Źródło:www.teamlampre.com
Źródło:www.teamlampre.com

Mroźna i śnieżna zima w północnych Włoszech zmusiła kolarzy Lampre do przeniesienia się na południe Włoch.

Zwycięzca Giro d’Lombardia Damiano Cunego przeniósł się do San Vicenzo, obok Livorno wraz z Marco Marzano oraz Mirco Lorenzetto by móc potrenować bez śniegu. Wraz z kolarzami do Toskanii udał się Dyrektor Sportowy Brent Coprland.

„Po przerwie po zakończeniu sezonu przez wiele tygodni trenowałem, ale obecnie padający śnieg uniemożliwia prawidłowy trening. Zdecydowaliśmy się o przeniesieniu w inne miejsce, aby móc spokojnie przygotowywać się do nowego sezonu” – powiedział Damiano Cunego

„Damiano powiedział nam o swoim pomyśle przeniesienia się na południe a my zgodziliśmy się na to. Będę przez kilka dni z Cunego, Marzano, Lorenzetto, asystując im przy treningach. Być może dołączą do nas inni kolarze grupy Lampre” – powiedział Dyrektor Sportowy Brent Coprland.

Przypominamy, że w grupie Lampre od tego sezonu będzie ścigał się polski zawodnik – Marcin Sapa.

Pierwsze zgrupowanie grupy Lampre odbędzie się w dniach 19-27.01.2009 prawdopodobnie w San Vicenzo, gdzie drużyna trenowała w poprzednich latach.

Poprzedni artykułWniosek o licencję PZKol. dla zawodników 2009
Następny artykuł44 Vuelta al Tachira etap 1 kat. 2.2 Wenezuela 06-17.01.2009
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments