Lance Armstrong - TdF 2009Siedmiokrotny triumfator Tour de France Lance Armstrong zapowiedział, że chce opuścić swoją obecną ekipę – Astanę i w 2010 roku utworzyć we współpracy z RadioShack Corporation zespół złożony przede wszystkim z Amerykanów.

W czwartkowym piśmie opublikowanym przez RadioShack można przeczytać, że „Armstrong w 2010 roku będzie reprezentował nasze barwy w zawodach na całym świecie, łącznie z przyszłorocznym Tour de France”.

Słowa te potwierdza Armstrong. „Rywalizować w barwach RadioShack, dla amerykańskiego teamu skupiającego najlepszych zawodników na świecie i współpracującego z wybitnymi trenerami, byłoby spełnieniem moich marzeń. Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, gdyby tak się stało” – skomentował.

RadioShack z siedzibą w Teksasie zajmuje się produkcją elektroniki.

Poprzedni artykułWyniki Tour de France, 18 etap, kat. GT, 04-26.07.2009
Następny artykułZapowiedź 20 etapu Tour de France
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments