Piąty etap Tour of Turkey dla Sahy Modolo! Włoski sprinter pokonał na finiszu w Pamukkale Carlosa Barbero. W czołowej dziesiątce zafiniszowa lider Davide Rebellin.
Malownicze Pamukkale było kolejnym miastem, gdzie kolarze mieli stoczyć walkę o zwycięstwo etapowe. Po starcie w miejscowości Mugla kolarze przez pierwsze 45 kilometrów wspinali się aż na wysokość ponad 1000 metrów n.p.m. Po długiej, aczkolwiek łagodnej wspinaczce na zawodników czekał zjazd i kolejna wspinaczka na górską premię. Następne 60 kilometrów to jazda po płaskowyżu, by o osiągnięciu drugiej górskiej premii ruszyć w dół w kierunku Pamukkale.
W ucieczce dnia znalazła się trójka kolarzy – Thomas de Gendt (Lotto – Soudal), Alessandro Bazzana (United Healtcare) i Frederik Veuchelen (Wanty). Swoją największą przewagę osiągnęli już po pierwszych 20 kilometrach, gdzie peleton tracił do czołowej trójki 4 i pół minuty. Wówczas strata już zaczęła spadać, a peleton dowodzony przez kolarzy CCC Sprandi Polkowice doścignął uciekinierów już 50 kilometrów przed metą.
Kolejnej próby ataku spróbowało 9 śmiałków, ale ich akcja trwała niespełna 10 kilometrów. Ze względu na to, że do mety było jeszcze dość daleko wielu zawodników próbowało się wyrwać z peletonu, jednak każda akcja była szybko kasowana.
Znów walka o zwycięstwo etapowe odbyła się na ostatnich kilometrach. Końcowe metry etapu wiodły lekko pod górę, a to spowodowało, że z walki odpadli typowi sprinterzy. Najsilniejszym zawodnikiem piątego etapu okazał się Sacha Modolo (Lampre), który na kresce wyprzedził Carlosa Barbero z Caja Rural i duet Tinkoff – Saxo: McCarthy i Kolar. Na 9 miejscu zafiniszował lider Davide Rebellin. Zawodnik CCC Sprandi Polkowice utrzymał dzięki temu prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Wyniki 5. etapu Mugla – Pamukkale (160 km)
1 | Sacha MODOLO | LAMPRE – MERIDA | 4:06:19 |
2 | Carlos BARBERO CUESTA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +0 |
3 | Jay MCCARTHY | TINKOFF – SAXO | +0 |
4 | Michal KOLÁR | TINKOFF – SAXO | +0 |
5 | Manuel BELLETTI | SOUTHEAST | +0 |
6 | Jasper DE BUYST | LOTTO SOUDAL | +0 |
7 | Eduard PRADES REVERTE | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +0 |
8 | Daniele RATTO | UNITEDHEALTHCARE | +0 |
9 | Davide REBELLIN | CCC SPRANDI POLKOWICE | +0 |
10 | Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +0 |
11 | Gijs VAN HOECKE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +4 |
12 | Jarl SALOMEIN | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +4 |
13 | Youcef REGUIGUI | MTN – QHUBEKA | +4 |
14 | Eduardo SEPULVEDA | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +4 |
15 | Mark CAVENDISH | ETIXX – QUICK STEP | +4 |
16 | Roy JANS | WANTY – GROUPE GOBERT | +4 |
17 | Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS | COLOMBIA | +4 |
18 | Carlos Julian QUINTERO | COLOMBIA | +4 |
19 | Luis MAS BONET | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +4 |
20 | Mirko SELVAGGI | WANTY – GROUPE GOBERT | +7 |
21 | Miguel Angel LOPEZ MORENO | ASTANA PRO TEAM | +7 |
22 | Alex CANO ARDILA | COLOMBIA | +10 |
23 | Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +10 |
24 | Pieter JACOBS | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +10 |
25 | Enrico BARBIN | BARDIANI CSF | +10 |
26 | Javier MEGIAS LEAL | TEAM NOVO NORDISK | +10 |
27 | Victor CAMPENAERTS | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +10 |
28 | Serge PAUWELS | MTN – QHUBEKA | +15 |
29 | Kristijan DURASEK | LAMPRE – MERIDA | +15 |
30 | Brenton JONES | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +15 |
31 | Gert DOCKX | LOTTO SOUDAL | +15 |
32 | Nikolay MIHAYLOV | CCC SPRANDI POLKOWICE | +15 |
33 | Tomasz KIENDYS | CCC SPRANDI POLKOWICE | +15 |
34 | Stefan SCHUMACHER | CCC SPRANDI POLKOWICE | +15 |
35 | Fabricio FERRARI BARCELO | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +15 |
36 | Lukasz OWSIAN | CCC SPRANDI POLKOWICE | +15 |
37 | Bakhtiyar KOZHATAYEV | ASTANA PRO TEAM | +15 |
38 | Adam HANSEN | LOTTO SOUDAL | +15 |
39 | Nazim BAKIRCI | TORKU SEKERSPOR | +15 |
40 | Adrian HONKISZ | CCC SPRANDI POLKOWICE | +15 |
41 | Alessandro PETACCHI | SOUTHEAST | +15 |
42 | Maximiliano Ariel RICHEZE | LAMPRE – MERIDA | +15 |
43 | Carlos Mario RAMIREZ BOTERO | COLOMBIA | +15 |
44 | Natnael BERHANE | MTN – QHUBEKA | +15 |
45 | Boris VALLEE | LOTTO SOUDAL | +15 |
46 | Tomasz MARCZYNSKI | TORKU SEKERSPOR | +15 |
47 | Scott AMBROSE | TEAM NOVO NORDISK | +15 |
48 | Bert VAN LERBERGHE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +15 |
49 | Pier Paolo DE NEGRI | NIPPO – VINI FANTINI | +15 |
50 | Kristian SBARAGLI | MTN – QHUBEKA | +15 |
51 | Caleb EWAN | ORICA GreenEDGE | +15 |
52 | Lucas EUSER | UNITEDHEALTHCARE | +15 |
53 | Daniele BENNATI | TINKOFF – SAXO | +15 |
54 | Frédéric BRUN | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +15 |
55 | Mirac KAL | TORKU SEKERSPOR | +15 |
56 | Frederik VEUCHELEN | WANTY – GROUPE GOBERT | +15 |
57 | Thomas DE GENDT | LOTTO SOUDAL | +15 |
58 | Songezo JIM | MTN – QHUBEKA | +15 |
59 | Adrien NIYONSHUTI | MTN – QHUBEKA | +15 |
60 | James VANLANDSCHOOT | WANTY – GROUPE GOBERT | +15 |
61 | Jef VAN MEIRHAEGHE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +15 |
62 | Daniil FOMINYKH | ASTANA PRO TEAM | +15 |
63 | Gang XU | LAMPRE – MERIDA | +15 |
64 | Sean DE BIE | LOTTO SOUDAL | +15 |
65 | Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ | TINKOFF – SAXO | +15 |
66 | Juan Pablo VALENCIA | COLOMBIA | +15 |
67 | Sebastián MOLANO | COLOMBIA | +15 |
68 | Christopher JONES | UNITEDHEALTHCARE | +15 |
69 | Davide FRATTINI | UNITEDHEALTHCARE | +15 |
70 | Ahmet ORKEN | TORKU SEKERSPOR | +15 |
71 | Davide APPOLLONIO | ANDRONI GIOCATTOLI | +15 |
72 | Roberto FERRARI | LAMPRE – MERIDA | +15 |
73 | Mario Jorge FARIA DA COSTA | LAMPRE – MERIDA | +15 |
74 | Chun Kai FENG | LAMPRE – MERIDA | +15 |
75 | Ruslan TLEUBAYEV | ASTANA PRO TEAM | +15 |
76 | Bernard SULZBERGER | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +15 |
77 | Fernando GRIJALBA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +15 |
78 | Marco BENFATTO | ANDRONI GIOCATTOLI | +15 |
79 | Dmitriy GRUZDEV | ASTANA PRO TEAM | +15 |
80 | Graeme BROWN | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +15 |
81 | Arman KAMYSHEV | ASTANA PRO TEAM | +15 |
82 | Tom BOONEN | ETIXX – QUICK STEP | +15 |
83 | Mark RENSHAW | ETIXX – QUICK STEP | +15 |
84 | Enrico BATTAGLIN | BARDIANI CSF | +15 |
85 | Nicola BOEM | BARDIANI CSF | +15 |
86 | Samuele CONTI | SOUTHEAST | +1:28 |
87 | Fabio SABATINI | ETIXX – QUICK STEP | +1:28 |
88 | Jay Robert THOMSON | MTN – QHUBEKA | +1:28 |
89 | Cameron MEYER | ORICA GreenEDGE | +1:28 |
90 | José GONÇALVES | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +1:28 |
91 | Adam PHELAN | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +15 |
92 | Christian MEIER | ORICA GreenEDGE | +15 |
93 | Magnus Cort NIELSEN | ORICA GreenEDGE | +15 |
94 | Alessandro TONELLI | BARDIANI CSF | +15 |
95 | Muhammet ATALAY | TORKU SEKERSPOR | +1:28 |
96 | Kenny DE KETELE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +15 |
97 | Paolo SIMION | BARDIANI CSF | +1:31 |
98 | Jan GHYSELINCK | WANTY – GROUPE GOBERT | +15 |
99 | Kevin SEELDRAEYERS | TORKU SEKERSPOR | +15 |
100 | Robert FÖRSTER | UNITEDHEALTHCARE | +1:31 |
101 | Ahmet AKDILEK | TORKU SEKERSPOR | +1:34 |
102 | Sergiy GRECHYN | TORKU SEKERSPOR | +1:34 |
103 | Martijn VERSCHOOR | TEAM NOVO NORDISK | +1:38 |
104 | Theo BOS | MTN – QHUBEKA | +15 |
105 | Peter KONING | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +1:39 |
106 | Juraj SAGAN | TINKOFF – SAXO | +1:39 |
107 | Kevin LEDANOIS | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +1:48 |
108 | Armindo FONSECA | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +15 |
109 | Rafael ANDRIATO | SOUTHEAST | +1:48 |
110 | Brice FEILLU | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +15 |
111 | Florian GUILLOU | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +1:48 |
112 | Daniel MCLAY | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +15 |
113 | Ilia KOSHEVOY | LAMPRE – MERIDA | +1:48 |
114 | Pavel BRUTT | TINKOFF – SAXO | +1:51 |
115 | Evgeny PETROV | TINKOFF – SAXO | +1:51 |
116 | Jelle WALLAYS | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +15 |
117 | Federico ZURLO | UNITEDHEALTHCARE | +2:00 |
118 | Mateusz TACIAK | CCC SPRANDI POLKOWICE | +2:00 |
119 | Jan HIRT | CCC SPRANDI POLKOWICE | +2:00 |
120 | Valerio AGNOLI | ASTANA PRO TEAM | +15 |
121 | Nikolas MAES | ETIXX – QUICK STEP | +2:22 |
122 | Eduard Michael GROSU | NIPPO – VINI FANTINI | +2:22 |
123 | Antonio VIOLA | NIPPO – VINI FANTINI | +2:22 |
124 | Alessandro BAZZANA | UNITEDHEALTHCARE | +2:33 |
125 | Andrea PERON | TEAM NOVO NORDISK | +15 |
126 | Sonny COLBRELLI | BARDIANI CSF | +15 |
127 | Nicola RUFFONI | BARDIANI CSF | +15 |
128 | Adam BLYTHE | ORICA GreenEDGE | +2:58 |
129 | Guillaume VAN KEIRSBULCK | ETIXX – QUICK STEP | +2:58 |
130 | Jens MOURIS | ORICA GreenEDGE | +2:58 |
131 | Samuel SPOKES | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +3:02 |
132 | Yauheni HUTAROVICH | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +3:09 |
133 | Nikolay TRUSOV | TINKOFF – SAXO | +3:09 |
134 | Iljo KEISSE | ETIXX – QUICK STEP | +3:09 |
135 | Marco BANDIERA | ANDRONI GIOCATTOLI | +3:09 |
136 | Ken HANSON | UNITEDHEALTHCARE | +3:12 |
137 | Andrea DAL COL | SOUTHEAST | +3:33 |
138 | Eugert ZHUPA | SOUTHEAST | +3:33 |
139 | Damien HOWSON | ORICA GreenEDGE | +4:04 |
140 | Kris BOECKMANS | LOTTO SOUDAL | +4:54 |
141 | Daniele COLLI | NIPPO – VINI FANTINI | +9:59 |
142 | Timothy ROE | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +10:58 |
143 | Daniel MARTÍNEZ | COLOMBIA | +10:58 |
144 | John Kronborg EBSEN | ANDRONI GIOCATTOLI | +10:58 |
145 | Edward Fabian DIAZ CARDENAS | COLOMBIA | +10:58 |
146 | Genki YAMAMOTO | NIPPO – VINI FANTINI | +10:58 |
147 | Ramon CARRETERO | SOUTHEAST | +10:58 |
148 | David LOZANO RIBA | TEAM NOVO NORDISK | +10:58 |
149 | Malcom RUDOLPH | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +10:58 |
150 | Nicolas LEFRANCOIS | TEAM NOVO NORDISK | +10:58 |
151 | Tom DEVRIENDT | WANTY – GROUPE GOBERT | +11:18 |
152 | Charles PLANET | TEAM NOVO NORDISK | +11:18 |
153 | Alberto NARDIN | ANDRONI GIOCATTOLI | +11:18 |
154 | Andrea PIECHELE | BARDIANI CSF | +11:18 |
155 | Francesco CHICCHI | ANDRONI GIOCATTOLI | +11:18 |
156 | Frantisek PADOUR | ANDRONI GIOCATTOLI | +11:18 |
157 | Shiki KUROEDA | NIPPO – VINI FANTINI | +11:18 |
158 | Mattia POZZO | NIPPO – VINI FANTINI | +11:18 |
159 | Lander SEYNAEVE | WANTY – GROUPE GOBERT | +11:18 |
160 | Nicolas MARINI | NIPPO – VINI FANTINI | +13:05 |
DNF | Kevin DE MESMAEKER | TEAM NOVO NORDISK | |
DNS | André GREIPEL | LOTTO SOUDAL |
Klasyfikacja generalna po 5. etapach
1 | Davide REBELLIN | CCC SPRANDI POLKOWICE | 19:42:08 |
2 | Kristijan DURASEK | LAMPRE – MERIDA | +22 |
3 | Eduardo SEPULVEDA | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +54 |
4 | Jay MCCARTHY | TINKOFF – SAXO | +1:20 |
5 | Serge PAUWELS | MTN – QHUBEKA | +1:38 |
6 | Enrico BARBIN | BARDIANI CSF | +1:39 |
7 | Daniele RATTO | UNITEDHEALTHCARE | +1:42 |
8 | Alex CANO ARDILA | COLOMBIA | +1:56 |
9 | Mirko SELVAGGI | WANTY – GROUPE GOBERT | +2:11 |
10 | Adam HANSEN | LOTTO SOUDAL | +2:12 |
11 | Javier MEGIAS LEAL | TEAM NOVO NORDISK | +2:14 |
12 | Tomasz MARCZYNSKI | TORKU SEKERSPOR | +2:26 |
13 | Luis MAS BONET | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +2:46 |
14 | Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +3:01 |
15 | Nikolay MIHAYLOV | CCC SPRANDI POLKOWICE | +3:04 |
16 | Christian MEIER | ORICA GreenEDGE | +3:04 |
17 | Pieter JACOBS | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +3:11 |
18 | Miguel Angel LOPEZ MORENO | ASTANA PRO TEAM | +3:24 |
19 | Lucas EUSER | UNITEDHEALTHCARE | +3:32 |
20 | Bakhtiyar KOZHATAYEV | ASTANA PRO TEAM | +3:35 |
21 | Enrico BATTAGLIN | BARDIANI CSF | +3:40 |
22 | Victor CAMPENAERTS | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +3:42 |
23 | Pier Paolo DE NEGRI | NIPPO – VINI FANTINI | +4:02 |
24 | Carlos Julian QUINTERO | COLOMBIA | +4:41 |
25 | Adam PHELAN | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +4:43 |
26 | Stefan SCHUMACHER | CCC SPRANDI POLKOWICE | +5:17 |
27 | Gang XU | LAMPRE – MERIDA | +5:53 |
28 | Eduard PRADES REVERTE | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +6:36 |
29 | Cameron MEYER | ORICA GreenEDGE | +7:10 |
30 | Youcef REGUIGUI | MTN – QHUBEKA | +7:17 |
31 | Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ | TINKOFF – SAXO | +7:25 |
32 | Valerio AGNOLI | ASTANA PRO TEAM | +7:28 |
33 | José GONÇALVES | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +8:41 |
34 | Juan Pablo VALENCIA | COLOMBIA | +9:02 |
35 | Lukasz OWSIAN | CCC SPRANDI POLKOWICE | +9:24 |
36 | Jasper DE BUYST | LOTTO SOUDAL | +9:31 |
37 | Thomas DE GENDT | LOTTO SOUDAL | +10:24 |
38 | Adrien NIYONSHUTI | MTN – QHUBEKA | +10:28 |
39 | Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS | COLOMBIA | +11:12 |
40 | Sonny COLBRELLI | BARDIANI CSF | +11:18 |
41 | Christopher JONES | UNITEDHEALTHCARE | +11:29 |
42 | Davide FRATTINI | UNITEDHEALTHCARE | +12:09 |
43 | Nazim BAKIRCI | TORKU SEKERSPOR | +12:16 |
44 | Mario Jorge FARIA DA COSTA | LAMPRE – MERIDA | +12:32 |
45 | Jan HIRT | CCC SPRANDI POLKOWICE | +13:08 |
46 | Frédéric BRUN | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +13:20 |
47 | Kenny DE KETELE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +13:22 |
48 | Tom BOONEN | ETIXX – QUICK STEP | +14:06 |
49 | Pavel BRUTT | TINKOFF – SAXO | +14:11 |
50 | Jelle WALLAYS | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +14:51 |
51 | Arman KAMYSHEV | ASTANA PRO TEAM | +14:59 |
52 | Daniil FOMINYKH | ASTANA PRO TEAM | +15:01 |
53 | Gert DOCKX | LOTTO SOUDAL | +15:08 |
54 | Scott AMBROSE | TEAM NOVO NORDISK | +15:34 |
55 | Ilia KOSHEVOY | LAMPRE – MERIDA | +16:17 |
56 | Alessandro TONELLI | BARDIANI CSF | +17:13 |
57 | Nicola BOEM | BARDIANI CSF | +17:20 |
58 | Songezo JIM | MTN – QHUBEKA | +17:27 |
59 | Timothy ROE | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +17:43 |
60 | Juraj SAGAN | TINKOFF – SAXO | +18:40 |
61 | Edward Fabian DIAZ CARDENAS | COLOMBIA | +19:45 |
62 | Kevin SEELDRAEYERS | TORKU SEKERSPOR | +19:49 |
63 | Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +20:34 |
64 | Gijs VAN HOECKE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +20:38 |
65 | Charles PLANET | TEAM NOVO NORDISK | +20:44 |
66 | Adrian HONKISZ | CCC SPRANDI POLKOWICE | +20:44 |
67 | Fernando GRIJALBA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +20:49 |
68 | Jarl SALOMEIN | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +21:58 |
69 | Fabricio FERRARI BARCELO | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +22:08 |
70 | Natnael BERHANE | MTN – QHUBEKA | +22:09 |
71 | Kristian SBARAGLI | MTN – QHUBEKA | +22:19 |
72 | Magnus Cort NIELSEN | ORICA GreenEDGE | +22:21 |
73 | Kevin LEDANOIS | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +22:22 |
74 | Armindo FONSECA | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +22:23 |
75 | Evgeny PETROV | TINKOFF – SAXO | +22:25 |
76 | Dmitriy GRUZDEV | ASTANA PRO TEAM | +22:36 |
77 | Tomasz KIENDYS | CCC SPRANDI POLKOWICE | +23:54 |
78 | Mark RENSHAW | ETIXX – QUICK STEP | +23:59 |
79 | Bernard SULZBERGER | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +23:59 |
80 | Mirac KAL | TORKU SEKERSPOR | +24:04 |
81 | Brice FEILLU | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +24:04 |
82 | Nicola RUFFONI | BARDIANI CSF | +24:08 |
83 | Ruslan TLEUBAYEV | ASTANA PRO TEAM | +24:18 |
84 | Alberto NARDIN | ANDRONI GIOCATTOLI | +24:18 |
85 | Sergiy GRECHYN | TORKU SEKERSPOR | +24:22 |
86 | James VANLANDSCHOOT | WANTY – GROUPE GOBERT | +24:34 |
87 | Carlos BARBERO CUESTA | CAJA RURAL-SEGUROS RGA | +25:09 |
88 | Daniele COLLI | NIPPO – VINI FANTINI | +25:23 |
89 | Florian GUILLOU | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +25:37 |
90 | Peter KONING | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +25:49 |
91 | Daniele BENNATI | TINKOFF – SAXO | +26:03 |
92 | Michal KOLÁR | TINKOFF – SAXO | +26:50 |
93 | Sean DE BIE | LOTTO SOUDAL | +27:00 |
94 | Manuel BELLETTI | SOUTHEAST | +27:16 |
95 | Davide APPOLLONIO | ANDRONI GIOCATTOLI | +27:33 |
96 | Maximiliano Ariel RICHEZE | LAMPRE – MERIDA | +28:00 |
97 | Federico ZURLO | UNITEDHEALTHCARE | +28:10 |
98 | Alessandro BAZZANA | UNITEDHEALTHCARE | +28:43 |
99 | Jay Robert THOMSON | MTN – QHUBEKA | +29:05 |
100 | Samuele CONTI | SOUTHEAST | +29:05 |
101 | Ahmet ORKEN | TORKU SEKERSPOR | +29:26 |
102 | Mateusz TACIAK | CCC SPRANDI POLKOWICE | +29:32 |
103 | Roberto FERRARI | LAMPRE – MERIDA | +29:49 |
104 | Frederik VEUCHELEN | WANTY – GROUPE GOBERT | +29:53 |
105 | Martijn VERSCHOOR | TEAM NOVO NORDISK | +29:54 |
106 | Alessandro PETACCHI | SOUTHEAST | +29:58 |
107 | Mark CAVENDISH | ETIXX – QUICK STEP | +30:49 |
108 | Paolo SIMION | BARDIANI CSF | +30:53 |
109 | Genki YAMAMOTO | NIPPO – VINI FANTINI | +31:27 |
110 | Samuel SPOKES | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +31:30 |
111 | Brenton JONES | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +32:06 |
112 | Caleb EWAN | ORICA GreenEDGE | +32:27 |
113 | Bert VAN LERBERGHE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +32:41 |
114 | Sebastián MOLANO | COLOMBIA | +32:41 |
115 | Jef VAN MEIRHAEGHE | TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE | +32:41 |
116 | Carlos Mario RAMIREZ BOTERO | COLOMBIA | +32:41 |
117 | Daniel MARTÍNEZ | COLOMBIA | +32:52 |
118 | Sacha MODOLO | LAMPRE – MERIDA | +33:01 |
119 | Frantisek PADOUR | ANDRONI GIOCATTOLI | +33:26 |
120 | Daniel MCLAY | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +33:51 |
121 | Jan GHYSELINCK | WANTY – GROUPE GOBERT | +34:00 |
122 | Fabio SABATINI | ETIXX – QUICK STEP | +34:07 |
123 | Chun Kai FENG | LAMPRE – MERIDA | +34:44 |
124 | Muhammet ATALAY | TORKU SEKERSPOR | +35:02 |
125 | Adam BLYTHE | ORICA GreenEDGE | +35:10 |
126 | Yauheni HUTAROVICH | BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT | +35:35 |
127 | Rafael ANDRIATO | SOUTHEAST | +35:41 |
128 | Roy JANS | WANTY – GROUPE GOBERT | +36:18 |
129 | David LOZANO RIBA | TEAM NOVO NORDISK | +36:19 |
130 | Marco BENFATTO | ANDRONI GIOCATTOLI | +36:29 |
131 | Boris VALLEE | LOTTO SOUDAL | +36:29 |
132 | Nikolas MAES | ETIXX – QUICK STEP | +36:47 |
133 | Andrea PERON | TEAM NOVO NORDISK | +37:09 |
134 | Robert FÖRSTER | UNITEDHEALTHCARE | +37:45 |
135 | Iljo KEISSE | ETIXX – QUICK STEP | +38:20 |
136 | Andrea PIECHELE | BARDIANI CSF | +38:32 |
137 | John Kronborg EBSEN | ANDRONI GIOCATTOLI | +38:33 |
138 | Ahmet AKDILEK | TORKU SEKERSPOR | +38:48 |
139 | Marco BANDIERA | ANDRONI GIOCATTOLI | +39:05 |
140 | Ken HANSON | UNITEDHEALTHCARE | +39:26 |
141 | Graeme BROWN | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +40:18 |
142 | Damien HOWSON | ORICA GreenEDGE | +40:18 |
143 | Malcom RUDOLPH | DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING | +40:58 |
144 | Theo BOS | MTN – QHUBEKA | +41:23 |
145 | Tom DEVRIENDT | WANTY – GROUPE GOBERT | +41:50 |
146 | Guillaume VAN KEIRSBULCK | ETIXX – QUICK STEP | +42:09 |
147 | Antonio VIOLA | NIPPO – VINI FANTINI | +42:20 |
148 | Eugert ZHUPA | SOUTHEAST | +42:55 |
149 | Nikolay TRUSOV | TINKOFF – SAXO | +42:58 |
150 | Shiki KUROEDA | NIPPO – VINI FANTINI | +43:08 |
151 | Eduard Michael GROSU | NIPPO – VINI FANTINI | +43:14 |
152 | Ramon CARRETERO | SOUTHEAST | +43:49 |
153 | Kris BOECKMANS | LOTTO SOUDAL | +46:08 |
154 | Lander SEYNAEVE | WANTY – GROUPE GOBERT | +46:58 |
155 | Jens MOURIS | ORICA GreenEDGE | +48:05 |
156 | Francesco CHICCHI | ANDRONI GIOCATTOLI | +49:16 |
157 | Mattia POZZO | NIPPO – VINI FANTINI | +51:11 |
158 | Andrea DAL COL | SOUTHEAST | +53:42 |
159 | Nicolas LEFRANCOIS | TEAM NOVO NORDISK | +59:50 |
160 | Nicolas MARINI | NIPPO – VINI FANTINI | +1:00:36 |