Wyniki XI etapu San Jose de Bolivar - Queniquea, dystans 10,38 km - jazda na czas
1 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                      18.55 (32.67 km/h)
2 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          0.12
3 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                       0.17
4 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                               0.23
5 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                   0.25
6 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         0.28
7 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                              0.45
8 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                 0.49
9 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                                0.56
10 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                 1.02
11 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
12 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                              1.12
13 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                          1.14
14 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  1.17
15 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                         1.19
16 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                              1.23
17 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                      1.29
18 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                               1.31
19 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                  1.43
20 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                              1.47
21 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante        1.49
22 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                         1.53
23 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    2.01
24 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       2.02
25 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                     2.07
26 Camiel Denis (Ned) Netherlands National Team                           2.10
27 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                              2.12
28 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                              2.17
29 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
30 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                          2.19
31 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         2.20
32 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                      2.21
33 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross                    2.38
34 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          2.39
35 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      2.45
36 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         2.47
37 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                     2.50
38 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                         2.57
39 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                          2.58
40 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    3.05
41 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
42 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                          3.06
43 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                3.08
44 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                           3.14
45 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             3.18
46 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                    3.26
47 Henrik Wolter (Ger) Heraklion Nessebar Kastro                          3.36
48 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             3.39
49 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         3.42
50 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante          3.49
51 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team                            3.53
52 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                      3.55
53 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo                              3.56
54 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante            4.06
55 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    4.07
56 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante            4.08
57 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                              4.15
58 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team                             4.16
59 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
60 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       4.18
61 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         4.19
62 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                             4.32
63 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                                4.45
64 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                               4.52
65 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   4.54
66 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia              4.58
67 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team                        5.05
68 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            5.29
69 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                              5.30
70 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                   5.35
71 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia                    

Klasyfikacja drużynowa

1 Gobernacion Del Zulia                                                  58.35
2 Loteria Del Tachira                                                     0.06
3 Sumiglow Gobernacion Merida                                             0.51
4 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                       1.11
5 Kino Tachira                                                            2.34
6 Hussein Sport Gobierno Barinas                                          4.12
7 Alcaldia De Maracaibo                                                   6.21
8 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                              6.34
9 Netherlands National Team                                               8.27
10 Fundaciclismo Trujillo                                                 8.40
11 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                           9.19
12 Acme Argentina                                                        10.36
13 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                                  12.01

Klasyfikacja generalna po 11 etapie

1 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      32.03.02
2 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 0.11
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                               1.33
4 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                       1.37
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                  2.08
6 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         2.19
7 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   2.22
8 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                               2.38
9 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                   3.09
10 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                               3.52
11 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                9.58
12 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                     17.19
13 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                            18.04
14 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                18.14
15 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 23.49
16 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                             30.11
17 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                              39.03
18 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                        41.36
19 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                         45.49
20 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 49.22
21 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                            52.35
22 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                        55.39
23 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                             57.27
24 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                        1.11.39
25 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                      1.20.12
26 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      1.22.53
27 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                 1.24.36
28 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     1.28.44
29 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                             1.35.11
30 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.37.04
31 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 1.38.54
32 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 1.38.59
33 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   1.39.16
34 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                    1.39.49
35 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  1.42.34
36 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo                           1.43.03
37 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                       1.45.47
38 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       1.53.54
39 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                       1.55.01
40 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                       1.56.07
41 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.59.44
42 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                 2.00.12
43 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           2.02.59
44 Camiel Denis (Ned) Netherlands National Team                        2.09.28
45 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                  2.13.29
46 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                  2.15.40
47 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia          2.22.18
48 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         2.24.58
49 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante    2.25.59
50 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         2.28.37
51 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      2.29.12
52 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      2.29.28
53 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team                         2.32.46
54 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      2.36.48
55 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   2.44.00
56 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team                     2.44.45
57 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                2.49.13
58 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team                          2.49.40
59 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                             2.53.51
60 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross                 3.02.36
61 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         3.07.08
62 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                          3.10.01
63 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   3.12.49
64 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia           3.15.13
65 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                3.17.12
66 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            3.19.04
67 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             3.23.04
68 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           3.24.57
69 Henrik Wolter (Ger) Heraklion Nessebar Kastro                       3.26.17
70 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       3.31.28
71 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                      3.33.43

Klasyfikacja punktowa

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    153 pts
2 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           137
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                  110
4 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                102
5 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         95
6 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   91
7 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    87
8 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 77
9 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 75
10 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           66
11 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          62
12 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                    55
13 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   46
14 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                  45
15 Salazar Cesar  (Col) Loteria Del Tachira                                 36
16 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    35
17 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                        28
18 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         24
19 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 23
20 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                            19
21 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                     18
22 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                        18
23 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                16
24 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         14
25 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            13
26 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           13
27 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                               13
28 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      12
29 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                                  10
30 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 9
31 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             7
32 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                            6
33 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia                6
34 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     5
35 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         5
36 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                                4
37 Camiel Denis (Ned) Netherlands National Team                              4
38 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                               4
39 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                             2
40 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante            2
41 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                            1
42 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                            1
43 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 1
44 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante               1

Klasyfikacja górska

1 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 55 pts
2 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 53
3 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   52
4 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           24
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    15
6 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            11
7 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      9
8 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                              7
9 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  7
10 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                             7
11 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         6
12 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         4
13 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     4
14 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 4
15 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                                4
16 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                                3
17 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            3
18 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                   2
19 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   2
20 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 2
21 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        2
22 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                     1
23 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                         1

Klasyfikacja sprinterów

1 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 48 pts
2 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            34
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   32
4 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                             16
5 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             13
6 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     12
7 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            11
8 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                  9
9 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                    6
10 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                            6
11 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 6
12 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            6
13 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     5
14 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 5
15 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                                4
16 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  4
17 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                               4
18 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             4
19 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          3
20 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     2
21 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                   2
22 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante            2
23 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                     2
24 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         2
25 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         2
26 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                             2
27 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 1
28 Camiel Denis (Ned) Netherlands National Team                              1
29 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                            1
30 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           1
31 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante               1