Wyniki 2 etapu z dnia 13.04.2009 Izmir - Kusadasi , dystans 132,5 km
1 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia                  3.24.11  (38.936 km/h)
2 Andre Schulze (Ger) PSK Whirlpool - Author                    0.03
3 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg - Corratec
4 Robert Hunter (RSA) Barloworld
5 Daryl Impey (RSA) Barloworld
6 Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step
7 David Loosli (Swi) Lampre - N.G.C
8 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
9 Diego Milan Jimenez (Spa) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
10 Robert Förster (Ger) Team Milram
11 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre - N.G.C
12 Michael Van Staeyen (Bel) Rabobank
13 Roger Beuchat (Swi) Team Stegcomputer - Neotel
14 Danilo Hondo (Ger) PSK Whirlpool - Author
15 Steffen Radochla (Ger) Elk Haus
16 Nolan Hoffmann (RSA) Team Stegcomputer - Neotel
17 Daniel Schorn (Aut) Elk Haus
18 Mirac Kal (Tur) Turkish National Team
19 Marcello Pavarin (Ita) CSF Group - Navigare
20 Javier Benitez Pomares (Spa) Contentpolis-Ampo
21 Alberto Benitez Roman (Spa) Fuji-Servetto
22 Cristian Benenati (Ita) ISD
23 Carlos Castaño Panadero (Spa) Xacobeo Galicia
24 Erki Putsep (Est) Cycling Club Bourgas
25 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto
26 Hubert Schwab (Swi) Quick Step
27 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika
28 Theo Bos (Ned) Rabobank
29 Marcus Fothen (Ger) Team Milram
30 Gustavo César Veloso (Spa) Xacobeo Galicia
31 Daniel Musiol (Ger) Vorarlberg - Corratec
32 Mauro Finetto (Ita) CSF Group - Navigare
33 Jan Valach (Svk) Elk Haus
34 Christophe Brandt (Bel) Silence-Lotto
35 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
36 Emanuele Bindi (Ita) Lampre - N.G.C
37 Davide Malacarne (Ita) Quick Step
38 Bart Dockx (Bel) Silence-Lotto
39 Paul Voss (Ger) Team Milram
40 Andréa Grendene (Ita) Lampre - N.G.C
41 Paolo Longo Borghini (Ita) Barloworld
42 Jonas Ljungblad (Swe) Silence-Lotto
43 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg - Corratec
44 Mustafa Sayar (Tur) Turkish National Team
45 Radoslav Rogina (Cro) Loborika
46 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika
47 Marco Velo (Ita) Quick Step
48 Kevin Seeldrayers (Bel) Quick Step
49 Marco Frapporti (Ita) CSF Group - Navigare
50 Janek Tombak (Est) Cycling Club Bourgas
51 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
52 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
53 Carlo Scognamiglio (Ita) Barloworld
54 Joeri Adams (Bel) Rabobank
55 Mauro Facci (Ita) Quick Step
56 Patrick Calcagni (Swi) Barloworld
57 Boris Shpilevsky (Rus) Fuji-Servetto
58 Matthias Friedemann (Ger) PSK Whirlpool - Author
59 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus
60 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD
61 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank
62 Gonzalo Rabunal Rios (Spa) Xacobeo Galicia
63 Wim Stroetinga (Ned) Team Milram
64 Mauro Abel Richeze (Arg) CSF Group - Navigare
65 Gian-Paolo Cheula (Ita) Barloworld
66 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Lampre - N.G.C
67 Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step
68 Gorik Gardeyn (Bel) Silence-Lotto
69 Wolfgang Murer (Aut) Elk Haus
70 Luca Barla (Ita) Team Milram
71 Martin Prazdnovsky (Svk) Cycling Club Bourgas
72 Martijn Keizer (Ned) Rabobank
73 Vid Ogris (Slo) Loborika
74 Emanuel Kiserlovski (Cro) Loborika
75 Oscar Gatto (Ita) ISD
76 Tino Thomel (Ger) German National Team
77 Clemens Fankhauser (Aut) Elk Haus
78 Pedro Fernandez Hermina (Spa) Xacobeo Galicia
79 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg - Corratec
80 Wim Van Huffel (Bel) Vorarlberg - Corratec
81 Simone Ponzi (Ita) Lampre - N.G.C
82 Stefan Histrov (Bul) Cycling Club Bourgas
83 Johann Rabie (RSA) Team Stegcomputer - Neotel
84 Gianluca Mirenda (Ita) ISD
85 Darko Blazevic (Cro) Loborika
86 Dominique Cornu (Bel) Quick Step
87 Ivan Dominguez (Cub) Fuji-Servetto
88 Vojtech Dlouhy (Cze) PSK Whirlpool - Author
89 Paolo Bailetti (Ita) Fuji-Servetto
90 Carlo Westphal (Ger) Team Stegcomputer - Neotel
91 Harald Morscher (Aut) Vorarlberg - Corratec
92 Theo Reinhart (Ger) German National Team
93 Adrian Palomares Villaplana (Spa) Contentpolis-Ampo
94 Oleg Chuzhda (Ukr) Contentpolis-Ampo
95 Matthias Russ (Ger) Team Milram
96 Alan Marangoni (Ita) CSF Group - Navigare                    0.23
97 Vladimir Isaychev (Rus) Xacobeo Galicia
98 Olivier Kaisen (Bel) Silence-Lotto                           0.31
99 Ugur Marmara (Tur) Turkish National Team
100 Zakkari Dempster (Aus) Cycling Club Bourgas
101 Tom Stubbe (Bel) Silence-Lotto                              0.34
102 Eyup Karagobek (Tur) Turkish National Team
103 Behcet Usta (Tur) Turkish National Team
104 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo       0.40
105 Ruben Reig Conejero (Spa) Contentpolis-Ampo
106 Frantisek Padour (Cze) PSK Whirlpool - Author
107 Guillermo Ruben Bongiorno (Ita) CSF Group - Navigare
108 Hilton Clarke (Aus) Fuji-Servetto                           0.51
109 Stefan Denifl (Aut) Elk Haus                                0.54
110 Serhat Sert (Tur) Turkish National Team                     1.03
111 Michael Riedle (Ger) German National Team
112 Angelov Hristomir (Bul) Cycling Club Bourgas
113 Evgeny Petar Panayotov (Bul) Cycling Club Bourgas
114 Tigran Korkotyan (Arm) Team Stegcomputer - Neotel
115 Thomas Rabou (Ned) Rabobank
116 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
117 Oscar Garcia Casarrubios Pintor (Spa) Contentpolis-Ampo
118 Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia                  1.13
119 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool - Author
120 Benjamin Stauder (Ger) Team Stegcomputer - Neotel
121 Alessandro Proni (Ita) ISD                                  1.24
122 Stefan Rucker (Aut) Elk Haus                                1.26
123 Pascal Hungerbühler (Swi) Vorarlberg - Corratec             1.29
124 Diego Caccia (Ita) Barloworld
125 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD
126 Christian Kux (Ger) Team Milram
127 Rafael Serrano Fernandez (Spa) Contentpolis-Ampo            1.43
128 Ángel Gómez Gómez (Spa) Fuji-Servetto                       1.47
129 Frantisek Kloucek Jr. (Cze) PSK Whirlpool - Author          1.49
130 Maurice Calles (Ger) German National Team                   1.50
131 Thomas Juhas (Ger) German National Team
132 Héctor Espasandín Rama (Spa) Xacobeo Galicia                1.52
133 Pavel Zitta (Cze) PSK Whirlpool - Author
134 Erik Mohs (Ger) German National Team                        1.52
135 Héctor González Baeza (Spa) Fuji-Servetto
136 Harry Kraft (Ger) German National Team
137 Mats Boeve (Ned) Rabobank
138 Tiziano Dall'Antonia (Ita) CSF Group - Navigare             1.55
139 Francesco Tomei (Ita) Lampre - N.G.C
140 Filippo Savini (Ita) CSF Group - Navigare
141 Alessandro Fantini (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
142 Massimo Demarin (Cro) Loborika
143 Francisco José Pacheco Torres (Spa) Contentpolis-Ampo       3.03
144 Sergio Dominguez Munoz (Spa) Contentpolis-Ampo
145 Alberto Fernandez De La Puebla (Spa) Fuji-Servetto          3.16
146 Josef Benetseder (Aut) Vorarlberg - Corratec
147 Artur Gajek (Ger) Team Milram
148 Zvonimir Pokupec (Cro) Loborika
149 James Lewis Perry (RSA) Team Stegcomputer - Neotel          6.35
150 Sascha Damrow (Ger) German National Team                   11.52
151 Janusch Laule (Ger) Team Stegcomputer - Neotel             16.43
DNF Bunyamin Ozdemir (Tur) Turkish National Team                    

Klasyfikacja generalna po 2 etapie

1 Mauro Finetto (Ita) CSF Group - Navigare                   6.59.18
2 Mauro Abel Richeze (Arg) CSF Group - Navigare                 0.06
3 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia                     0.08
4 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
5 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo        0.12
6 David Loosli (Swi) Lampre - N.G.C
7 Diego Milan Jimenez (Spa) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
8 Alberto Benitez Roman (Spa) Fuji-Servetto
9 Javier Benitez Pomares (Spa) Contentpolis-Ampo
10 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto
11 Paul Voss (Ger) Team Milram
12 Janek Tombak (Est) Cycling Club Bourgas
13 Sébastian Siedler (Ger) Vorarlberg - Corratec                0.13
14 Steffen Radochla (Ger) Elk Haus                              0.17
15 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika
16 Gustavo César Veloso (Spa) Xacobeo Galicia
17 Davide Malacarne (Ita) Quick Step
18 Tomislav Danculovic (Cro) Loborika
19 Martijn Keizer (Ned) Rabobank
20 Simone Ponzi (Ita) Lampre - N.G.C
21 Robert Hunter (RSA) Barloworld                               0.21
22 Marco Frapporti (Ita) CSF Group - Navigare
23 Daryl Impey (RSA) Barloworld                                 0.24
24 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre - N.G.C
25 Danilo Hondo (Ger) PSK Whirlpool - Author                    0.28
26 Marco Velo (Ita) Quick Step
27 Kevin Seeldrayers (Bel) Quick Step
28 Boy Van Poppel (Ned) Rabobank
29 Carlo Westphal (Ger) Team Stegcomputer - Neotel
30 Paolo Longo Borghini (Ita) Barloworld                        0.35
31 Theo Bos (Ned) Rabobank                                      0.42
32 Emanuele Bindi (Ita) Lampre - N.G.C                          0.48
33 Erki Putsep (Est) Cycling Club Bourgas                       0.50
34 Wim Stroetinga (Ned) Team Milram                             0.55
35 Gorik Gardeyn (Bel) Silence-Lotto                            1.07
36 Alan Marangoni (Ita) CSF Group - Navigare                    1.11
37 Nolan Hoffmann (RSA) Team Stegcomputer - Neotel              4.01
38 Pavel Zitta (Cze) PSK Whirlpool - Author
39 Zakkari Dempster (Aus) Cycling Club Bourgas                  4.29
40 Darko Blazevic (Cro) Loborika                                5.14
41 Tino Thomel (Ger) German National Team                       5.18
42 Hilton Clarke (Aus) Fuji-Servetto                            6.02
43 Benjamin Stauder (Ger) Team Stegcomputer - Neotel            6.18
44 Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia                   6.24
45 Christian Kux (Ger) Team Milram                              6.48
46 Ángel Gómez Gómez (Spa) Fuji-Servetto                        6.58
47 Vid Ogris (Slo) Loborika                                     7.53
48 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus                               8.04
49 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo        8.33
50 Tiziano Dall'Antonia (Ita) CSF Group - Navigare             10.11
51 Mustafa Sayar (Tur) Turkish National Team                   19.58
52 Emanuel Kiserlovski (Cro) Loborika                          20.00
53 Ugur Marmara (Tur) Turkish National Team                    20.26
54 Rafael Serrano Fernandez (Spa) Contentpolis-Ampo            21.26
55 Guillermo Ruben Bongiorno (Ita) CSF Group - Navigare        23.28
56 Thomas Juhas (Ger) German National Team                     25.53
57 Andre Schulze (Ger) PSK Whirlpool - Author                  27.36
58 Robert Förster (Ger) Team Milram                            27.42
59 Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step
60 Mirac Kal (Tur) Turkish National Team
61 Michael Van Staeyen (Bel) Rabobank
62 Daniel Schorn (Aut) Elk Haus
63 Jonas Ljungblad (Swe) Silence-Lotto
64 Daniel Musiol (Ger) Vorarlberg - Corratec
65 Christophe Brandt (Bel) Silence-Lotto
66 Cristian Benenati (Ita) ISD
67 Joeri Adams (Bel) Rabobank
68 Carlos Castaño Panadero (Spa) Xacobeo Galicia
69 Wolfgang Murer (Aut) Elk Haus
70 Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step
71 Radoslav Rogina (Cro) Loborika
72 Marcello Pavarin (Ita) CSF Group - Navigare
73 Hubert Schwab (Swi) Quick Step
74 Gonzalo Rabunal Rios (Spa) Xacobeo Galicia
75 Wim Van Huffel (Bel) Vorarlberg - Corratec
76 Volodymyr Zagorodny (Ukr) Lampre - N.G.C
77 Boris Shpilevsky (Rus) Fuji-Servetto
78 Andréa Grendene (Ita) Lampre - N.G.C
79 Roger Beuchat (Swi) Team Stegcomputer - Neotel
80 Matthias Friedemann (Ger) PSK Whirlpool - Author
81 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
82 Jan Valach (Svk) Elk Haus
83 Clemens Fankhauser (Aut) Elk Haus
84 Carlo Scognamiglio (Ita) Barloworld
85 Vojtech Dlouhy (Cze) PSK Whirlpool - Author
86 Oleg Chuzhda (Ukr) Contentpolis-Ampo
87 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
88 Matthias Russ (Ger) Team Milram
89 Dmytro Grabovskyy (Ukr) ISD
90 Christoph Sokoll (Aut) Vorarlberg - Corratec
91 Mauro Facci (Ita) Quick Step
92 Marcus Fothen (Ger) Team Milram
93 Adrian Palomares Villaplana (Spa) Contentpolis-Ampo
94 Bart Dockx (Bel) Silence-Lotto
95 Pedro Fernandez Hermina (Spa) Xacobeo Galicia
96 Theo Reinhart (Ger) German National Team
97 Gian-Paolo Cheula (Ita) Barloworld
98 Gianluca Mirenda (Ita) ISD
99 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg - Corratec