Konrad TomasiakJak nie oficjalnie dowiedział się serwis naszosie.pl, podwójny Mistrz Polski juniorów 2009, Konrad Tomasiak w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy TC Chrobry Felt Głogów.

Podopieczny trenera Mariusza Mazura, to podwójny Mistrz Polski juniorów w wyścigu ze startu wspólnego i wyścigu w jeździe indywidualnej na czas z tego roku. Ponadto, Konrad w tym sezonie zajął 34 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów w wyścigu ze startu wspólnego i 12 miejsce w wyścigu na czas. Konrad Tomasiak wygrał także klasyfikację generalną Pucharu Polski, oraz ze swoim dotychczasowym klubem LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów, zdobył Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów.