Wyniki IV etapu Merida - La Palmita - Tovar, dystans 120 km

1 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                            2.55.09  (41.108 km/h)
2 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia
3 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    0.01
4 Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas               0.02
5 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira
6 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                              0.03
7 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                           0.07
8 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                    0.13
9 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       0.14
10 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira
11 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
12 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira
13 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                           0.15
14 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
15 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte               0.16
16 Noel Vazquez (Ven) Gobernacion Del Zulia
17 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia
18 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
19 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                             0.19
20 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
21 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                          0.35
22 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                               0.43
23 Carlos Ochoa (Ven) Fundaciclismo Trujillo                           0.45
24 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                            1.08
25 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                        4.27
26 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   4.42
27 Martin Haring (Svk) Slovakia National Team Cyclocross               4.43
28 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                           4.44
29 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira
30 Chzistoph Spzingez (Ger) Herakleion Nessebar Kastro
31 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
32 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo
33 Jose Franco (Ven) Kino Tachira
34 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
35 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                       4.54
36 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
37 Lisandro Ajcu (Gua) Acme Argentina                                  5.20
38 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                  6.06
39 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     6.26
40 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
41 Spas Gyuron (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
42 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
43 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
44 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira
45 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo
46 Alex Coutts (GBr) Herakleion Nessebar Kastro
47 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
48 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
49 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                  6.30
50 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  6.40
51 Guzneiver Gil (Ven) Fundaciclismo Trujillo                          7.15
52 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                    7.31
53 Gianluca Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                  13.17
54 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
55 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      14.01
56 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante    14.35
57 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     14.43
58 Marcos Escarcega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                      15.15
59 Samuele Galligani (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
60 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                          16.12
61 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo                          16.32
62 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
63 Maki Roman (Ven) Kino Tachira
64 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina
65 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
66 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina
67 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo
68 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
69 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team
70 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
71 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
72 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico
73 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
74 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
75 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
76 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
77 Eder Arenas (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
78 Jackson Marquez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
79 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team
80 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
81 Denis Camiel (Ned) Netherlands National Team
82 Martin Grashev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
83 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
84 Maximo Rojas (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
85 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo
86 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo
87 Robert Glauza (Svk) Slovakia National Team Cyclocross              16.47
88 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira
89 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                          24.48
90 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
91 Lars Van De Vall (Ned) Netherlands National Team                   30.37
92 Miguel Marinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
93 Dirk Van De Craats (Ned) Netherlands National Team                 30.44
94 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo
95 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
96 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                        30.48
97 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
98 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           30.54
99 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
100 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
101 Jose Cañas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
102 Bogdan Stoytchev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
103 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro
104 Ivan Viguasai (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
105 Marek Canecey (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
106 Vezef Palcay (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
107 Koos Jeroen Kers (Ned) Netherlands National Team
108 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team
DNF Georgi Georgien (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
DNF Stanislav Zaraliev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
DNF Javier Sanguino (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
DNS Martin Frano (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
DNS Luis Muñoz (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
DNS Ivan Castillo (Ven) Alcaldia De Maracaibo
DNS Javier Linder (Arg) Acme Argentina                                     

Drużynowo

1 Loteria Del Tachira                                               8.45.32
2 Gobernacion Del Zulia                                                0.23
3 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                    0.26
4 Hussein Sport Gobierno Barinas                                       0.32
5 Sumiglow Gobernacion Merida                                          5.18
6 Fundaciclismo Trujillo                                               5.31
7 Kino Tachira                                                        14.17
8 Herakleion Nessebar Kastro                                          17.31
9 Acme Argentina                                                      27.53
10 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                       33.09
11 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                         35.39
12 Arenas Tlaxcala Mexico                                             35.49
13 Slovakia National Team Cyclocross                                  37.42
14 Netherlands National Team                                          49.31
15 Alcaldia De Maracaibo
16 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                               54.32

Klasyfikacja generalna po 4 etapie

1 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                      10.23.43
2 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                               0.12
3 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                0.18
4 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    0.19
5 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                            0.23
6 Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
7 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                              0.25
8 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       0.28
9 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                           0.29
10 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte               0.34
11 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                   0.35
12 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                             0.36
13 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira
14 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
15 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                           0.37
16 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
17 Noel Vazquez (Ven) Gobernacion Del Zulia                            0.38
18 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia
19 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                             0.41
20 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                          0.57
21 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                               1.05
22 Carlos Ochoa (Ven) Fundaciclismo Trujillo                           1.07
23 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      1.57
24 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                            2.37
25 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                        4.49
26 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   5.03
27 Martin Haring (Svk) Slovakia National Team Cyclocross               5.05
28 Chzistoph Spzingez (Ger) Herakleion Nessebar Kastro                 5.06
29 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
30 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira
31 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
32 Jose Franco (Ven) Kino Tachira
33 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo
34 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                       5.16
35 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
36 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                           6.13
37 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                6.34
38 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 6.48
39 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
40 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
41 Alex Coutts (GBr) Herakleion Nessebar Kastro
42 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo
43 Spas Gyuron (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
44 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira
45 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
46 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
47 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                  6.52
48 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  7.02
49 Lisandro Ajcu (Gua) Acme Argentina                                  7.06
50 Guzneiver Gil (Ven) Fundaciclismo Trujillo                          7.37
51 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                    7.48
52 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                  8.16
53 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia         13.39
54 Gianluca Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
55 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      14.23
56 Samuele Galligani (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro               15.37
57 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                          16.39
58 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante        16.53
59 Marcos Escarcega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
60 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                               16.54
61 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
62 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina
63 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
64 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
65 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
66 Martin Grashev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
67 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo
68 Maximo Rojas (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
69 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                          17.28
70 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                      17.43
71 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                            17.47
72 Maki Roman (Ven) Kino Tachira
73 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia          18.01
74 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
75 Eder Arenas (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                           18.10
76 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                  18.18
77 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team                    18.36
78 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclocross             18.52
79 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                         19.02
80 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team                        19.20
81 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      19.26
82 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                        20.08
83 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante    22.12
84 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia            26.33
85 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                          26.59
86 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     30.17
87 Denis Camiel (Ned) Netherlands National Team                       30.55
88 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                     31.00
89 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                  31.16
90 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
91 Lars Van De Vall (Ned) Netherlands National Team                   31.33
92 Marek Canecey (Svk) Slovakia National Team Cyclocross              32.23
93 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro               32.26
94 Miguel Marinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                        32.57
95 Koos Jeroen Kers (Ned) Netherlands National Team                   33.24
96 Dirk Van De Craats (Ned) Netherlands National Team                 34.03
97 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                        34.10
98 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team                         34.13
99 Jackson Marquez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas               34.53
100 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo
101 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                          34.56
102 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                         35.57
103 Robert Glauza (Svk) Slovakia National Team Cyclocross             42.25
104 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro                    45.17
105 Jose Cañas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             46.54
106 Bogdan Stoytchev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                 47.01
107 Vezef Palcay (Svk) Slovakia National Team Cyclocross            1.03.16
108 Ivan Viguasai (Svk) Slovakia National Team Cyclocross           1.04.53

Klasyfikacja sprinterów

1 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                              31 pts
2 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         26
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                21
4 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                             8
5 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    6
6 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   4
7 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                       3
8 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        3
9 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          2
10 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                      2
11 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                              1
12 Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                 1
13 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        1
14 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante            1
15 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                     1

Klasyfikacja punktowa

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  59 pts
2 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                            56
3 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                 35
4 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                33
5 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                      29
6 Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                 28
7 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         28
8 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   25
9 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                              23
10 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 22
11 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                             21
12 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      21
13 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                               16
14 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                             15
15 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        14
16 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                     14
17 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      14
18 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                     12
19 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                  12
20 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                            11
21 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                               10
22 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                               10
23 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        9
24 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                  8
25 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                              7
26 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                     7
27 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             6
28 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 5
29 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                      5
30 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                      4
31 Chzistoph Spzingez (Ger) Herakleion Nessebar Kastro                    3
32 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                          3
33 Spas Gyuron (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                           2
34 Samuele Galligani (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   1

Klasyfikacja łączona

1 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                            64 pts
2 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  63
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                54
4 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                              46
5 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         40
6 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                 35
7 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   31
8 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         30
9 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                      29
10 Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                29
11 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      24
12 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                             23
13 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                             22
14 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 22
15 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                               16
16 Damiano Caruso (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                     15
17 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                     14
18 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      14
19 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                  12
20 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                            11
21 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                               10
22 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       10
23 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                               10
24 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                  8
25 Salvatore Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                     8
26 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                              7
27 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             6
28 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                      6
29 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 5
30 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                      5
31 Chzistoph Spzingez (Ger) Herakleion Nessebar Kastro                    3
32 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                          3
33 Spas Gyuron (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                           2
34 Samuele Galligani (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   1
35 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante            1

Klasyfikacja górska

1 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                              11 pts
2 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                               6
3 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                  3
4 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 2
5 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          1
6 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                       1

Klasyfikacja drużynowa

1 Loteria Del Tachira                                              31.12.20
2 Gobernacion Del Zulia                                                0.23
3 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                    0.26
4 Hussein Sport Gobierno Barinas                                       0.32
5 Sumiglow Gobernacion Merida                                          5.18
6 Fundaciclismo Trujillo                                               5.31
7 Kino Tachira                                                        14.17
8 Herakleion Nessebar Kastro                                          17.31
9 Acme Argentina                                                      27.53
10 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                       33.09
11 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                         35.39
12 Arenas Tlaxcala Mexico                                             37.33
13 Slovakia National Team Cyclocross                                  38.49
14 Alcaldia De Maracaibo                                              51.12
15 Netherlands National Team                                          51.21
16 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                               57.16