Wyniki VIII etapu Las Mesas – San Antonio, dystans 143 km

1 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida             3.45.28  (38.054 km/h)
2 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira
4 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia
5 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
6 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira
7 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira
8 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira
9 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira
10 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                            0.34
11 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia
12 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
13 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia
14 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                     10.41
15 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
16 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                         12.54
17 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                         12.56
18 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
19 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
20 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo
21 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
22 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                            13.01
23 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                             22.17
24 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante        29.28
25 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                        31.07
26 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo
27 Denis Camiel (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie                     31.54
28 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       31.58
29 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
30 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo
31 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclokros
32 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo
33 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
34 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
35 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclokros
36 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
37 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
38 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
39 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
40 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
41 Patrick Kos (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie
42 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
43 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
44 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
45 Maki Roman (Ven) Kino Tachira
46 Daniel Korevaar (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie
47 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
48 Wim Botman (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie
49 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
50 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro Grecia
51 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         32.07
52 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia
53 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo
54 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
55 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira
56 Jose Franco (Ven) Kino Tachira
57 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas
58 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                    33.12
59 Koos Jeroen Kers (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie                 36.55
60 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   37.59
61 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira
62 Ubeto Miguel (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte
63 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                  38.15
64 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
65 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro
66 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
67 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                            38.35
68 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante
69 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo
70 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina
71 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           38.42
72 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
73 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
74 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
75 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
76 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico
77 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo
78 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida
79 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo
DNF Yeisson Delgado (Ven) Gobernacion Del Zulia
DNF Martin Grashev (Bul) Herakleion Nessebar Kastro Grecia
DNF Jose Cañas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia
DNF Jimmi Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo
DNF Guzneiver Gil (Ven) Fundaciclismo Trujillo                                

Punkty

San Felix - 35 km
1 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                  4 pts
2 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             2
3 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                                1

San Juan Colon (Bonus) - 44 km
1 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                                4 pts
2 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                      2
3 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  1

Mirador - 98 km
1 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                    4 pts
2 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             2
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                  1

Las Dantas (Bonus) - 124 km
1 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   4 pts
2 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             2
3 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      1

San Antonio - 143 km
1 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            25 pts
2 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     20
3 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 16
4 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  14
5 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         12
6 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    10
7 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                      9
8 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                    8
9 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                    7
10 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                               6
11 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   5
12 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           4
13 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 3
14 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         2
15 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     1

Drużyny

1 Loteria Del Tachira                                                 11.16.24
2 Gobernacion Del Zulia                                                   1.08
3 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                      23.37
4 Sumiglow Gobernacion Merida                                            32.32
5 Hussein Sport Gobierno Barinas                                         44.54
6 Alcaldia De Maracaibo                                                1.16.01
7 Kino Tachira
8 Fundaciclismo Trujillo                                               1.16.50
9 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                           1.33.24
10 Koninklijke Nederlandsche Unie                                      1.35.50
11 Arenas Tlaxcala Mexico                                              1.42.31
12 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                        1.48.28
13 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                                1.49.22
14 Acme Argentina                                                      1.50.02

Klasyfikacja generalna po 8 etapie

1 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                           25.20.16
2 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                  0.43
3 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   0.55
4 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                       0.56
5 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          1.04
6 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         1.37
7 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 1.48
8 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                   2.18
9 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                 2.25
10 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                2.29
11 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                              2.41
12 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                            2.54
13 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                     12.38
14 Jonathan Camargo (Ven) Loteria Del Tachira                            16.26
15 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                17.17
16 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 17.52
17 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                             26.51
18 Luis Diaz (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                        29.07
19 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                              33.04
20 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                         35.19
21 Juan C Ruiz (Ven) Kino Tachira                                        43.23
22 Raul Saavedra (Ven) Fundaciclismo Trujillo                            45.14
23 Daniel Medina (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 45.22
24 Heberth Rivas (Ven) Gobernacion Del Zulia                             49.41
25 Epifanio Cortez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                          59.48
26 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                      1.06.49
27 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                    1.10.44
28 Juan Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 1.11.57
29 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      1.12.07
30 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                 1.13.02
31 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.19.06
32 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                             1.19.36
33 Carlos Maya (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                 1.21.01
34 Wilmer Vasquez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     1.22.28
35 Wuilmer Sepulveda (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                 1.23.57
36 Jorge Orozco (Ven) Fundaciclismo Trujillo                           1.24.00
37 Josmer Mendez (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                  1.27.14
38 Ruben Flores (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                   1.29.29
39 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                       1.29.39
40 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                       1.29.43
41 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.31.18
42 Nelson Gelvez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           1.33.45
43 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                       1.37.27
44 Mario Archila (Gua) Acme Argentina                                  1.38.32
45 Oscar Luna (Ven) Kino Tachira                                       1.39.45
46 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                  1.40.00
47 Henry Mendoza (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      1.41.55
48 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia          1.44.58
49 Ubeto Miguel (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                1.45.22
50 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante    1.47.39
51 David Soto (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         1.47.51
52 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         1.50.29
53 Patrick Kos (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie                    1.54.52
54 Milan Bareniyl (Svk) Slovakia National Team Cyclokros               1.59.02
55 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                      2.00.40
56 Denis Camiel (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie                   2.01.24
57 William Velez (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante      2.01.59
58 Ramon Martinez (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                         2.04.58
59 Mauro Valdallo (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia           2.05.52
60 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                       2.07.30
61 Daniel Korevaar (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie                2.07.33
62 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   2.09.13
63 Wim Botman (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie                     2.09.26
64 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                          2.09.49
65 Maros Kovac (Svk) Slovakia National Team Cyclokros                  2.10.04
66 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                2.11.12
67 Wiston Camargo (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante     2.12.57
68 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                             2.15.04
69 Joengris Acosta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                         2.18.23
70 Simon Ortega (Mex) Arenas Tlaxcala Mexico                           2.22.16
71 Roberto Navas (Ven) Alcaldia De Maracaibo                           2.29.06
72 Yeckson Rios (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante       2.31.58
73 Elio Beltran (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia             2.34.30
74 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                   2.36.27
75 Koos Jeroen Kers (Ned) Koninklijke Nederlandsche Unie               2.37.55
76 Francesco Cipolla (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                2.38.16
77 Juan Jimenez (Ven) Alcaldia De Maracaibo                            2.41.23
78 Henyik Noltey (Ger) Herakleion Nessebar Kastro Grecia               2.46.16
79 Francisco Landaeta (Ven) Alcaldia De Maracaibo                      2.57.17

Klasyfikacja sprinterów

1 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 48 pts
2 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            34
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   30
4 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                             16
5 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                               13
6 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                              8
7 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             7
8 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                    6
9 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                             6
10 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 6
11 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            6
12 Ubeto Miguel (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                      6
13 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                     5
14 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  4
15 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          3
16 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                     2
17 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         2
18 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             2
19 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         2
20 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                             2
21 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 1
22 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 1
23 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           1
24 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante               1

Klasyfikacja punktowa

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    120 pts
2 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 82
3 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            82
4 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                               82
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    73
6 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         60
7 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   58
8 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 40
9 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           39
10 Ubeto Miguel (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     37
11 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  35
12 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                    35
13 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                  35
14 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                        25
15 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           24
16 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    23
17 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                  21
18 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         21
19 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                15
20 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 14
21 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         14
22 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                     12
23 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   11
24 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                10
25 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                                  10
26 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia                6
27 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                       5
28 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         5
29 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         4
30 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             3

Klasyfikacja łączona

1 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                    125 pts
2 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                               95
3 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   88
4 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 88
5 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            88
6 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    73
7 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 63
8 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         60
9 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            58
10 Ubeto Miguel (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                     43
11 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                  41
12 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                41
13 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                          40
14 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                    37
15 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                  35
16 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                        27
17 Luis Mascopolo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                         24
18 Alvaro Torres (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                    23
19 Salazar Cesar (Col) Loteria Del Tachira                                  21
20 Daniel Abreu (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 18
21 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                            16
22 Liselfi Montoya (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante         14
23 Mauricio Frazer (Arg) Acme Argentina                                     12
24 Carlos Becerra (Col) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                   11
25 Rodolfo Camacho (Ven) Loteria Del Tachira                                10
26 Jesus Patalagoitia (Arg) Acme Argentina                                  10
27 Angel Rivas (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                             8
28 Darwin Urrea (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            7
29 Jose Franco (Ven) Kino Tachira                                            6
30 Freddy Cardenas (Ven) Alcaldia Mun. Libertad Independencia                6
31 Andrea Zanetti (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         6
32 Josmer Cuadros (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                       5
33 Stefano Borchi (Ita) GS Mastromarco Sensi Mapooro                         5
34 Leonardo Delgado (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             3
35 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                             2
36 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             2
37 Adelso Valero (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 1
38 Jose Ramos (Ven) Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante               1

Klasyfikacja górska

1 Ronald Gonzalez (Ven) Loteria Del Tachira                                 48 pts
2 Jose Rujano (Ven) Gobernacion Del Zulia                                   40
3 Manuel Medina (Ven) Gobernacion Del Zulia                                 39
4 Edwin Becerra (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                           21
5 Juan Murillo (Ven) Loteria Del Tachira                                    10
6 Jhon Navas (Ven) Kino Tachira                                              7
7 Maki Roman (Ven) Kino Tachira                                              7
8 Jonatan Monsalve (Ven) Hussein Sport Gobierno Barinas                      7
9 Franklin Chacon (Ven) Gobernacion Del Zulia                                7
10 Tomas Gil (Ven) Gobierno De Carabobo Fundadeporte                         5
11 Victor Moreno (Ven) Alcaldia De Maracaibo                                 4
12 Alvaro Argiro (Arg) Arenas Tlaxcala Mexico                                4
13 Wilmer Bravo (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            3
14 Wladimir Briceño (Ven) Fundaciclismo Trujillo                             3
15 Jose Alarcon (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                            2
16 Freddy Vargaz (Ven) Loteria Del Tachira                                   2
17 Arthur Garcia (Ven) Loteria Del Tachira                                   2
18 Douglas Albornoz (Ven) Sumiglow Gobernacion Merida                        2
19 Jose Chacon (Ven) Loteria Del Tachira                                     1
20 Jose Alirio Contreras (Ven) Gobernacion Del Zulia                         1

Klasyfikacja drużynowa

1 Loteria Del Tachira                                                 76.03.45
2 Gobernacion Del Zulia                                                   2.00
3 Gobierno De Carabobo Fundadeporte                                      33.16
4 Sumiglow Gobernacion Merida                                          1.08.04
5 Hussein Sport Gobierno Barinas                                       1.09.43
6 Fundaciclismo Trujillo                                               1.54.15
7 Kino Tachira                                                         2.15.27
8 Alcaldia De Maracaibo                                                4.21.37
9 Alcaldia De San Cristobal Iandere Diamante                           4.27.04
10 Arenas Tlaxcala Mexico                                              4.32.57
11 Acme Argentina                                                      4.40.46
12 Koninklijke Nederlandsche Unie                                      5.28.50
13 Alcaldia Mun. Libertad Independencia                                6.19.31
14 GS Mastromarco Sensi Mapooro                                        6.25.27