Wyniki X etapu Dookoła Ciudad de San Cristobal, dystans 121,9 km

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas    2.30.44 (48.523 km/h)
2 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                               0.02
3 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         0.03
4 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                  0.05
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                  0.06
6 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                               0.09
7 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
8 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     0.13
9 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                   0.16
10 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                               0.24
11 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                              0.31
12 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                              0.47
13 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
14 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                              2.10
15 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira
16 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                  3.35
17 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                3.36
18 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         3.37
19 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                      4.10
20 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    4.27
21 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                             4.32
22 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante        4.58
23 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo
24 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira
25 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira
26 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia
27 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
28 Camiel Denis (Ned) Netherlands National Team                          18.07
29 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
30 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
31 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
32 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
33 Henrik Wolter (Ger) Heraklion Nessebar Kastro
34 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
35 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico
36 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
37 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
38 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
39 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
40 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
41 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
42 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
43 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
44 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
45 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
46 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
47 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo
48 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
49 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo
50 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
51 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
52 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
53 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
54 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
55 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina
56 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina
57 Mario Archila (Gua) Acme Argentina
58 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira
59 Jose Franco (Ven) Kino Tachira
60 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira
61 Maki Roman (Ven) Kino Tachira
62 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team                       30.16
63 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
64 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
DNF Wim Botman (Ned) Netherlands National Team
DNF Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team
DNF Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
DNF Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo
DNF Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo
DNF Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo
DNF Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo                                 

Punkty

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     25 pts
2 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 20
3 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           16
4 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    14
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    12
6 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 10
7 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                          9
8 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                        8
9 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                      7
10 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                                  6
11 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                 5
12 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 4
13 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     3
14 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 2
15 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   1

Sprinterzy

1
1 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                                 4 pts
2 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   2
3 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                  1

2
1 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                              4 pts
2 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   2
3 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                  1

3
1 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                  4 pts
2 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                    2
3 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   1

4
1 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                  4 pts
2 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                  2
3 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                                   1

Drużyny

1 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                    7.32.39
2 Loteria Del Tachira                                                     0.04
3 Gobernacion Del Zulia                                                   5.21
4 Sumiglow Gobernacion Merida                                            21.20
5 Hussein Sport Gobierno Barinas                                         22.07
6 Alcaldia De Maracaibo                                                  36.34
7 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                             40.45
8 Kino Tachira
9 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                           53.54
10 Acme Argentina
11 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                                1.06.03

Ostateczna klasyfikacja generalna

1 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                           34.35.25
2 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                       0.07
3 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   0.33
4 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                  0.35
5 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         0.39
6 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                               0.53
7 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                   1.46
8 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          1.58
9 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 2.08
10 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                               2.36
11 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                               13.09
12 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                16.40
13 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                     19.50
14 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                            20.57
15 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 25.45
16 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                             29.00
17 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                              41.58
18 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 48.30
19 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                             57.58
20 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                        58.04
21 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                        58.58
22 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                       1.02.17
23 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                 1.27.24
24 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                        1.28.07
25 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     1.32.03
26 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                             1.35.41
27 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                      1.36.40
28 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 1.37.33
29 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      1.39.18
30 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 1.42.13
31 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                       1.48.51
32 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   1.55.44
33 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                    1.56.17
34 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.58.52
35 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  1.59.02
36 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       2.10.22
37 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                       2.11.29
38 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                       2.12.35
39 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                 2.16.40
40 Camiel Denis (Ned) Netherlands National Team                        2.25.55
41 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                  2.29.57
42 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                  2.32.08
43 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia          2.38.46
44 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         2.41.26
45 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante    2.42.27
46 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         2.45.05
47 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      2.45.40
48 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      2.45.56
49 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      2.53.16
50 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   3.00.28
51 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                3.05.41
52 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                             3.10.19
53 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team                     3.13.22
54 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross                 3.19.04
55 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         3.23.34
56 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                          3.26.29
57 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   3.29.17
58 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia           3.31.41
59 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                3.33.40
60 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            3.35.32
61 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           3.41.25
62 Henrik Wolter (Ger) Heraklion Nessebar Kastro                       3.42.45
63 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             3.51.41
64 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       4.00.05

Klasyfikacja punktowa

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    178 pts
2 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           137
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                116
4 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                  111
5 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                        104
6 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    99
7 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 95
8 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   91
9 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 82
10 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          78
11 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           66
12 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                    62
13 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   60
14 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                  47
15 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                                 43

Klasyfikacja łączona

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    173 pts
2 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           131
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                106
4 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                        104
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    99
6 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 90
7 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   85
8 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   79
9 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           77
10 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   60
11 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                    60
12 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                  43
13 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                                 42
14 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                33
15 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           32

Klasyfikacja sprinterów

1 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 49 pts
2 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            34
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   32
4 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                             16
5 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             13
6 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     12
7 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            11
8 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 10
9 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   9
10 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             8
11 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                 7
12 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   6
13 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                            6
14 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            6
15 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     5

Klasyfikacja górska

1 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 55 pts
2 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 53
3 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   52
4 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           24
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    15
6 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            11
7 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      9
8 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  7
9 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                              7
10 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                             7
11 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         6
12 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         4
13 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     4
14 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 4
15 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                                4

Klasyfikacja drużynowa

1 Loteria Del Tachira                                                103.47.43
2 Gobernacion Del Zulia                                                   7.37
3 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                      35.30
4 Sumiglow Gobernacion Merida                                          1.36.35
5 Hussein Sport Gobierno Barinas                                       1.51.41
6 Kino Tachira                                                         3.26.24
7 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                           6.02.24
8 Alcaldia De Maracaibo                                                6.04.16
9 Acme Argentina                                                       7.23.24
10 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                        9.06.25
11 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                                9.57.48