horrillo2Kolarz zespołu Rabobank Pedro Horrillo, który uległ wypadkowi podczas ósmego etapu Giro d’Italia samodzielnie już oddycha i w połowie tygodnia zostanie przetransportowany do Hiszpanii.

Horrillo obecnie już samodzielnie oddycha po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu. Lekarze planują jego transport w połowie tygodnia do hiszpańskiego szpitala w Pampeluie. Tam zostanie poddany kolejnej operacji. Tym razem będzie to operacja kości udowej.

Lekarz zespołu Rabobank Greet Leinders poinformował, że urządzenie wspomagające oddychanie zostało usunięte, dzięki czemu Hiszpan może samodzielnie oddychać. Pochwalił także lekarzy ze szpitala w Bergamo: „Jakość opieki nad Pedro jest doskonała. Także jego żona Lorena, została otoczona bardzo dobrą opieką„.

Poprzedni artykułZaproszenie na IV Leszczyński Maraton Rowerowy
Następny artykuł„Bez dopingu nie ma szans na czołowe lokaty” – Bernhard Kohl
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments