Polski Związek Kolarski

O ciężkiej sytuacji w PZKol mówi się od dawna. Można wręcz powiedzieć, że polskim kibicom to zupełnie spowszedniało. Niestety, dziś ze związku odeszli Katarzyna Dzięcioł-Biełowieżec oraz Robert Radosz. 

Niestety, choć wydawało się, że sytuacja w PZKol zdążyła się nieco unormować, wszystko wciąż nie działa jak należy. Dziś ponownie przelała się czara goryczy, przez co rezygnacje złożył duet Katarzyna Dzięcioł-Biełowieżec i Robert Radosz.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Panią Katarzynę, dziś ponownie miał odbyć się zwołany przez Prezesa Janusza Pożaka nadzwyczajny zarząd. Jak się jednak okazało, o 11 na miejscu stawiła się jedynie wymieniona wyżej dwójka. W związku z tym, Dzięcioł-Biełowieżec oraz Radosz postanowili złożyć do sekretariatu oficjalne rezygnacje.

Nie wiadomo co dalej z obecnym zarządem PZKol. Niewykluczone, iż w najbliższych tygodniach dojdzie do ponownych wyborów.

Poprzedni artykułParis-Bourges 2018: Madouas po raz pierwszy w karierze!
Następny artykułPortugalski góral na dopingu!
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments