Wyniki wyścigu Nokere – Koerse z dnia 17.03.2010, dystans 192,9 km
1 | Jens Keukeleire (Bel) Cofidis | 4:35:00 | |
2 | Kris Boeckmans (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
3 | Bobbie Traksel (Ned) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
4 | Kenny Dehaes (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
5 | Klaas Lodewyck (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
6 | John Murphy (Usa) BMC Racing Team | ||
7 | Stefan Van Dijk (Ned) Verandas Willems | ||
8 | Porsev Alexander (Rus) Itera Katusha | ||
9 | Danilo Wyss (Sui) BMC Racing Team | ||
10 | Roger Kluge (Ger) Milram | ||
11 | Rony Martias (Fra) Saur-Sojasun | ||
12 | Pieter Ghyllebert (Bel) An Post-Sean Kelly Team | ||
13 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racingteam | ||
14 | Andreas Stauff (Ger) Quickstep | ||
15 | David Boucher (Fra) Landbouwkrediet-Colnago | ||
16 | Jos Van Emden (Ned) Rabobank | ||
17 | Steve Schets (Bel) Jong Vlaanderen-Bauknecht-Jartazi | ||
18 | Svein Erik Vold (Nor) Team Joker-Bianchi | ||
19 | Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet-Colnago | ||
20 | Adam Blythe (Gbr) Omega Pharma-Lotto | ||
21 | Wouter Mol (Ned) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
22 | Simon Zahner (Sui) BMC Racingteam | ||
23 | Kasper Jebjerg (Den) Designa Kokken | ||
24 | Iljo Keisse (Bel) Quickstep | ||
25 | Michael Reihs (Den) Designa Kokken | ||
26 | Michael Schweizer (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
27 | Sep Vanmarcke (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
28 | Luc Hagenaars (Ned) Team Kuota Indeland | ||
29 | Egidijus Juodvalkis (Ltu) Palmans-Cras | ||
30 | Markus Eichler (Ger) Milram | ||
31 | Geert Steurs (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
32 | Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
33 | Bert Scheirlinckx (Bel) Landbouwkrediet-Colnago | ||
34 | Gerben Lowik (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
35 | Yoeri Havik (Ned) Van Vliet-EBH-Elshof | ||
36 | Jérémy Roy (Fra) Francaise des Jeux | ||
37 | Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano | ||
38 | Robert Retschke (Ger) Team Differdange | ||
39 | Wim De Vocht (Bel) Milram | ||
40 | Remco Te Brake (Ned) Van Vliet-EBH-Elshof | ||
41 | Wilfried Cretskens (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
42 | Dennis Van Winden (Ned) Rabobank | ||
43 | Artur Gajek (Ger) Milram | ||
44 | Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank | ||
45 | Job Vissers (Ned) Skil-Shimano | ||
46 | Kim Lachmann (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
47 | Joeri Calleeuw (Bel) Jong Vlaanderen-Bauknecht-Jartazi | ||
48 | Ole Haavardsholm (Nor) Team Joker-Bianchi | ||
49 | Jonas Ljungblad (Swe) Omega Pharma-Lotto | ||
50 | Frank Dressler (Ger) Team Differdange | ||
51 | Stéphane Poulhies (Fra) Saur-Sojasun | ||
52 | Tobyn Horton (Gbr) Team Sprocket Pro Cycling | ||
53 | Matthé Pronk (Ned) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
54 | Benjamin Verraes (Bel) Jong Vlaanderen-Bauknecht-Jartazi | ||
55 | Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet-Colnago | ||
56 | Jack Vermeulen (Ned) Van Vliet-EBH-Elshof | ||
57 | Timothy Vangheel (Bel) Palmans-Cras | ||
58 | Rob Goris (Bel) Palmans-Cras | ||
59 | Emmanuel Van Ruitenbeek (Ned) Team Kuota Indeland | ||
60 | Petr Ignatenko (Rus) Itera Katusha | ||
61 | Bart Van Haaren (Ned) Van Vliet-EBH-Elshof | ||
62 | Sven Vandousselaere (Bel) Jong Vlaanderen-Bauknecht-Jartazi | ||
63 | Kevin Verwaest (Bel) Jong Vlaanderen-Bauknecht-Jartazi | ||
64 | Thomas Berkhout (Ned) Van Vliet-EBH-Elshof | ||
65 | Hans Dekkers (Ned) Landbouwkrediet-Colnago | ||
66 | Jackson Stewart (Usa) BMC Racingteam | ||
67 | Mark Mc Nally (Gbr) An Post-Sean Kelly Team | ||
68 | Alexander Grad (Ger) Team Kuota Indeland | ||
69 | Stanislav Starodubsev (Rus) Itera Katusha | 0:00:15 | |
70 | Dario Cataldo (Ita) Quickstep | ||
71 | Cedric Coutouly (Fra) Saur-Sojasun | ||
72 | Vegard Stake Laengen (Nor) Team Joker-Bianchi | ||
73 | Romain Matheou (Fra) Saur-Sojasun | ||
74 | René Joergensen (Den) Designa Kokken | ||
75 | Tristan Valentin (Fra) Cofidis | 0:00:19 | |
76 | Popov Evgeny (Rus) Itera Katusha | 0:00:21 | |
77 | Mitchell Docker (Aus) Skil-Shimano | ||
78 | Kristof Vandewalle (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
79 | Steffen Radochla (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
80 | Julien Simon (Fra) Saur-Sojasun | 0:00:25 | |
81 | Nico Sijmens (Bel) Cofidis | ||
82 | Sergej Fuchs (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
83 | Ronan Mc Laughlin (Irl) An Post-Sean Kelly Team | ||
84 | Floris Goesinnen (Ned) Skil-Shimano | ||
85 | Steven De Neef (Bel) Jong Vlaanderen-Bauknecht-Jartazi | ||
86 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank | ||
87 | Rick Flens (Ned) Rabobank | ||
88 | Alexandre Moos (Sui) BMC Racing Team | ||
89 | Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
90 | Gregory Joseph (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
91 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
92 | alle Kriit (Est) Cofidis | 0:00:47 | |
93 | Thomas Fothen (Ger) Milram | ||
94 | Remi Cusin (Fra) Cofidis | 0:00:49 | |
95 | Romain Zingle (Fra) Cofidis | ||
96 | Tom Vanbecelaere (Bel) Palmans-Cras | 0:01:25 | |
97 | ominik Roels (Ger) Milram | ||
98 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
99 | Alexander Wetterhall (Swe) Team Sprocket Pro Cycling | ||
100 | Daniel Westmattelmann (Ger) Team Kuota Indeland | ||
101 | Dirk Finders (Ger) Team Kuota Indeland | ||
102 | Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
103 | James Vanlandschoot (Bel) Verandas Willems | ||
104 | Kevin Van Melsen (Bel) Verandas Willems | ||
105 | Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen-Colnago | ||
106 | Maxim Debusschere (Bel) An Post-Sean Kelly Team | ||
107 | Wim Van Huffel (Bel) Team Worldofbike.gr | ||
108 | Solomennikov Andrey (Rus) Itera Katusha | ||
109 | Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
110 | Jimmi Soerensen (Den) Designa Kokken | ||
111 | Philipp Mamos (Ger) Team Nutrixxion Sparkasse | ||
112 | Geert Omloop (Bel) Palmans-Cras | ||
113 | Jean Zen (Fra) Palmans-Cras | ||
114 | Vegard Breen (Nor) Team Joker-Bianchi | ||
115 | Glenn D Hollander (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
116 | Kevyn Ista (Bel) Cofidis | ||
117 | Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur-Sojasun | ||
118 | Addy Engels (Ned) Quickstep | ||
119 | Jempy Drucker (Lux) Team Differdange | ||
120 | Christer Rake (Nor) Team Joker-Bianchi | ||
121 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
122 | Stefan Cohnen (Ger) Team Differdange | ||
123 | Wim Stroetinga (Ned) Milram | ||
124 | Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil Pro Cyclingteam | ||
125 | Chad Beyer (Usa) BMC Racingteam | ||
126 | Timothy Gudsell (Nzl) Francaise des Jeux | ||
127 | obert Wagner (Ger) Skil-Shimano | ||
128 | Mauro Facci (Ita) Quickstep | ||
129 | Brian Ligneel (Bel) Jong Vlaanderen-Bauknecht-Jartazi | ||
130 | Sergey Firsanov (Rus) Designa Kokken | ||
131 | Jack Anderson (Aus) Team Sprocket Pro Cycling | ||
132 | Vegaerd Robinson Bugge (Nor) Team Joker-Bianchi | ||
133 | Robin Steenuit (Bel) Verandas Willems |