 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:23
23 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:01:33
24 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo 0:01:37
25 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek 0:01:39
26 Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural 0:01:43
27 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana 0:01:57
28 Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC
29 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
30 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
31 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:00
32 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi
33 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice 0:02:10
34 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:02:13
35 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:23
36 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:27
37 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana 0:02:36
38 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
39 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:02:42
40 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:02:48
41 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:03:29
42 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:03:37
43 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:20
44 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre – ISD 0:05:32
45 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD
46 Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo
47 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo
48 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
49 Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team
50 José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural 0:05:51
51 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale 0:06:41
52 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 0:07:00
53 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard 0:07:07
54 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
55 Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek 0:07:13
56 Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:07:34
57 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 0:07:44
58 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada
59 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
60 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
61 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:08:59
62 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team 0:09:01
63 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
64 Francisco Perez Sanchez (Spa) Movistar Team
65 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team
66 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team
67 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
68 Javier Iriarte (Spa) Movistar Team
69 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling
70 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
71 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC
72 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
73 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
74 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack
75 Juan Mauricio Soler Hernandez (Col) Movistar Team
76 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC
77 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard
78 Philip Deignan (Irl) Team RadioShack
79 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
80 Cameron Wurf (Aus) Liquigas-Cannondale
81 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
82 Craig Lewis (USA) HTC-Highroad
83 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
84 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo
85 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:32
86 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto
87 Eloy Ruiz Pinto (Spa) Andalucia Caja Granada
88 David Loosli (Swi) Lampre – ISD
89 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:10:54
90 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:11:58
91 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:12:00
92 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD
93 Marco Corti (Ita) Geox-TMC
94 Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
95 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek
96 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana
97 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
98 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
99 Serge Pauwels (Bel) Sky Procycling
100 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi
101 Egor Silin (Rus) Katusha Team
102 Travis Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo
103 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
104 Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC
105 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale
106 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada
107 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia Caja Granada
108 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
109 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
110 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale
111 Caleb Fairly (USA) HTC-Highroad
112 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
113 John Edibberto Martinez Montero (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
114 Artem Ovechkin (Rus) Katusha Team
115 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
116 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
117 Jeffry Louder (USA) BMC Racing Team
118 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
119 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
120 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team
121 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
122 Nairo Quintana Rojas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:12:50
123 Dalivier Ospina Navarro (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
124 Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:14:22
125 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team
126 Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad
127 Camilo Andres Suarez Albarracin (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:15:21
128 Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural 0:15:58
129 Gatis Smukulis (Lat) HTC-Highroad 0:16:55
130 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
131 Jan Tratnik (Slo) Quickstep Cycling Team
132 Jason McCartney (USA) Team RadioShack
133 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
134 Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team
135 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana
136 Pablo Lechuga Rodriguez (Spa) Andalucia Caja Granada
137 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada
138 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
139 Martin Pedersen (Den) Leopard Trek
140 Rémi Cusin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
141 Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice
142 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale
143 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
144 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad
145 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
146 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada
147 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice
148 José Luis Cano (Spa) Andalucia Caja Granada
149 Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural
150 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
151 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:19:35
152 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
153 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC
154 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling 0:21:04
155 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
156 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
157 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team
158 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team
159 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack
160 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD
161 Michel Kreder (Ned) Team Garmin-Cervelo
162 Kenny De Haes (Bel) Omega Pharma-Lotto
163 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD
164 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural
165 Giacomo Nizzolo (Ita) Leopard Trek
166 William Clarke (Aus) Leopard Trek
167 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
168 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek
169 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
170 André Steensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:23:28
171 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard
172 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
173 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
174 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi
175 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard
176 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
177 Julian Dean (NZl) Team Garmin-Cervelo
178 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
179 Diego Milán Jiménez (Spa) Caja Rural
180 Aitor Galdos (Spa) Caja Rural
181 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
182 Frédérique Robert (Bel) Quickstep Cycling Team
DNF David De La Cruz Melgarejo (Spa) Caja Rural
DNF Davide Appollonio (Ita) Sky Procycling
DNF Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto
DNF Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
DNF Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard 13:05:55
2 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack 0:00:23
3 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
4 Daniel Martin (Irl) Team Garmin-Cervelo 0:00:35
5 Christopher Horner (USA) Team RadioShack
6 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling 0:00:38
7 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale
8 Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team
9 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:50
10 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:12
11 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team
12 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
13 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
14 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team
15 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack
16 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
17 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 0:01:20
18 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
19 Morris Possoni (Ita) Sky Procycling
20 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
21 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:01:23
22 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:01:33
23 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Cervelo 0:01:37
24 Oliver Zaugg (Swi) Leopard Trek 0:01:39
25 Javier Moreno Bazan (Spa) Caja Rural 0:01:43
26 Rafael Valls Ferri (Spa) Geox-TMC 0:01:57
27 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
28 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
29 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana
30 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:00
31 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel-Euskadi
32 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) CCC Polsat Polkowice 0:02:10
33 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:02:13
34 David Moncoutie (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:23
35 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:27
36 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:36
37 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
38 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:02:42
39 Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:02:48
40 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale 0:03:29
41 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:03:37
42 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:20
43 Thomas Peterson (USA) Team Garmin-Cervelo 0:05:32
44 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre – ISD
45 Peter Stetina (USA) Team Garmin-Cervelo
46 Alexandr Pliuschin (Mda) Katusha Team 0:05:42
47 José Herrada Lopez (Spa) Caja Rural 0:05:51
48 Alex Cano Ardila (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:06:16
49 Cristiano Salerno (Ita) Liquigas-Cannondale 0:06:41
50 Marco Marzano (Ita) Lampre – ISD 0:06:56
51 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 0:07:00
52 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:07:07
53 Daniel Navarro Garcia (Spa) Saxo Bank Sungard
54 Stefan Denifl (Aut) Leopard Trek 0:07:13
55 Josep Jufre Pou (Spa) Pro Team Astana 0:07:44
56 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
57 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
58 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:08:18
59 Dario Cataldo (Ita) Quickstep Cycling Team 0:08:59
60 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Rabobank Cycling Team 0:09:01
61 Mauricio Ardila Cano (Col) Geox-TMC
62 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
63 Craig Lewis (USA) HTC-Highroad
64 Ivan Rovny (Rus) Team RadioShack
65 Evgeny Petrov (Rus) Pro Team Astana
66 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
67 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
68 Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo
69 Philip Deignan (Irl) Team RadioShack
70 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling
71 Vladimir Karpets (Rus) Katusha Team
72 Maxim Belkov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
73 Jesús Hernandez Blazquez (Spa) Saxo Bank Sungard
74 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:10:32
75 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
76 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:11:47
77 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:11:58
78 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:12:00
79 Tanel Kangert (Est) Pro Team Astana
80 Egor Silin (Rus) Katusha Team
81 John Edibberto Martinez Montero (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
82 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale
83 Artem Ovechkin (Rus) Katusha Team
84 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
85 Ruslan Pydgornyy (Ukr) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
86 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:12:46
87 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:13:24
88 Francisco Perez Sanchez (Spa) Movistar Team 0:14:42
89 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale
90 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
91 Iñigo Cuesta (Spa) Caja Rural 0:15:58
92 Javier Ramirez Abeja (Spa) Andalucia Caja Granada 0:16:17
93 Gatis Smukulis (Lat) HTC-Highroad 0:16:27
94 Rémi Cusin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:16:55
95 Jan Tratnik (Slo) Quickstep Cycling Team 0:17:18
96 Juan Horrach Rippoll (Spa) Katusha Team 0:17:26
97 Cameron Wurf (Aus) Liquigas-Cannondale
98 Jeffry Louder (USA) BMC Racing Team 0:17:41
99 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
100 Travis Meyer (Aus) Team Garmin-Cervelo
101 Javier Iriarte (Spa) Movistar Team 0:18:12
102 David Loosli (Swi) Lampre – ISD 0:18:57
103 Vicente David Bernabeu Armengol (Spa) Andalucia Caja Granada 0:19:04
104 Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:19:13
105 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:20:24
106 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:20:25
107 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto
108 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale
109 Thomas Rohregger (Aut) Leopard Trek
110 Kristof Vandewalle (Bel) Quickstep Cycling Team
111 Martin Velits (Svk) HTC-Highroad
112 Marco Corti (Ita) Geox-TMC
113 Serge Pauwels (Bel) Sky Procycling
114 Dmitry Kozontchuk (Rus) Geox-TMC
115 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Pro Team Astana
116 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
117 Adrián Palomares Villaplana (Spa) Andalucia Caja Granada 0:20:33
118 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD 0:21:04
119 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team
120 Dalivier Ospina Navarro (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:21:15
121 Nairo Quintana Rojas (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
122 Addy Engels (Ned) Quickstep Cycling Team 0:21:41
123 Pablo Lechuga Rodriguez (Spa) Andalucia Caja Granada 0:22:36
124 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
125 Juan Mauricio Soler Hernandez (Col) Movistar Team
126 Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural 0:22:44
127 Patrick Gretsch (Ger) HTC-Highroad 0:22:47
128 Thimothy Roe (Aus) BMC Racing Team
129 Chad Beyer (USA) BMC Racing Team
130 Eloy Ruiz Pinto (Spa) Andalucia Caja Granada 0:23:21
131 Denis Menchov (Rus) Geox-TMC 0:23:22
132 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:24:40
133 Marcel Wyss (Swi) Geox-TMC 0:24:49
134 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi
135 Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia
136 Caleb Fairly (USA) HTC-Highroad
137 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale 0:25:20
138 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
139 Lukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice
140 Volodymir Gustov (Ukr) Saxo Bank Sungard 0:26:14
141 Camilo Andres Suarez Albarracin (Col) Colombia Es Pasion – Cafe De Colombia 0:28:10
142 Valentin Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:29:44
143 Frantisek Rabon (Cze) HTC-Highroad
144 Blazej Janiaczyk (Pol) CCC Polsat Polkowice
145 Jose Vicente Toribio Alcolea (Spa) Andalucia Caja Granada
146 Julien Vermote (Bel) Quickstep Cycling Team
147 José Luis Cano (Spa) Andalucia Caja Granada
148 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Pro Team Astana
149 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
150 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:29:54
151 Kjell Carlström (Fin) Sky Procycling 0:30:45
152 Mariusz Witecki (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:31:00
153 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek 0:31:01
154 Jason McCartney (USA) Team RadioShack 0:31:27
155 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:31:53
156 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
157 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
158 Diego Milán Jiménez (Spa) Caja Rural
159 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 0:32:18
160 David De La Fuente Rasilla (Spa) Geox-TMC 0:32:24
161 Aitor Perez Arrieta (Spa) Lampre – ISD 0:32:28
162 Martin Pedersen (Den) Leopard Trek 0:32:43
163 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Andalucia Caja Granada 0:33:15
164 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack 0:33:53
165 Giacomo Nizzolo (Ita) Leopard Trek
166 Michel Kreder (Ned) Team Garmin-Cervelo
167 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
168 Kenny De Haes (Bel) Omega Pharma-Lotto
169 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
170 Arturo Mora Ortiz (Spa) Caja Rural
171 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:34:53
172 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD 0:35:17
173 André Steensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:36:17
174 Aitor Galdos (Spa) Caja Rural
175 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard
176 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
177 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC
178 William Clarke (Aus) Leopard Trek 0:36:25
179 Frédérique Robert (Bel) Quickstep Cycling Team 0:37:14
180 Julian Dean (NZl) Team Garmin-Cervelo 0:38:00
181 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:38:46
182 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:42:45