Wyniki VII etapu Tariba – La Fria – El Cobre, dystans 138 km

1 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                   3.58.47  (34.676 km/h)
2 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                               0.01
3 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          0.12
4 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                  0.14
5 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   0.16
6 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
7 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
8 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia
9 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                              0.22
10 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 0.27
11 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia
12 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                  0.32
13 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                0.54
14 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                              0.55
15 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                1.03
16 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                             1.16
17 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                            1.37
18 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                  2.59
19 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                              3.06
20 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                         3.52
21 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                          4.50
22 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                         5.39
23 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             6.10
24 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                              7.06
25 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                         7.51
26 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      8.32
27 Lisandro Ajcu (Gua) Acme Argentina                                     9.00
28 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    9.45
29 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
30 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
31 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 10.05
32 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                               12.05
33 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         12.28
34 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                          12.34
35 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             13.15
36 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   16.51
37 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                   16.54
38 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro                        17.01
39 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                              26.32
40 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
41 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
42 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
43 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
44 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
45 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo
46 Denis Camiel (Ned) Netherlands National Team
47 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
48 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
49 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo
50 Maki Roman (Ven) Kino Tachira
51 Bogdan Stoytchev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
52 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo
53 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia            27.26
54 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team                           30.18
55 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante        32.16
56 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante           32.20
57 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
58 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante        32.47
59 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina
60 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
61 Martin Grashev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro
62 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team
63 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
64 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
65 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
66 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
67 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
68 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo
69 Mario Archila (Gua) Acme Argentina
70 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team
71 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina
72 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             33.14
73 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                             37.17
74 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                        38.35
75 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia               39.04
76 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                     39.23
77 Jose Cañas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia                 39.51
78 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       40.01
79 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
80 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                         40.08
81 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
82 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
83 Koos Jeroen Kers (Ned) Netherlands National Team
84 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                            40.15
85 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                         45.53
86 Guzneiver Gil (Ven) Fundaciclismo Trujillo
HD Dirk Van De Craats (Ned) Netherlands National Team
HD Ivan Viguasai (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
HD Gianluca Dorio (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
HD Marcos Escarcega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
DNF Noel Vazquez (Ven) Gobernacion Del Zulia
DNF Robert Glauza (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
DNF Marek Canecey (Svk) Slovakia National Team Cyclocross
DNF Miguel Marinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
DNF Eder Arenas (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
DNS Carlos Ochoa (Ven) Fundaciclismo Trujillo
DNS Jackson Rodriguez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    

Drużynowa

1 Gobernacion Del Zulia                                               11.57.04
2 Loteria Del Tachira                                                     0.04
3 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                       2.59
4 Sumiglow Gobernacion Merida                                             9.30
5 Hussein Sport Gobierno Barinas                                         13.44
6 Kino Tachira                                                           15.50
7 Fundaciclismo Trujillo                                                 19.04
8 Arenas Tlaxcala Mexico                                               1.10.43
9 Acme Argentina                                                       1.13.51
10 Herakleion Nessebar Kastro                                          1.15.37
11 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                          1.18.53
12 Alcaldia De Maracaibo
13 Netherlands National Team                                           1.28.54
14 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                                1.39.01
15 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                        1.51.35

Klasyfikacja generalna po 7 etapie:

1 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                           21.34.52
2 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                  0.39
3 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                       0.52
4 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia                             0.53
5 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   0.58
6 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         0.59
7 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                              1.04
8 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 1.10
9 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          1.12
10 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                      1.53
11 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                              2.04
12 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                  2.16
13 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                            2.19
14 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                2.21
15 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                2.25
16 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                             3.21
17 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 4.17
18 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                              4.30
19 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                  7.07
20 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                        12.12
21 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                            13.12
22 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                        16.07
23 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                             17.30
24 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                         22.19
25 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                          27.46
26 Lisandro Ajcu (Gua) Acme Argentina                                    32.06
27 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 32.22
28 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                              33.03
29 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   33.54
30 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                        34.38
31 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      38.42
32 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        40.05
33 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   41.00
34 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                   45.11
35 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                               47.25
36 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   48.59
37 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       50.26
38 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         50.53
39 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             51.58
40 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    55.03
41 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     57.27
42 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.00.13
43 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                  1.01.14
44 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                       1.01.42
45 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.01.43
46 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                  1.05.16
47 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                       1.05.25
48 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.06.06
49 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                1.07.19
50 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante    1.09.00
51 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      1.09.53
52 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia          1.12.56
53 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         1.15.49
54 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                       1.16.45
55 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         1.18.27
56 Martin Grashev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro                     1.18.54
57 Patrick Kos (Ned) Netherlands National Team                         1.22.50
58 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                         1.26.12
59 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclocross              1.27.00
60 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia           1.27.06
61 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      1.28.33
62 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                       1.28.51
63 Denis Camiel (Ned) Netherlands National Team                        1.29.26
64 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                          1.31.10
65 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      1.32.27
66 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                1.32.53
67 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     1.34.38
68 Daniel Korevaar (Ned) Netherlands National Team                     1.35.31
69 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                             1.36.25
70 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   1.37.11
71 Wim Botman (Ned) Netherlands National Team                          1.37.24
72 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclocross                 1.38.02
73 Guzneiver Gil (Ven) Fundaciclismo Trujillo                          1.39.33
74 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         1.39.37
75 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                           1.50.14
76 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.50.20
77 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             1.55.44
78 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   1.58.08
79 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       1.59.47
80 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                1.59.57
81 Koos Jeroen Kers (Ned) Netherlands National Team                    2.00.56
82 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            2.02.37
83 Jose Cañas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia               2.14.04
84 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro                      2.14.14
85 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                      2.25.06

Klasyfikacja sprinterska

1 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 44 pts
2 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            32
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   30
4 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                             16
5 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                              8
6 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                                8
7 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             7
8 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                             6
9 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                       6
10 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 5
11 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     4
12 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          3
13 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         2
14 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             2
15 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   2
16 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            2
17 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         2
18 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                             2
19 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia                               2
20 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 1
21 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           1
22 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante               1

Klasyfikacja punktowa

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    100 pts
2 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                               76
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 66
4 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    63
5 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   58
6 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            57
7 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         48
8 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                      37
9 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 37
10 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          35
11 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  30
12 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                               30
13 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia                              28
14 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                  28
15 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                    26
16 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           24
17 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                        23
18 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    22
19 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         21
20 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                15
21 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         14
22 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                  13
23 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                     12
24 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   11
25 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                10
26 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                                  10
27 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia                6
28 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                       5
29 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         5
30 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         4
31 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             3

Klasyfikacja łączona

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    104 pts
2 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                               88
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 84
4 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    71
5 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   63
6 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            59
7 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         59
8 Miguel Ubeto (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                      56
9 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 48
10 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          43
11 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  37
12 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                               36
13 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia                              32
14 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                  30
15 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                    30
16 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           28
17 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                        26
18 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    25
19 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         24
20 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                22
21 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         16
22 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                  14
23 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                     13
24 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   12
25 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                11
26 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                                  10
27 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia               10
28 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                       8
29 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         7
30 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         6
31 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             6

Klasyfikacja górska

1 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 38 pts
2 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 19
3 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           19
4 Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia                               18
5 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   18
6 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                     8
7 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                              7
8 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                              7
9 Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                                 4
10 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 4
11 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                                4
12 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     3
13 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                               3
14 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            3
15 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             3
16 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         2
17 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                   2
18 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   2
19 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        2
20 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            1
21 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         1

Klasyfikacja drużynowa

1 Loteria Del Tachira                                                 64.47.21
2 Gobernacion Del Zulia                                                   0.52
3 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                       9.39
4 Hussein Sport Gobierno Barinas                                         24.49
5 Sumiglow Gobernacion Merida                                            35.32
6 Fundaciclismo Trujillo                                                 37.25
7 Kino Tachira                                                           59.26
8 Arenas Tlaxcala Mexico                                               2.50.26
9 Acme Argentina                                                       2.50.44
10 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                          2.53.40
11 Alcaldia De Maracaibo                                               3.05.36
12 Koninklijke Nederlandsche Unie                                      3.53.00
13 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                                4.30.09
14 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                        4.36.59