Podczas Targów Rowerowych odbywających się w Warszawie, Robert Radosz odebrał nagrodę dla najlepszego kolarza kolarskiej ProLigi 2009.

Czek na 10000 złotych Robert Radosz odebrał z rąk prezesa Polskiego Związku Kolarskiego, Wojciecha Walkiewicza. Zaś Wiceminister Sportu, Katarzyna Sobierajska wręczyła Robertowi kluczyki do motoru marki Romet, sponsora ProLigi 2009.

Drugie miejsce zajął Mateusz Taciak (Mróz Action Uniqa) a trzeci był Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice). W klasyfikacji drużynowej zwycięstwo odniosła drużyna CCC Polsat Polkowice przed zespołami DHL Author i Mróz Action Uniqa.

Końcowa klasyfikacja indywidualna Pro-Ligi:

1. Robert Radosz (Pol) DHL Author 143
2. Mateusz Taciak (Pol) Mróz Action Uniqa 135
3. Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat Polkowice 120
4. Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 118
5. Mateusz Mróz (Pol) Mróz Action Uniqa 102
6. Jacek Morajko (Pol) Mróz Action Uniqa 96
7. Artur Król (Pol) Centri Della Calzatura 83
7. Wojciech Halejak (Pol) DHL Author 83
9. Artur Detko (Pol) DHL Author 75
10. Mariusz Witecki (Pol) Mróz Action Uniqa 71
10. Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 71
12. Tomasz Smoleń (Pol) CCC Polsat Polkowice 66
13. Radosław Romanik (Pol) DHL Author 63
14. Bartosz Huzarski (Pol) ISD 60
14. Dariusz Rudnicki (Pol) DHL Author 60
16. Łukasz Bodnar (Pol) CCC Polsat Polkowice 56
17. Błażej Janiaczyk (Pol) Mróz Action Uniqa 50
18. Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 45
19. Marcin Sapa (Pol) Lampre 41
20. Maciej Bodnar (Pol) Liquigas 40
21. Łukasz Modzelewski (Pol) Legia Felt 36
22. Michał Gołaś (Pol) Amica Chips Knauf 33
23. Marek Rutkiewicz (Pol) DHL Author 25
24. Mateusz Komar (Pol) DHL Author 21
24. Michał Kwiatkowski (Pol) Pacific MG Kvis Toruń 21
26. Piotr Krajewski (Pol) Legia Felt 20
27. Jarosław Dąbrowski (Pol) Amore & Vita 15
27. Dariusz Batek (Pol) MTB Silesia Rybnik 15
27. Piotr Zieliński (Pol) CCC Polsat Polkowice 15
30. Jarosław Rębiewski (Pol) CCC Polsat Polkowice 13
31. Paweł Wachnik (Pol) CR4C Roanne 10
32. Mieszko Bulik (Pol) Chrobry Felt Głogów 7
32. Tomasz Repiński (Pol) Legia Felt 7
34. Sławomir Kohut (Pol) Weltour 6
34. Kamil Zieliński (Pol) CCC Polsat Polkowice 6
36. Wojciech Dybel (Pol) Mróz Action Uniqa 3
36. Marek Cichosz (Pol) Legia Felt 3
36. Wojciech Niemier (Pol) KTK Kalisz 3