Wyniki 5 etapu z dnia 28.03.2009 Scandiano - Sassuolo, dystans 178,5 km
1 Cadel Evans (Aus) Silence-Lotto                             4.19.41  (41.243 km/h)
2 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.
3 Giovanni Visconti (Ita) ISD
4 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha
5 Massimo Giunti (Ita) Miche - Silver Cross - Selle Italia
6 Robert Kiserlovski (Cro) Amica Chips - Knauf
7 Jose Serpa (Col) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli              0.04
8 Morris Possoni (Ita) Team Columbia - Highroad                                 0.09
9 Domenico Pozzovivo (Ita) CSF Group - Navigare
10 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia - Bossini Docce
11 Mauro Finetto (Ita) CSF Group - Navigare                                     0.19
12 Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
13 Miguel Rubiano Chavez (Col) Centri della Calzatura
14 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Columbia - Highroad
15 Przemysław Niemiec (Pol) Miche - Silver Cross - Selle Italia
16 Americo Novembrini (Ita) Nazionale Elettronica New Slot - Hadimec            0.23
17 Federico Canuti (Ita) CSF Group - Navigare                                   0.25
18 Francis De Greef (Bel) Silence-Lotto
19 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank                                       0.28
20 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
21 Kjell Carlström (Fin) Liquigas
22 Matteo Montaguti (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini
23 Andrea Moletta (Ita) Miche - Silver Cross - Selle Italia
24 Rodrigo Garcia Rena (Spa) Miche - Silver Cross - Selle Italia
25 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool - Author
26 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha
27 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad
28 Andrea Noe (Ita) Liquigas
29 Juan Mauricio Soler (Col) Barloworld
30 Charles Wegelius (GBr) Silence-Lotto
31 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - N.G.C.
32 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank                                          0.44
33 Daryl Impey (RSA) Barloworld                                                 1.02
34 Marco Frapporti (Ita) CSF Group - Navigare
35 Santo Anza (Ita) Amica Chips - Knauf
36 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus                                               1.09
37 Robert Vrecer (Slo) Adria Mobil                                              1.20
38 Jarosław Dąbrowski (Pol) Amore & Vita - McDonald's
39 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                                              1.52
40 Daniele Callegarin (Ita) Centri della Calzatura
41 Edoardo Girardi (Ita) Amica Chips - Knauf
42 Gerhard Trampusch (Aut) Elk Haus
43 Luigi Sestili (Ita) Ceramica Flaminia - Bossini Docce
44 Jason McCartney (USA) Team Saxo Bank
45 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas
46 Patrik Sinkewitz (Ger) PSK Whirlpool - Author
47 Sylwester Szmyd (Pol) Liquigas
48 Rubens Bertogliati (Swi) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
49 Harald Totschnig (Aut) Elk Haus
50 Francesco Bellotti (Ita) Barloworld
51 Danilo Andrenacci (Ita) Nazionale Elettronica New Slot - Hadimec
52 John-Lee Augustyn (RSA) Barloworld
53 Stefan Rucker (Aut) Elk Haus
54 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool - Author
55 Maxim Gourov (Kaz) Carmiooro - A-Style
56 Alan Marangoni (Ita) CSF Group - Navigare
57 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.
58 Jurgen Van Goolen (Bel) Team Saxo Bank
59 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro - A-Style
60 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro - A-Style
61 Richard England (Aus) Amore & Vita - McDonald's                              2.17
62 Craig Lewis (USA) Team Columbia - Highroad                                   2.29
63 Dario David Cioni (Ita) ISD                                                  2.45
64 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha                                            2.51
65 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil                                               3.22
66 Fortunato Baliani (Ita) CSF Group - Navigare
67 Filippo Savini (Ita) CSF Group - Navigare
68 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
69 Igor Astarloa (Spa) Amica Chips - Knauf
70 Alexander Serov (Rus) Team Katusha
71 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto                                            3.53
72 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha
73 Luca Fioretti (Ita) Centri della Calzatura
74 Alessandro Spezialetti (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini                       5.55
75 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                               6.02
76 Branislau Samoilau (Blr) Amica Chips - Knauf
77 Dmitri Nikandrov (Rus) Centri della Calzatura
78 Michael Rogers (Aus) Team Columbia - Highroad                                6.13
79 Christopher Froome (GBr) Barloworld                                          7.41
80 Serguei Gretchyn (Ukr) Amore & Vita - McDonald's                             9.30
81 Diego Milan Jimenez (Spa) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
82 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil
DNF Mario Aerts (Bel) Silence-Lotto
DNF Christophe Brandt (Bel) Silence-Lotto
DNF Johan Van Summeren (Bel) Silence-Lotto
DNF Pietro Caucchioli (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Marco Marzano (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Volodymyr Zagorodny (Ukr) Lampre - N.G.C.
DNF Mauro Santambrogio (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Francesco Chicchi (Ita) Liquigas
DNF Claudio Corioni (Ita) Liquigas
DNF Brian Vandborg (Den) Liquigas
DNF Nikolay Trusov (Rus) Team Katusha
DNF Danilo Napolitano (Ita) Team Katusha
DNF Domenik Klemme (Ger) Team Saxo Bank
DNF Adam Hansen (Aus) Team Columbia - Highroad
DNF Marco Cattaneo (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini
DNF Claudio Cucinotta (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini
DNF Roberto Ferrari (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini
DNF Jure Golcer (Slo) LPR Brakes - Farnese Vini
DNF Sergio Lagana (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini
DNF Fabio Negri (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini
DNF Félix Rafael Cardenas (Col) Barloworld
DNF Michele Merlo (Ita) Barloworld
DNF Alessandro Fantini (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
DNF Mauro Abel Richeze (Arg) CSF Group - Navigare
DNF Leonardo Bertagnolli (Ita) Amica Chips - Knauf
DNF Eddy Ratti (Ita) Amica Chips - Knauf
DNF Andrei Kunitski (Blr) Amica Chips - Knauf
DNF Thomas Bertolini (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
DNF Luca Celli (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
DNF Francesco De Bonis (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
DNF Alberto Loddo (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
DNF Leonardo Moser (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli
DNF Oscar Gatto (Ita) ISD
DNF Ian Stannard (GBr) ISD
DNF Maxim Belkov (Rus) ISD
DNF Leonardo Scarselli (Ita) ISD
DNF Cristiano Fumagalli (Ita) Ceramica Flaminia - Bossini Docce
DNF Dainius Kairelis (Ltu) Ceramica Flaminia - Bossini Docce
DNF Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia - Bossini Docce
DNF Alessandro Maserati (Ita) Ceramica Flaminia - Bossini Docce
DNF Georg Lauscha (Aut) Elk Haus
DNF Martin Schöffmann (Aut) Elk Haus
DNF Bjorn Thurau (Ger) Elk Haus
DNF Martin Hebik (Cze) PSK Whirlpool - Author
DNF Tomas Buchacek (Cze) PSK Whirlpool - Author
DNF Jakub Danacik (Cze) PSK Whirlpool - Author
DNF Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool - Author
DNF Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche - Silver Cross - Selle Italia
DNF Pierpaolo Tondo (Ita) Miche - Silver Cross - Selle Italia
DNF Pasquale Muto (Ita) Miche - Silver Cross - Selle Italia
DNF Krzysztof Szczawiński (Pol) Miche - Silver Cross - Selle Italia
DNF Yurij Mitlushenko (Ukr) Amore & Vita - McDonald's
DNF Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita - McDonald's
DNF Sören Nissen (Den) Amore & Vita - McDonald's
DNF Fabio Gilioli (Ita) Amore & Vita - McDonald's
DNF Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita - McDonald's
DNF Esad Hasanovic (Srb) Centri della Calzatura
DNF Davide Torosantucci (Ita) Centri della Calzatura
DNF Zolt Der (Srb) Centri della Calzatura
DNF Marko Kump (Slo) Adria Mobil
DNF Alessio Signego (Ita) Adria Mobil
DNF Jure Zagar (Slo) Adria Mobil
DNF Tobias Eggli (Swi) Nazionale Elettronica New Slot - Hadimec
DNF Nico Keinath (Ger) Nazionale Elettronica New Slot - Hadimec
DNF Francisco José Ventoso (Spa) Carmiooro - A-Style
DNF Fabio Terrenzio (Ita) Carmiooro - A-Style
DNF Alexandre Aulas (Fra) Carmiooro - A-Style
DNF Paul Brousse (Fra) Carmiooro - A-Style
DNS Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank
DNS Greg Henderson (NZl) Team Columbia - Highroad
DNS Carlo Scognamiglio (Ita) Barloworld
DNS Alessandro Proni (Ita) ISD
DNS Steffen Radochla (Ger) Elk Haus
DNS Miha Svab (Slo) Adria Mobil                       

Końcowa klasyfikacja generalna
1 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.                                      18.48.10
2 Cadel Evans (Aus) Silence-Lotto                                               0.24
3 Massimo Giunti (Ita) Miche - Silver Cross - Selle Italia                      0.38
4 Robert Kiserlovski (Cro) Amica Chips - Knauf                                  0.40
5 Giovanni Visconti (Ita) ISD                                                   1.01
6 Domenico Pozzovivo (Ita) CSF Group - Navigare                                 1.17
7 Morris Possoni (Ita) Team Columbia - Highroad                                 1.20
8 Przemysław Niemiec (Pol) Miche - Silver Cross - Selle Italia                  1.29
9 Juan Mauricio Soler (Col) Barloworld                                          1.41
10 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia - Bossini Docce                     1.43
11 Jose Serpa (Col) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli             1.59
12 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Columbia - Highroad                           2.02
13 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - N.G.C.                                        2.21
14 Christian Pfannberger (Aut) Team Katusha                                     2.25
15 Miguel Rubiano Chavez (Col) Centri della Calzatura                           2.26
16 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank                                       2.38
17 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia - Highroad
18 Andrea Noe (Ita) Liquigas                                                    2.45
19 Francis De Greef (Bel) Silence-Lotto                                         2.57
20 Americo Novembrini (Ita) Nazionale Elettronica New Slot - Hadimec            3.12
21 Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                            3.31
22 Martin Mares (Cze) PSK Whirlpool - Author                                    3.41
23 Rodrigo Garcia Rena (Spa) Miche - Silver Cross - Selle Italia
24 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro - A-Style                             4.43
25 Sylwester Szmyd (Pol) Liquigas                                               5.04
26 Federico Canuti (Ita) CSF Group - Navigare                                   5.07
27 Mauro Finetto (Ita) CSF Group - Navigare                                     5.13
28 Francesco Bellotti (Ita) Barloworld                                          5.27
29 Dario David Cioni (Ita) ISD                                                  5.52
30 John-Lee Augustyn (RSA) Barloworld                                           6.07
31 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank                                          7.24
32 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.                                      7.28
33 Fortunato Baliani (Ita) CSF Group - Navigare                                 7.29
34 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus                                               8.15
35 Craig Lewis (USA) Team Columbia - Highroad                                   8.51
36 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha                                             8.54
37 Kjell Carlström (Fin) Liquigas                                               9.18
38 Santo Anza (Ita) Amica Chips - Knauf                                        10.08
39 Robert Vrecer (Slo) Adria Mobil                                             10.57
40 Alan Marangoni (Ita) CSF Group - Navigare                                   11.10
41 Jason McCartney (USA) Team Saxo Bank                                        11.24
42 Andrea Moletta (Ita) Miche - Silver Cross - Selle Italia                    11.32
43 Christopher Froome (GBr) Barloworld                                         14.20
44 Marco Frapporti (Ita) CSF Group - Navigare                                  15.37
45 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto                                           17.26
46 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                                             17.45
47 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas                                          18.35
48 Patrik Sinkewitz (Ger) PSK Whirlpool - Author                               19.03
49 Daniele Callegarin (Ita) Centri della Calzatura                             19.10
50 Luigi Sestili (Ita) Ceramica Flaminia - Bossini Docce                       19.21
51 Rubens Bertogliati (Swi) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli    20.11
52 Matteo Montaguti (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini                            20.25
53 Charles Wegelius (GBr) Silence-Lotto                                        20.49
54 Michael Rogers (Aus) Team Columbia - Highroad                               21.33
55 Igor Astarloa (Spa) Amica Chips - Knauf                                     21.51
56 Nikita Eskov (Rus) Team Katusha                                             21.59
57 Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita - McDonald's                          22.39
58 Filippo Savini (Ita) CSF Group - Navigare                                   23.50
59 Alessandro Spezialetti (Ita) LPR Brakes - Farnese Vini                      24.13
60 Daryl Impey (RSA) Barloworld                                                24.42
61 Leopold Konig (Cze) PSK Whirlpool - Author                                  25.23
62 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                              26.35
63 Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                        26.55
64 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha                                           27.00
65 Edoardo Girardi (Ita) Amica Chips - Knauf                                   29.41
66 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                     29.49
67 Gerhard Trampusch (Aut) Elk Haus                                            30.39
68 Harald Totschnig (Aut) Elk Haus                                             31.20
69 Luca Fioretti (Ita) Centri della Calzatura                                  31.24
70 Danilo Andrenacci (Ita) Nazionale Elettronica New Slot - Hadimec            32.11
71 Sebastien Fournet Fayard (Fra) Carmiooro - A-Style                          33.31
72 Diego Milan Jimenez (Spa) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                    35.06
73 Maxim Gourov (Kaz) Carmiooro - A-Style                                      35.29
74 Richard England (Aus) Amore & Vita - McDonald's                             35.38
75 Stefan Rucker (Aut) Elk Haus                                                35.39
76 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil                                              36.12
77 Jurgen Van Goolen (Bel) Team Saxo Bank                                      36.16
78 Alexander Serov (Rus) Team Katusha                                          37.00
79 Branislau Samoilau (Blr) Amica Chips - Knauf                                38.45
80 Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil                                                39.33
81 Dmitri Nikandrov (Rus) Centri della Calzatura                               40.35
82 Serguei Gretchyn (Ukr) Amore & Vita - McDonald's                            42.51
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments