tomasiak-konradKarolina Garczyńska (KS Tramwajarz Łódź) oraz Konrad Tomasiak (LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów) wygrali wyścig ze startu wspólnego Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów.

Dla Konrada Tomasiaka niedzielny triumf, był drugim podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów rozgrywanych w Golubiu-Dobrzyniu. W piątek Tomasiak został mistrzem w jeździe indywidualnej na czas !

Dziś drugi na metę wjechał Mateusz Nowaczek (ALKS „Stal – Siódemka Kołobrzeg” Grudziądz), a trzeci Łukasz Jasiński (TKK „Pacific” SMS Toruń) ze stratą dwóch sekund do zwycięzcy.

Juniorzy do pokonania mieli dystans 133 kilometrów. Na 153 kolarzy, którzy wystartowali do dzisiejszej rywalizacji, ściganie ukończyło jedynie 70 zawodników.

Wśród juniorek najszybsza była Karolina Garczyńska, tuż za nią na metę wjechała Natalia Mielnik (LKS Ogniwo BOXMET Dzierżoniów), a trzecia była Olga Misterek (UKS Gimnazjum Imielin). Kobiety rywalizowały na dystansie 76 kilometrów.

Pełne wyniki – juniorzy > kliknij tutaj

Pełne wyniki – juniorki > kliknij tutaj

.

.

Foto:www.konrad.ludziesportu.pl

Poprzedni artykułDauphine Libere, 8 etap, ProTour, Francja, 7-14.06.2009
Następny artykułTour de Suisse, 2 etap, ProTour, Szwajcaria, 13-21.06.2009
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
koxik
koxik

gz