tour_de_france_logo.jpgEurosport jako pierwszy i jedyny kanał telewizyjny, pokaże relację z uroczystej prezentacji wyścigu Tour de France 2010. Zapraszamy do obejrzenia relacji NA ŻYWO w środę (14 października) w godzinach 12:00-13:15.

Transmisja z Pałacu Kongresowego w Paryżu będzie wzbogacona o wywiady z gwiazdami światowego kolarstwa, jak Lance Armstrong (siedmiokrotny zwycięzca), Alberto Contador (dwukrotny), Mark Cavendish, Andy Schleck, a także z dyrektorami najważniejszych zespołów kolarskich.

Specjalnym gościem programu będzie Christian Prudhomme – dyrektor wyścigu, który przedstawi charakterystykę przyszłorocznej trasy Wielkiej Pętli.

Urozmaiceniem transmisji z uroczystościw Pałacu Kongresowym będą najciekawsze momenty z tegorocznej rywalizacji w Tour de France oraz fragmenty popularnego programu Planeta Armstronga.

Po południu (17.30-18.00) na antenie Eurosportu, w kolejnym programiepoświęconym prezentacji przyszłorocznego Touru,będzie można wysłuchać fachowych analiz włącznie z podsumowaniem najważniejszych informacji związanych z TdF 2010.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments