Wyniki 2 etapu Tour de Suisse z dnia 14.06.2009, Davos-Davos, dystans 150 km

1 Bernhard Eisel (Aut) Team Columbia - Highroad              3.36.54  (41.438 km/h)
2 Gerald Ciolek (Ger) Team Milram                                   
3 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank                                 
4 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.                           
5 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d'Epargne                     
6 Xavier Florencio Cabre (Spa) Cervélo TestTeam                     
7 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg - Corratec                     
8 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale                              
9 Enrico Gasparotto (Ita) Lampre - N.G.C.                           
10 Daniel Moreno (Spa) Caisse d'Epargne                             
11 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank                           
12 Yoann Offredo (Fra) Française Des Jeux                           
13 Michael Schär (Swi) Astana                                       
14 Greg Van Avermaet (Bel) Silence-Lotto                            
15 Eros Capecchi (Ita) Fuji-Servetto                                
16 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana                                     
17 Olivier Zaugg (Swi) Liquigas                                     
18 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom                       
19 Ivan Santaromita (Swi) Liquigas                                  
20 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg - Corratec                     
21 Robert Kiserlovsky (Cro) Fuji-Servetto                           
22 Frédéric Guesdon (Fra) Française Des Jeux                        
23 Steve Chainel (Fra) BBox Bouygues Telecom                        
24 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel - Euskadi                           
25 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale                            
26 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step                                  
27 Rui Alberto Faria (Por) Caisse d'Epargne                         
28 Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg - Corratec                    
29 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad                    
30 David Loosli (Swi) Lampre - N.G.C.                               
31 Andreas Klöden (Ger) Astana                                      
32 George Hincapie (USA) Team Columbia - Highroad                   
33 Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Slipstream                         
34 Dimitriy Muravyev (Kaz) Astana                                   
35 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                      
36 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                                   
37 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha                              
38 Thomas Voeckler (Fra) BBox Bouygues Telecom                      
39 Olivier Bonnaire (Fra) BBox Bouygues Telecom                     
40 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale                            
41 Roman Kireyev (Kaz) Astana                                       
42 Hubert Schwab (Swi) Quick Step                                   
43 Johan Van Summeren (Bel) Silence-Lotto                           
44 Cameron Meyer (Aus) Garmin - Slipstream                          
45 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha                                 
46 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                   
47 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank                               
48 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram                                
49 Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam                               
50 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank                         
51 Peter Velits (Svk) Team Milram                                   
52 Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux                         
53 Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Caisse d'Epargne                 
54 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank                                
55 Carlos Barredo (Spa) Quick Step                                  
56 Sylvain Chavanel (Fra) Quick Step                                
57 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha                               
58 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - N.G.C.                            
59 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                             
60 Iker Camano (Spa) Fuji-Servetto                                  
61 Juan Jose Cobo (Spa) Fuji-Servetto                               
62 Brian Vandborg (Den) Liquigas                                    
63 Francis De Greef (Bel) Silence-Lotto                             
64 Kim Kirchen (Lux) Team Columbia - Highroad                       
65 Michael Albasini (Swi) Team Columbia - Highroad                  
66 Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto                                
67 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                         
68 Tom Danielson (USA) Garmin - Slipstream                          
69 Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia - Highroad                  
70 Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux                          
71 Steve Morabito (Swi) Astana                                      
72 Dominique Cornu (Bel) Quick Step                                 
73 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne                  
74 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi                  
75 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne                  
76 Markel Irizar (Spa) Euskaltel - Euskadi                          
77 Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux                             
78 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram                               
79 Paul Martens (Ger) Rabobank                                      
80 Pieter Weening (Ned) Rabobank                                    
81 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                
82 Branislau Samoilau (Bul) Quick Step                              
83 José Angel Gómez (Spa) Cervélo TestTeam                          
84 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram                            
85 Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux                              
86 Javier Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel - Euskadi               
87 Tony Martin (Ger) Team Columbia - Highroad                       
88 Pascal Hungerbühler (Swi) Vorarlberg - Corratec                  
89 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale                               
90 Mathieu Sprick (Fra) BBox Bouygues Telecom                       
91 Chris Anker Sörensen (Den) Team Saxo Bank                        
92 David Lopez Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                        
93 Ronny Scholz (Ger) Team Milram                                   
94 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                              
95 Joan Horrach Rippoll (Spa) Team Katusha                          
96 Peter Wrolich (Aut) Team Milram                              0.14
97 Nick Nuyens (Bel) Rabobank                                   2.55
98 Gregory Rast (Swi) Astana                                    4.21
99 Leonardo Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne             6.32
100 Björn Schröder (Ger) Team Milram                                
101 Huub Duyn (Ned) Garmin - Slipstream                             
102 Renaud Dion (Fra) AG2R La Mondiale                              
103 Maryan Hary (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne               9.57
104 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne               
105 Chris Sutton (Aus) Garmin - Slipstream                          
106 Sébastien Turgot (Fra) BBox Bouygues Telecom                    
107 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank                             
108 Alessandro Ballan (Ita) Lampre - N.G.C.                    13.54
109 Emanuele Bindi (Ita) Lampre - N.G.C.                            
110 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg - Corratec                   
111 René Weissinger (Ger) Vorarlberg - Corratec                     
112 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas                                   
113 Josef Benetseder (Aut) Vorarlberg - Corratec                    
114 Claudio Corioni (Ita) Liquigas                                  
115 Jose Alberto Benitez (Spa) Fuji-Servetto                        
116 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale                           
117 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha                               
118 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale                        
119 Arnaud Gérard (Fra) Française Des Jeux                          
120 Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux                     
121 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha                                 
122 Hilton Clarke (Aus) Fuji-Servetto                               
123 Davide Vigano (Ita) Fuji-Servetto                               
124 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel - Euskadi                       
125 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                             
126 Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel - Euskadi                  
127 Marlon Alirio Perez (Col) Caisse d'Epargne                      
128 Steven De Jongh (Ned) Quick Step                                
129 Christian Vandevelde (USA) Garmin - Slipstream                  
130 Massimiliano Mori (Ita) Lampre - N.G.C.                         
131 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha                               
132 Jean Eudes Demaret (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne            
133 Kurt Asle Arvesen (Nor) Team Saxo Bank                          
134 Thor Hushovd (Nor) Cervélo TestTeam                             
135 Mark Cavendish (GBr) Team Columbia - Highroad                   
136 Andreas Klier (Ger) Cervélo TestTeam                            
137 Wilfried Cretskens (Bel) Silence-Lotto                          
138 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto                               
139 Hervé Duclos-Lassalle (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne         
140 Daniel Oss (Ita) Liquigas                                       
141 Daniele Bennati (Ita) Liquigas                                  
142 Tom Leezer (Ned) Rabobank                                       
143 Matthew Hayman (Aus) Rabobank                                   
144 Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom                       
145 Heinrich Haussler (Ger) Cervélo TestTeam                        
146 Mickael Delage (Fra) Silence-Lotto                              
147 Jurgen Roelandts (Bel) Silence-Lotto                            
148 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel - Euskadi                     
149 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg - Corratec                    
150 Said Haddou (Fra) BBox Bouygues Telecom                         
151 Florent Brard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne                 
152 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d'Epargne               
153 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step                                
154 Lars Boom (Ned) Rabobank                                        
155 Aitor Galdos (Spa) Euskaltel - Euskadi                          
156 Stuart O'Grady (Aus) Team Saxo Bank                             
157 Brett Lancaster (Aus) Cervélo TestTeam                          
158 William Frischkorn (USA) Garmin - Slipstream                    
159 Martijn Maaskant (Ned) Garmin - Slipstream

.

Klasyfikacja generalna po 2 etapie


1 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank                     3.46.12

2 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                                0.22

3 Andreas Klöden (Ger) Astana                                   0.25

4 George Hincapie (USA) Team Columbia - Highroad                0.27

5 Tony Martin (Ger) Team Columbia - Highroad                    0.34

6 Kim Kirchen (Lux) Team Columbia - Highroad                        

7 Maxime Monfort (Bel) Team Columbia - Highroad                 0.35

8 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank                      0.36

9 Rui Alberto Faria (Por) Caisse d'Epargne                      0.38

10 Bernhard Eisel (Aut) Team Columbia - Highroad                0.39

11 Carlos Barredo (Spa) Quick Step                              0.41

12 Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam                               

13 Markel Irizar (Spa) Euskaltel - Euskadi                          

14 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha                              

15 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne              0.42

16 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne                  

17 Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Caisse d'Epargne                 

18 Sylvain Chavanel (Fra) Quick Step                            0.43

19 Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux                     0.44

20 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank                            0.45

21 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram                                

22 Iker Camano (Spa) Fuji-Servetto                                  

23 Dominique Cornu (Bel) Quick Step                                 

24 Ryder Hesjedal (Can) Garmin - Slipstream                         

25 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.                      0.46

26 Gerald Ciolek (Ger) Team Milram                                  

27 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale                             

28 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                             

29 Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto                            0.47

30 Cameron Meyer (Aus) Garmin - Slipstream                          

31 Enrico Gasparotto (Ita) Lampre - N.G.C.                      0.48

32 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank                               

33 Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux                             

34 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana                                 0.49

35 Steve Morabito (Swi) Astana                                      

36 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale                            

37 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha                           0.50

38 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step                                  

39 Daniel Moreno (Spa) Caisse d'Epargne                         0.51

40 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Caisse d'Epargne                    

41 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale                            

42 Tom Danielson (USA) Garmin - Slipstream                          

43 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank                            0.52

44 Pieter Weening (Ned) Rabobank                                    

45 Mathieu Sprick (Fra) BBox Bouygues Telecom                       

46 Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux                          0.53

47 Xavier Florencio Cabre (Spa) Cervélo TestTeam                    

48 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg - Corratec                    

49 Michael Albasini (Swi) Team Columbia - Highroad              0.55

50 José Angel Gómez (Spa) Cervélo TestTeam                          

51 Paul Martens (Ger) Rabobank                                  0.56

52 Yoann Offredo (Fra) Française Des Jeux                           

53 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                         

54 Hubert Schwab (Swi) Quick Step                               0.57

55 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram                               

56 Peter Velits (Svk) Team Milram                                   

57 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                  0.58

58 Olivier Zaugg (Swi) Liquigas                                     

59 Francis De Greef (Bel) Silence-Lotto                             

60 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram                        0.59

61 Thomas Voeckler (Fra) BBox Bouygues Telecom                      

62 Brian Vandborg (Den) Liquigas                                1.01

63 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                              

64 Greg Van Avermaet (Bel) Silence-Lotto                            

65 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                   

66 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi                  

67 Ronny Scholz (Ger) Team Milram                               1.02

68 Branislau Samoilau (Bul) Quick Step                              

69 David Loosli (Swi) Lampre - N.G.C.                           1.03

70 Juan Jose Cobo (Spa) Fuji-Servetto                               

71 Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia - Highroad                  

72 Michael Schär (Swi) Astana                                   1.04

73 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                

74 Johan Van Summeren (Bel) Silence-Lotto                           

75 Frédéric Guesdon (Fra) Française Des Jeux                    1.06

76 David Lopez Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                        

77 Chris Anker Sörensen (Den) Team Saxo Bank                        

78 Dimitriy Muravyev (Kaz) Astana                               1.07

79 Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux                          

80 Roman Kireyev (Kaz) Astana                                   1.08

81 Steve Chainel (Fra) BBox Bouygues Telecom                    1.10

82 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - N.G.C.                            

83 Pascal Hungerbühler (Swi) Vorarlberg - Corratec              1.11

84 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale                               

85 Robert Kiserlovsky (Cro) Fuji-Servetto                       1.13

86 Silv?re Ackermann (Swi) Vorarlberg - Corratec                1.14

87 Javier Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel - Euskadi           1.16

88 Ivan Santaromita (Swi) Liquigas                              1.17

89 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom                   1.23

90 Joan Horrach Rippoll (Spa) Team Katusha                          

91 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg - Corratec                 1.25

92 Peter Wrolich (Aut) Team Milram                              1.28

93 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel - Euskadi                       1.31

94 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha                             1.38

95 Eros Capecchi (Ita) Fuji-Servetto                            1.57

96 Olivier Bonnaire (Fra) BBox Bouygues Telecom                 2.04

97 Nick Nuyens (Bel) Rabobank                                   3.37

98 Gregory Rast (Swi) Astana                                    5.27

99 Björn Schröder (Ger) Team Milram                             7.23

100 Leonardo Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne            7.32

101 Huub Duyn (Ned) Garmin - Slipstream                         7.35

102 Renaud Dion (Fra) AG2R La Mondiale                          7.37

103 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne          10.55

104 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank                        10.59

105 Maryan Hary (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne              11.01

106 Chris Sutton (Aus) Garmin - Slipstream                          

107 Sébastien Turgot (Fra) BBox Bouygues Telecom               11.04

108 Heinrich Haussler (Ger) Cervélo TestTeam                   14.31

109 Lars Boom (Ned) Rabobank                                        

110 Thor Hushovd (Nor) Cervélo TestTeam                        14.35

111 Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom                  14.43

112 Daniele Bennati (Ita) Liquigas                             14.46

113 Marlon Alirio Perez (Col) Caisse d'Epargne                      

114 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale                      14.47

115 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha                            14.48

116 Florent Brard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne            14.51

117 William Frischkorn (USA) Garmin - Slipstream               14.52

118 Arnaud Gérard (Fra) Française Des Jeux                          

119 Brett Lancaster (Aus) Cervélo TestTeam                     14.53

120 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas                              14.55

121 Stuart O'Grady (Aus) Team Saxo Bank                             

122 Kurt Asle Arvesen (Nor) Team Saxo Bank                     14.56

123 Said Haddou (Fra) BBox Bouygues Telecom                    14.57

124 Jean Eudes Demaret (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne       14.58

125 Alessandro Ballan (Ita) Lampre - N.G.C.                         

126 Andreas Klier (Ger) Cervélo TestTeam                            

127 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg - Corratec                   

128 René Weissinger (Ger) Vorarlberg - Corratec                15.00

129 Daniel Oss (Ita) Liquigas                                       

130 Christian Vandevelde (USA) Garmin - Slipstream             15.03

131 Mickael Delage (Fra) Silence-Lotto                              

132 Mark Cavendish (GBr) Team Columbia - Highroad              15.05

133 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel - Euskadi                     

134 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha                               

135 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel - Euskadi                  15.08

136 Jurgen Roelandts (Bel) Silence-Lotto                            

137 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha                               

138 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale                        

139 Matthew Hayman (Aus) Rabobank                              15.10

140 Emanuele Bindi (Ita) Lampre - N.G.C.                       15.11

141 René Haselbacher (Aut) Vorarlberg - Corratec               15.12

142 Hervé Duclos-Lassalle (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne    15.13

143 Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel - Euskadi                  

144 Martijn Maaskant (Ned) Garmin - Slipstream                 15.14

145 Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux                     

146 Claudio Corioni (Ita) Liquigas                             15.15

147 Steven De Jongh (Ned) Quick Step                           15.17

148 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d'Epargne               

149 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                             

150 Wilfried Cretskens (Bel) Silence-Lotto                     15.20

151 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto                          15.22

152 Jose Alberto Benitez (Spa) Fuji-Servetto                   15.27

153 Aitor Galdos (Spa) Euskaltel - Euskadi                     15.28

154 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step                           15.33

155 Davide Vigano (Ita) Fuji-Servetto                          15.38

156 Massimiliano Mori (Ita) Lampre - N.G.C.                    15.39

157 Josef Benetseder (Aut) Vorarlberg - Corratec                    

158 Tom Leezer (Ned) Rabobank                                  15.41

159 Hilton Clarke (Aus) Fuji-Servetto                          15.51