Wyniki 2 etapu Volta Ciclista a Caalunya z dnia 23.03.2010, Salt – Banyoles, dystans 182,6 km
1 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | 4:15:46 | |
2 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
3 | Aitor Galdos (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
4 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
5 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
6 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto | ||
7 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | ||
8 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | ||
9 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
10 | Daniel Moreno (Spa) Omega Pharma-Lotto | ||
11 | David Loosli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
12 | Daryl Impey (RSA) Team Radioshack | ||
13 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
14 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
15 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
16 | Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack | ||
17 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
18 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
19 | Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
20 | Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux | ||
21 | Josep Jufre (Spa) Astana | ||
22 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | ||
23 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
24 | Paul Voss (Ger) Team Milram | ||
25 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d’Epargne | ||
26 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | ||
27 | Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
28 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | ||
29 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | ||
30 | Oscar Pujol (Spa) Cervelo Test Team | ||
31 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | ||
32 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
33 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
34 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
35 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
36 | Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha | ||
37 | Chris Froome (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
38 | José Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne | ||
39 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
40 | Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto | ||
41 | Oscar Pereiro (Spa) Astana | ||
42 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | ||
43 | Robert Forster (Ger) Team Milram | ||
44 | Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
45 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
46 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | ||
47 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
48 | Joan Horrach (Spa) Team Katusha | ||
49 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
50 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | ||
51 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | ||
52 | Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne | ||
53 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
54 | Christian Vande Velde (USA) Garmin – Transitions | ||
55 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | ||
56 | Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
57 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
58 | Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack | ||
59 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | ||
60 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
61 | Arten Ovechkin (Rus) Team Katusha | ||
62 | Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne | ||
63 | Timothy Gudsell (NZl) Française Des Jeux | ||
64 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
65 | Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia | ||
66 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | ||
67 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
68 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | ||
69 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | ||
70 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
71 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
72 | Aitor Perez (Spa) Footon-Servetto | ||
73 | Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
74 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
75 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
76 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
77 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
78 | Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne | ||
79 | Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia | ||
80 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | ||
81 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | ||
82 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | ||
83 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
84 | Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank | ||
85 | Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia | ||
86 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
87 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
88 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | ||
89 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | ||
90 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | ||
91 | Nicki Sørensen (Den) Team Saxo Bank | ||
92 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | ||
93 | Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
94 | Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne | ||
95 | Dario Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
96 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | ||
97 | Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia | ||
98 | Jose Angel Gomez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
99 | Bjorn Selander (USA) Team Radioshack | ||
100 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
101 | Xavier Tondo (Spa) Cervelo Test Team | ||
102 | Addy Engels (Ned) Quick Step | ||
103 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | ||
104 | Arkaitz Duran (Spa) Footon-Servetto | ||
105 | Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia | ||
106 | Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux | ||
107 | Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
108 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
109 | David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | ||
110 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
111 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
112 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
113 | Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team | ||
114 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
115 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | ||
116 | Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
117 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | ||
118 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | ||
119 | Chris Sørensen (Den) Team Saxo Bank | ||
120 | Jose Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto | ||
121 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
122 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
123 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) Team HTC – Columbia | ||
124 | Andrei Kunitski (Blr) Quick Step | ||
125 | Rémi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
126 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
127 | Jose Antonio De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
128 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | ||
129 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
130 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | ||
131 | Mauro Facci (Ita) Quick Step | ||
132 | Sergey Renev (Kaz) Astana | ||
133 | Stéphane Auge (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
134 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | ||
135 | Tony Martin (Ger) Team HTC – Columbia | ||
136 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo Test Team | ||
137 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | ||
138 | Aleksej Saramontins (Lat) Team HTC – Columbia | ||
139 | Serge Pauwels (Bel) Sky Professional Cycling Team | ||
140 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | ||
141 | Gorazd Stangelj (Slo) Astana | ||
142 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
143 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
144 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | ||
145 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | ||
146 | John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
147 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | ||
148 | Jose Luis Roldan (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
149 | Philip Deignan (Irl) Cervelo Test Team | ||
150 | Antonio Piedra (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
151 | Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank | ||
152 | Jesus Hernandez (Spa) Astana | ||
153 | Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team | ||
154 | Joao Correia (Por) Cervelo Test Team | ||
155 | Javier Moreno (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
156 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
157 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
158 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne | ||
159 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto | ||
160 | Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions | ||
161 | Danielle Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
162 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
163 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:00:22 | |
164 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:01:00 | |
165 | Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:01:02 | |
166 | Jason McCartney (USA) Team Radioshack | 0:01:03 | |
167 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | 0:01:28 | |
168 | Jorge Montenegro (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
169 | Dominik Roels (Ger) Team Milram | 0:07:34 | |
170 | Artur Gajek (Ger) Team Milram | 0:19:56 |
Klasyfikacja generalna po 2 etapie:
1 | Paul Voss (Ger) Team Milram | 4:20:43 | |
2 | Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack | 0:00:01 | |
3 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | 0:00:02 | |
4 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | 0:00:04 | |
5 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
6 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | ||
7 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | ||
8 | Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia | 0:00:05 | |
9 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | 0:00:06 | |
10 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | ||
11 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d’Epargne | ||
12 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
13 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | ||
14 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
15 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:00:07 | |
16 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | ||
17 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | 0:00:08 | |
18 | Rémi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
19 | Aitor Galdos (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
20 | Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
21 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | ||
22 | José Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:09 | |
23 | Aleksej Saramontins (Lat) Team HTC – Columbia | 0:00:10 | |
24 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
25 | Oscar Pereiro (Spa) Astana | ||
26 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | 0:00:11 | |
27 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | ||
28 | Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:12 | |
29 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | ||
30 | Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack | 0:00:13 | |
31 | Josep Jufre (Spa) Astana | ||
32 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
33 | Chris Froome (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
34 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
35 | Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne | ||
36 | Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank | ||
37 | Robert Forster (Ger) Team Milram | ||
38 | Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
39 | Bjorn Selander (USA) Team Radioshack | 0:00:14 | |
40 | Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions | ||
41 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | ||
42 | Daryl Impey (RSA) Team Radioshack | ||
43 | Joan Horrach (Spa) Team Katusha | ||
44 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
45 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | 0:00:15 | |
46 | Oscar Pujol (Spa) Cervelo Test Team | ||
47 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
48 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
49 | Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux | ||
50 | Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank | ||
51 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
52 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto | ||
53 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
54 | Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne | ||
55 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | 0:00:16 | |
56 | Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha | ||
57 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
58 | Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
59 | Xavier Tondo (Spa) Cervelo Test Team | ||
60 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
61 | Tony Martin (Ger) Team HTC – Columbia | ||
62 | Andrei Kunitski (Blr) Quick Step | 0:00:17 | |
63 | Daniel Moreno (Spa) Omega Pharma-Lotto | ||
64 | Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia | ||
65 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
66 | Jorge Montenegro (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
67 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | ||
68 | Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia | ||
69 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | ||
70 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:18 | |
71 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | ||
72 | Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia | ||
73 | Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team | ||
74 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | ||
75 | Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne | ||
76 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | ||
77 | Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia | 0:00:19 | |
78 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | ||
79 | Jose Antonio De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
80 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
81 | Aitor Perez (Spa) Footon-Servetto | ||
82 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | ||
83 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | 0:00:20 | |
84 | Christian Vande Velde (USA) Garmin – Transitions | ||
85 | Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
86 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
87 | Addy Engels (Ned) Quick Step | 0:00:21 | |
88 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) Team HTC – Columbia | ||
89 | Dario Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
90 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | ||
91 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
92 | Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team | 0:00:22 | |
93 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
94 | Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
95 | Jose Angel Gomez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
96 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | ||
97 | Mauro Facci (Ita) Quick Step | ||
98 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | ||
99 | David Loosli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
100 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
101 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
102 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:23 | |
103 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
104 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | ||
105 | Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux | ||
106 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | ||
107 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
108 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | 0:00:24 | |
109 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
110 | Antonio Piedra (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
111 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
112 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | 0:00:25 | |
113 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | ||
114 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
115 | Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto | ||
116 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
117 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
118 | Sergey Renev (Kaz) Astana | ||
119 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:26 | |
120 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
121 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
122 | Stéphane Auge (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
123 | Nicki Sørensen (Den) Team Saxo Bank | ||
124 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | ||
125 | Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
126 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo Test Team | 0:00:27 | |
127 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | ||
128 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
129 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
130 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:00:28 | |
131 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | ||
132 | Javier Moreno (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
133 | Jose Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto | ||
134 | John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
135 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | 0:00:29 | |
136 | Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
137 | Joao Correia (Por) Cervelo Test Team | ||
138 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
139 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
140 | Arten Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:00:30 | |
141 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
142 | Philip Deignan (Irl) Cervelo Test Team | 0:00:31 | |
143 | Arkaitz Duran (Spa) Footon-Servetto | ||
144 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | 0:00:32 | |
145 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
146 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:00:33 | |
147 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | ||
148 | David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | ||
149 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
150 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | 0:00:34 | |
151 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:00:35 | |
152 | Serge Pauwels (Bel) Sky Professional Cycling Team | ||
153 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | 0:00:36 | |
154 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
155 | Danielle Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:00:37 | |
156 | Jesus Hernandez (Spa) Astana | 0:00:39 | |
157 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto | ||
158 | Gorazd Stangelj (Slo) Astana | ||
159 | Jose Luis Roldan (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:00:40 | |
160 | Chris Sørensen (Den) Team Saxo Bank | 0:00:41 | |
161 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:00:42 | |
162 | Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:00:43 | |
163 | Timothy Gudsell (NZl) Française Des Jeux | 0:00:45 | |
164 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:01:01 | |
165 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:01:09 | |
166 | Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:01:10 | |
167 | Jason McCartney (USA) Team Radioshack | 0:01:30 | |
168 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | 0:01:54 | |
169 | Dominik Roels (Ger) Team Milram | 0:07:55 | |
170 | Artur Gajek (Ger) Team Milram | 0:20:19 |