Wyniki wyścigu ze startu wspólnego 11.01.2009, Te Amawutu, dystans 180 km:nz1

1 Gordon McCauley (Subway Avanti)      4.19.25 (41.632 km/h)
2 Joseph Cooper (Subway-Avanti ST)
3 Jason Allen (Subway-Avanti ST)
4 Eric Drower (Subway-Avanti ST)
5 Brett Tivers (WCNI)                     0.47
6 Mathew Gorter (Waikato/BoP)             0.49
7 Justin Kerr (Waikato/BoP ST)
8 Matt Yates (Auckland ST)
9 Greg Henderson (Otago)                  0.50
10 Jeremy Yates (ECNI ST)
11 Scott Wilder (Canterbury ST)
12 Aaron Strong (Auckland)                0.53
13 Julian Dean (Waikato/BoP)              0.54
14 Scott Lyttle (Wellington ST)
15 Glen Chadwick (ECNI ST)
16 Tim Gudsell (Waikato/BoP ST)
17 Robin Reid (Star & Garter-Tasman ST)
18 Paul Odlin (Star & Garter-Tasman)      0.58
19 Josh England (Subway-Avanti)           1.01
20 Jeremy Vennell (ECNI)                  1.08
21 Jack Bauer (Wellington)                2.34
22 Sam King-Turner (Wellington ST)
23 Daniel Warren (ECNI)                   4.12
24 Jonathon Atkinson (Auckland ST)
25 Matt Gilbert (Auckland)                4.13
26 Dean Fulton (Star & Garter-Tasman)    12.56
27 Winston Briggs (ECNI ST)
28 Adam Gosney (WCNI ST)
29 Peter Rennie (Waikato/BoP ST)
30 Rod Weinberg (Waikato/BoP ST)
31 Ben Olesen (Waikato/BoP)              12.58
32 Josh Page (ECNI)                      14.18
33 David Ayre (Star & Garter-Tasman)     24.18
34 Dylan Stewart (ECNI)                  27.18
DNF Daniel Lithgow (WCNI)
DNF Sam Horn (Auckland)
DNF Sam De Jong (Nico Auckland)
DNF Will Alexander (Auckland)
DNF Steve Elden (Wellington)
DNF Andrew Bott (ECNI)                        

U23

1 James Williamson (Subway-Avanti)     4.20.13
2 Michael Torckler (WCNI)                 0.01
3 Roman Van Uden (Auckland ST)
4 Oliver Harding-Sheath (Auckland ST)
5 George Bennett (Star & Garter-Tasman ST)
6 Chris Macic (Auckland ST)
7 Mark Langlands (Waikato/BoP ST)
8 Shem Rodger (Waikato/BoP ST)
9 Mike Northey (Auckland)                 0.02
10 Leon Hextall (Canterbury ST)
11 Matthew Sillars (Auckland ST)
12 Eliot Crowther (Waikato/BoP)           0.05
13 Bradley Aldrich (Auckland ST)
14 Ryan Wills (Waikato/BoP)               0.07
15 Wade Mangham (Waikato/BoP ST)
16 Josh Brown (WCNI)                      0.14
17 Alex Meenhorst (Auckland)              0.34
18 Thomas Hanover (Auckland)              3.24
19 Alexander Ray (Auckland ST)
20 Aaron Gate (Auckland ST)
21 Alex Mcgregor (Otago)                  3.30
22 Brad Carter (Waikato/BoP)              5.57
23 Sam Horgan (Subway-Avanti)            10.16
24 Gregory Marfell (WCNI)                12.09
25 Logan Hunn (Auckland)                 23.30
26 Latham Croft (Auckland)               36.40
DNF Logan Mort (Auckland)
DNF Daniel Seagar (Auckland)
DNF Mathew Marshall (Southland)
DNF Sam Weston (Waikato/BoP)
DNF David Mayall (Waikato/BoP)
DNF Simon Honour (Waikato/BoP

Wyniki jazdy indywidualnej na czas 09.01.2009, Te Amawutu, dystans 40 km:

Elita mężczyźni - 40km

1 Jeremy Vennell (ECNI)                    57.26 (41.788 km/h)
2 Robin Reid (Star & Garter-Tasman)         0.21
3 Chris Nicholson (Star & Garter-Tasman)    1.53
4 Paul Odlin (Star & Garter-Tasman)         2.40
5 Aaron Strong (Auckland)                   3.42
6 Justin Kerr (Waikato/BoP)                 4.18
7 Eric Drower (Subway-Avanti)               4.59
8 Peter Rennie (Waikato/BoP)                5.01
9 Josh Page (ECNI)                          5.50
10 Simon Croom (Southland)                  7.35
11 Sam King(-Turner Wellington)             7.46
12 Cameron Holt (Waikato/BoP)               8.44
13 Ashley Paice (Auckland)                  9.10
14 Scott Wilder (Canterbury)                9.43
DNF Joseph Cooper (Subway-Avanti DNF)
DNF Dean Fulton (Star & Garter-Tasman DNF)
DNF Gordon McCauley (Subway-Avanti DNF)         

U23

1 Michael Torckler (WCNI)                  59.55 (40.056 km/h)
2 Ryan Wills (Waikato/BoP)                  0.04
3 Matthew Sillars (Auckland)                1.15
4 Logan Hunn (Auckland)                     1.56
5 Mike Northey (Auckland)                   2.21
6 Shem Rodger (Waikato/BoP)                 2.25
7 Mathew Marshall (Southland)               2.39
8 Sam Horgan (Subway-Avanti)                2.56
9 Alex McGregor (Otago)                     3.26
10 Brad Carter (Waikato/BoP)                3.29
11 Mark Langlands (Waikato/BoP)             3.40
12 Roman van (Uden Auckland)                4.29
13 Aaron Gate (Auckland)                    5.13
14 Alex Cull (Auckland)                     6.46

Elita kobiet - 25km

1 Melissa Holt (Waikato/BoP)               38.35 (38.877 km/h)
2 Sonia Waddell (Waikato/BoP)               0.57
3 Dale Tye (Southland)                      1.17
4 Britta Martin (Star & Garter-Tasman)      1.38
5 Bronwen Frazer (Star & Garter-Tasman)     1.52
6 Rachel Mercer (Team Cyclosport)           2.08
7 Marina Duvnjak (Auckland)                 2.19
8 Gabrielle Vermunt (Southland)             2.33
9 Serena Sheridan (ECNI)                    2.48
10 Toni Bradshaw (Auckland)                 3.03
11 Emma Hutchings (Otago)                   3.09
12 Stacy Simms (Otago)                      3.15
13 Kerri-(Anne Torckler WCNI)               3.48
14 Nicola Bowden (Waikato/BoP)              3.51
15 Emma Petersen (Waikato/BoP)              4.01
16 Rachel Bartells (Auckland)               4.30
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments