“Za nami już drugie zgrupowanie, co oznacza że pierwsze starty zbliżają się wielkimi krokami. Pisałem już o pierwszej części obozu na szczęście druga część minęła w doskonałej pogodzie co pozwoliło przepracować go jeszcze bardziej intensywniej.

Ogólnie podsumowując okres przygotowawczy przepracowałem solidnie i sumiennie więc jestem spokojny o moja formę w obecnym sezonie, być może nie będzie ona jeszcze rewelacyjna na pierwszych startach , ale myślę że po paru startach osiągnę wysoką dyspozycję.

W tym miejscu mógłbym napisać o moich celach na ten sezon, tylko że w Polsce chyba wszyscy kolarze mają podobne i wszyscy mierzą w te same imprezy więc jeśli uda mi się wygrać jakąś z tych wyścigów będę naprawdę szczęśliwy. A jeśli miałbym wybierać to wybrał bym Mistrzostwa Polski które ponownie rozgrywane będą na mojej Kieleckiej ziemi. Zależy mi jednak na tym aby poprzez moje wyniki w obecnym sezonie wywalczyć sobie miejsce w reprezentacji na Tour de Pologne, a jak to wyjdzie  to czas pokaże.”

Źródło: www.mariuszwitecki.pl