Mustafa Sayar (Torku Sekerspor) po samotnym ataku na finałowym podjeździe został zwycięzcą 6 etapu Tour of Turkey. Dzielny Turek został nowym liderem wyścigu!
Szósty odcinek Presidental Tour of Turkey to kolejny górzysty etap. Kolarze startowali w Bodrum, a meta po 182 kilometrach znajdowała się na podjeździe w Selcuk. Finałowe wzniesienie liczyło kilka kilometrów.
Od samego startu wielu kolarzy próbowało uciekać. Na harce zdecydowali się m.in Filippo Pozzato (Lampre-Merida) oraz Jarosław Marycz (CCC Polsat). Ani Włoch, ani Polak nie zabrali się jednak do ucieczki dnia, w której było dwóch kolarzy.
Przez większość odcinka na czele kręcili: Christian Delle Stelle (Bardiani CSF) oraz Aldo Ilesic (UnitedHealtcare). Duet na około 80 km przed końcem miał 7 minut przewagi nad peletonem.
Ich przygoda zakończyła się na 21 kilometrów przed metą. Wtedy to na czoło peletonu wysunęli się kolarze Omega Pharma Quick Step, Astany i Orica GreenEdge.
Dosyć nerwowo było na 8 kilometrów przed kreską, gdzie każdy z kolarzy chciał jechać na czele peletonu, walcząc o jak najlepszą pozycję przed finałowym podjazdem (5 kilometrów ze średnim nachyleniem 7,6%).
Przez pierwsze dwa kilometry podjazdu nie było zdecydowanego ataku, jednak peleton z każdym metrem się przerzedzał. W czołówce trzymał się lider.
Gdy kolarzom pozostały do mety 3 kilometry zaatakował kolarz francuskiej grupy Cofidis – Nicolas Edet. Doskoczył do niego Mustafa Sayar (Torku Sekerspor), który szybko oderwał się od Francuza i samotnie pomknął do mety.
Na 2 kilometry przed metą dzielny Turek miał 25 sekund przewagi nad mini peletonem.
Ostatecznie Sayar samotnie dojechał do mety, dzięki czemu został nowym liderem wyścigu. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolarze Cofidisu – Yoann Bagot i Nicolas Edet.
Najlepszy z Polaków Jarosław Marycz (CCC Polsat) zajął dziś 43 pozycję ze stratą 2:40.
Dotychczasowy lider Natnael Berhane (Europcar) spadł na druga pozycję klasyfikacji generalnej, tracąc 41 sekund do lidera.
Wyniki:
1 | SAYAR Mustafa | Konya Torku Seker Sport | 30 | 4:40:09 | |
2 | BAGOT Yoann | Cofidis Solutions Crédits | 18 | 0:18 | |
3 | EDET Nicolas | Cofidis Solutions Crédits | 12 | 0:23 | |
4 | ANDONOV PETROV Danail | Caja Rural-Seguros RGA | 7 | 0:28 | |
5 | ATAPUMA HURTADO John Darwin | Team Colombia | 4 | 0:30 | |
6 | HIVERT Jonathan | Sojasun | 3 | ,, | |
7 | PAUWELS Serge | Omega Pharma – Quick-Step | 2 | ,, | |
8 | MEYER Cameron | Orica GreenEDGE | 1 | ,, | |
9 | GUILLOU Florian | Bretagne- Séché Environnement | 0:33 | ||
10 | DE MAAR Marc | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | ,, | ||
11 | MEDEREL Maxime | Sojasun | ,, | ||
12 | BERHANE Natnael | Team Europcar | 0:43 | ||
13 | FEILLU Brice | Sojasun | ,, | ||
14 | SUTHERLAND Rory | Team Saxo-Tinkoff | ,, | ||
15 | PIMENTA COSTA MENDES José Joao | Team NetApp Endura | 0:49 | ||
16 | MEJIAS LEAL Javier | Team Novo Nordisk | 0:51 | ||
17 | DE LA FUENTE RASILLA David | Konya Torku Seker Sport | 0:54 | ||
18 | BAKIRCI Nazim | Konya Torku Seker Sport | 0:57 | ||
19 | MAZZANTI Luca | Vini Fantini | 1:16 | ||
20 | PAGANI Angelo | Bardiani Valvole – CSF Inox | ,, | ||
21 | BARGUIL Warren | Team Argos – Shimano | ,, | ||
22 | VAN NIEKERK Dennis | Team MTN Qhubeka | ,, | ||
23 | FERRARI Fabricio | Caja Rural-Seguros RGA | 1:21 | ||
24 | KAL Mirac | Konya Torku Seker Sport | ,, | ||
25 | KASHECHKIN Andrey | Astana Pro Team | 1:27 | ||
26 | SEELDRAEYERS Kevin | Astana Pro Team | ,, | ||
27 | MIZUROV Andrey | Konya Torku Seker Sport | 1:38 | ||
28 | LEQUATRE Geoffroy | Bretagne- Séché Environnement | ,, | ||
29 | COLBRELLI Sonny | Bardiani Valvole – CSF Inox | 1:43 | ||
30 | LEVARLET Guillaume | Cofidis Solutions Crédits | 1:47 | ||
31 | ROWSELL Erick | Team NetApp Endura | ,, | ||
32 | PAOLINI Luca | Katusha Team | 1:53 | ||
33 | VENTER Jaco | Team MTN Qhubeka | ,, | ||
34 | MANUEL SILVA PIRES Bruno | Team Saxo-Tinkoff | 1:56 | ||
35 | DE NEGRI Pier Paolo | Vini Fantini | ,, | ||
36 | BELKOV Maxim | Katusha Team | 2:13 | ||
37 | DELAPLACE Anthony | Sojasun | ,, | ||
38 | CORDEEL Sander | Lotto Belisol Team | ,, | ||
39 | VAN GOOLEN Jurgen | Accent.jobs Wanty | 2:25 | ||
40 | MIHAYLOV Nikolay | CCC Polsat Polkowice | 2:31 | ||
41 | HANSEN Adam | Lotto Belisol Team | 2:32 | ||
42 | DURET Sebastien | Bretagne- Séché Environnement | 2:37 | ||
43 | MARYCZ Jaroslaw | CCC Polsat Polkowice | 2:40 | ||
44 | LOZANO RIBA David | Team Novo Nordisk | ,, | ||
45 | ARANGO CARVAJAL Juan Esteban | Team Colombia | 2:47 | ||
46 | GRECHYN Serhiy | Konya Torku Seker Sport | 3:12 | ||
47 | UBETO APONTE Miguel Armando | Lampre – Merida | ,, | ||
48 | JONES Chris | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | ,, | ||
49 | AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades | Team Colombia | 3:19 | ||
50 | CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo | Team Colombia | ,, | ||
51 | KONOVALOVAS Ignatas | Team MTN Qhubeka | ,, | ||
52 | CHARUCKI Pawel | CCC Polsat Polkowice | ,, | ||
53 | DUGGAN Timothy | Team Saxo-Tinkoff | ,, | ||
54 | SIJMENS Nico | Cofidis Solutions Crédits | 3:35 | ||
55 | FINETTO Mauro | Vini Fantini | 3:45 | ||
56 | VANLANDSCHOOT James | Accent.jobs Wanty | ,, | ||
57 | MARENTES TORRES Wilson Alexander | Team Colombia | 4:00 | ||
58 | MOLARD Rudy | Cofidis Solutions Crédits | 4:03 | ||
59 | DE KORT Koen | Team Argos – Shimano | 4:18 | ||
60 | CALABRIA Fabio | Team Novo Nordisk | ,, | ||
61 | FRATTINI Davide | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | ,, | ||
62 | DE MESMAEKER Kevin | Team Novo Nordisk | ,, | ||
63 | RABON Frantisek | Omega Pharma – Quick-Step | ,, | ||
64 | PASQUALON Andrea | Bardiani Valvole – CSF Inox | 4:50 | ||
65 | VALENCIA Juan Pablo | Team Colombia | 5:09 | ||
66 | FONSECA Armindo | Bretagne- Séché Environnement | ,, | ||
67 | MALACARNE Gael | Bretagne- Séché Environnement | ,, | ||
68 | KUZNETSOV Viacheslav | Katusha Team | ,, | ||
69 | SANO Junya | Vini Fantini | ,, | ||
70 | KIENDYS Tomasz | CCC Polsat Polkowice | 5:18 | ||
71 | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | ,, | ||
72 | MODOLO Sacha | Bardiani Valvole – CSF Inox | 6:20 | ||
73 | COLEDAN Marco | Bardiani Valvole – CSF Inox | ,, | ||
74 | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | ,, | ||
75 | SCHORN Daniel | Team NetApp Endura | 6:55 | ||
76 | SCHILLINGER Andreas | Team NetApp Endura | ,, | ||
77 | THWAITES Scott | Team NetApp Endura | ,, | ||
78 | WAGNER Robert | Blanco Pro Cycling Team | ,, | ||
79 | THURAU Bjorn | Team Europcar | ,, | ||
80 | POZZATO Filippo | Lampre – Merida | ,, | ||
81 | VAN DIJK Stefan | Accent.jobs Wanty | ,, | ||
82 | REYNES MIMO Vicente | Lotto Belisol Team | ,, | ||
83 | TSATEVITCH Alexey | Katusha Team | ,, | ||
84 | VIGANO Davide | Lampre – Merida | ,, | ||
85 | DION Renaud | Bretagne- Séché Environnement | ,, | ||
86 | PEETERS Kevin | Crelan-Euphony | ,, | ||
87 | AMORISON Frédéric | Crelan-Euphony | ,, | ||
88 | KUREK Adrian | CCC Polsat Polkowice | ,, | ||
89 | WESEMANN Martin | Team MTN Qhubeka | ,, | ||
90 | JARRIER Benoit | Bretagne- Séché Environnement | ,, | ||
91 | MORENO ALLUE Francisco Javier | Caja Rural-Seguros RGA | ,, | ||
92 | GREIPEL Andre | Lotto Belisol Team | ,, | ||
93 | DAMUSEAU Thomas | Team Argos – Shimano | ,, | ||
94 | SBARAGLI Kristian | Team MTN Qhubeka | ,, | ||
95 | PLANCKAERT Baptiste | Crelan-Euphony | ,, | ||
96 | TALABARDON Yannick | Sojasun | ,, | ||
97 | VAN EMDEN Jos | Blanco Pro Cycling Team | ,, | ||
98 | MCCARTHY Jay | Team Saxo-Tinkoff | ,, | ||
99 | GUARNIERI Jacopo | Astana Pro Team | 8:29 | ||
100 | BREYNE Jonathan | Crelan-Euphony | ,, | ||
101 | TRENTIN Matteo | Omega Pharma – Quick-Step | ,, | ||
102 | KRUOPIS Aidis | Orica GreenEDGE | ,, | ||
103 | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | ,, | ||
104 | DAVIS Allan | Orica GreenEDGE | ,, | ||
105 | PORSEV Alexander | Katusha Team | ,, | ||
106 | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | ,, | ||
107 | KAMYSHEV Arman | Astana Pro Team | ,, | ||
108 | WACKERMANN Luca | Lampre – Merida | ,, | ||
109 | IGNATYEV Mikhail | Katusha Team | ,, | ||
110 | SUMMERHILL Daniel | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | ,, | ||
111 | HUFFMAN Evan | Astana Pro Team | ,, | ||
112 | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | ,, | ||
113 | POTGIETER Bradley | Team MTN Qhubeka | ,, | ||
114 | KRITSKIY Timofey | Katusha Team | ,, | ||
115 | JOEAAR Gert | Cofidis Solutions Crédits | ,, | ||
116 | VERRAES Benjamin | Accent.jobs Wanty | ,, | ||
117 | KEISSE Iljo | Omega Pharma – Quick-Step | ,, | ||
118 | BARBE Koen | Crelan-Euphony | ,, | ||
119 | ANDRIATO DE MATTAS Rafael | Vini Fantini | ,, | ||
120 | FORTIN Filippo | Bardiani Valvole – CSF Inox | ,, | ||
121 | MAES Nikolas | Omega Pharma – Quick-Step | ,, | ||
122 | DOCKX Gert | Lotto Belisol Team | ,, | ||
123 | PAURIOL Rémi | Sojasun | ,, | ||
124 | MIYAZAWA Takashi | Team Saxo-Tinkoff | ,, | ||
125 | JANS Roy | Accent.jobs Wanty | ,, | ||
126 | CHICCHI Francesco | Vini Fantini | ,, | ||
127 | STEEGMANS Gert | Omega Pharma – Quick-Step | ,, | ||
128 | JUUL-JENSEN Christopher | Team Saxo-Tinkoff | ,, | ||
129 | LASCA Francesco | Caja Rural-Seguros RGA | ,, | ||
130 | EICHLER Markus | Team NetApp Endura | ,, | ||
131 | KEOUGH Jacobe | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | ,, | ||
132 | FENN Andrew | Omega Pharma – Quick-Step | ,, | ||
133 | STEPNIAK Grzegorz | CCC Polsat Polkowice | ,, | ||
134 | POULHIES Stéphane | Cofidis Solutions Crédits | ,, | ||
135 | GAWRONSKI Piotr | CCC Polsat Polkowice | ,, | ||
136 | VAITKUS Tomas | Orica GreenEDGE | ,, | ||
137 | DE PATRE Roberto | Vini Fantini | ,, | ||
138 | PALINI Andrea | Lampre – Merida | 8:49 | ||
139 | GRAZIATO Massimo | Lampre – Merida | 9:16 | ||
140 | KLUGE Roger | Team NetApp Endura | 9:48 | ||
141 | DI CORRADO Andrea | Bardiani Valvole – CSF Inox | 9:53 | ||
142 | STAUFF Andreas | Team MTN Qhubeka | 10:08 | ||
143 | DE BACKER Bert | Team Argos – Shimano | ,, | ||
144 | CIOLEK Gerald | Team MTN Qhubeka | ,, | ||
145 | KITTEL Marcel | Team Argos – Shimano | ,, | ||
146 | HOWARD Leigh | Orica GreenEDGE | ,, | ||
147 | QUINTERO ARTUNDUAGA Duber Armando | Team Colombia | 10:10 | ||
148 | ARNDT Nikias | Team Argos – Shimano | 10:36 | ||
149 | HALLER Marco | Katusha Team | ,, | ||
150 | ÖRKEN Ahmet | Konya Torku Seker Sport | ,, | ||
151 | BOL Jetse | Blanco Pro Cycling Team | ,, | ||
152 | JARC Blaz | Team NetApp Endura | ,, | ||
153 | METLUSHENKO Yuri | Konya Torku Seker Sport | ,, | ||
154 | COQUARD Bryan | Team Europcar | 11:26 | ||
155 | CHAVANEL Sébastien | Team Europcar | ,, | ||
156 | STALLAERT Joeri | Crelan-Euphony | ,, | ||
157 | CAMACHO BERNAL Julio Alexis | Team Colombia | ,, | ||
158 | CANTWELL Jonathan | Team Saxo-Tinkoff | 11:31 | ||
159 | KUMP Marko | Team Saxo-Tinkoff | ,, | ||
160 | HABEAUX Gregory | Accent.jobs Wanty | 11:56 | ||
161 | ARIEL RICHEZE Maximiliano | Lampre – Merida | 12:06 | ||
162 | FAVILLI Elia | Lampre – Merida | ,, | ||
163 | TIMMER Albert | Team Argos – Shimano | 12:08 | ||
164 | FLENS Rick | Blanco Pro Cycling Team | ,, | ||
165 | HOFLAND Moreno | Blanco Pro Cycling Team | ,, | ||
166 | JI Cheng | Team Argos – Shimano | 12:10 | ||
167 | BROWN Graeme | Blanco Pro Cycling Team | 12:52 | ||
168 | HEPBURN Michael | Orica GreenEDGE | ,, | ||
169 | MARINO Jean Marc | Sojasun | 14:37 | ||
170 | HUREL Tony | Team Europcar | ,, | ||
171 | ROBERT Frederique | Lotto Belisol Team | ,, | ||
172 | MURPHY John | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 16:18 | ||
173 | RAEYMAEKERS Thomas | Team Novo Nordisk | 17:37 | ||
174 | ILESIC Aldo Ino | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 19:04 | ||
175 | BERNAUDEAU Giovanni | Team Europcar | 23:08 | ||
176 | GAUDIN Damien | Team Europcar | ,, | ||
177 | DELLE STELLE Cristian | Bardiani Valvole – CSF Inox | 24:08 | ||
DNS | GOLAS Michal | Omega Pharma – Quick-Step | – |
Klasyfikacja generalna:
1 | (3) | SAYAR Mustafa | Konya Torku Seker Sport | 23:49:24 |
2 | (1) | BERHANE Natnael | Team Europcar | 0:41 |
3 | (6) | BAGOT Yoann | Cofidis Solutions Crédits | 0:44 |
4 | (4) | MEDEREL Maxime | Sojasun | 0:57 |
5 | (10) | EDET Nicolas | Cofidis Solutions Crédits | 1:00 |
6 | (7) | MEYER Cameron | Orica GreenEDGE | 1:02 |
7 | (9) | ATAPUMA HURTADO John Darwin | Team Colombia | 1:08 |
8 | (8) | GUILLOU Florian | Bretagne- Séché Environnement | 1:09 |
9 | (11) | ANDONOV PETROV Danail | Caja Rural-Seguros RGA | 1:13 |
10 | (5) | SUTHERLAND Rory | Team Saxo-Tinkoff | 1:15 |
11 | (2) | SEELDRAEYERS Kevin | Astana Pro Team | 1:35 |
12 | (12) | PIMENTA COSTA MENDES José Joao | Team NetApp Endura | 1:36 |
13 | (13) | PAUWELS Serge | Omega Pharma – Quick-Step | 1:40 |
14 | (16) | FEILLU Brice | Sojasun | 2:01 |
15 | (18) | DE MAAR Marc | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 2:07 |
16 | (15) | MAZZANTI Luca | Vini Fantini | 2:34 |
17 | (14) | KASHECHKIN Andrey | Astana Pro Team | 2:38 |
18 | (17) | BARGUIL Warren | Team Argos – Shimano | 2:39 |
19 | (21) | DE LA FUENTE RASILLA David | Konya Torku Seker Sport | 3:52 |
20 | (20) | PAGANI Angelo | Bardiani Valvole – CSF Inox | 4:04 |
21 | (25) | LEQUATRE Geoffroy | Bretagne- Séché Environnement | 4:55 |
22 | (23) | MANUEL SILVA PIRES Bruno | Team Saxo-Tinkoff | 4:56 |
23 | (24) | HANSEN Adam | Lotto Belisol Team | 5:34 |
24 | (19) | CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo | Team Colombia | 5:46 |
25 | (26) | VAN GOOLEN Jurgen | Accent.jobs Wanty | 6:01 |
26 | (27) | BELKOV Maxim | Katusha Team | 6:41 |
27 | (22) | MOLARD Rudy | Cofidis Solutions Crédits | 7:01 |
28 | (29) | MEJIAS LEAL Javier | Team Novo Nordisk | 7:02 |
29 | (28) | VAN NIEKERK Dennis | Team MTN Qhubeka | 7:26 |
30 | (32) | ROWSELL Erick | Team NetApp Endura | 9:07 |
31 | (30) | DURET Sebastien | Bretagne- Séché Environnement | 9:10 |
32 | (33) | LOZANO RIBA David | Team Novo Nordisk | 10:04 |
33 | (37) | BAKIRCI Nazim | Konya Torku Seker Sport | 10:14 |
34 | (36) | KAL Mirac | Konya Torku Seker Sport | 10:29 |
35 | (35) | RABON Frantisek | Omega Pharma – Quick-Step | 12:59 |
36 | (31) | GREIPEL Andre | Lotto Belisol Team | 14:09 |
37 | (43) | FONSECA Armindo | Bretagne- Séché Environnement | 15:49 |
38 | (34) | SUMMERHILL Daniel | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 16:13 |
39 | (38) | THURAU Bjorn | Team Europcar | 16:18 |
40 | (39) | TALABARDON Yannick | Sojasun | 16:44 |
41 | (40) | POZZATO Filippo | Lampre – Merida | 17:07 |
42 | (42) | VAN DIJK Stefan | Accent.jobs Wanty | 17:33 |
43 | (52) | JONES Chris | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 17:40 |
44 | (58) | LEVARLET Guillaume | Cofidis Solutions Crédits | 17:43 |
45 | (50) | FINETTO Mauro | Vini Fantini | 17:48 |
46 | (49) | DE KORT Koen | Team Argos – Shimano | 17:53 |
47 | (59) | VENTER Jaco | Team MTN Qhubeka | 18:06 |
48 | (45) | SCHILLINGER Andreas | Team NetApp Endura | 18:19 |
49 | (61) | DE NEGRI Pier Paolo | Vini Fantini | 18:31 |
50 | (62) | FERRARI Fabricio | Caja Rural-Seguros RGA | 18:35 |
51 | (56) | GRECHYN Serhiy | Konya Torku Seker Sport | 18:50 |
52 | (55) | SIJMENS Nico | Cofidis Solutions Crédits | 19:03 |
53 | (46) | KUREK Adrian | CCC Polsat Polkowice | 19:07 |
54 | (63) | MIZUROV Andrey | Konya Torku Seker Sport | 19:35 |
55 | (44) | ANDRIATO DE MATTAS Rafael | Vini Fantini | 19:39 |
56 | (47) | DAMUSEAU Thomas | Team Argos – Shimano | 20:02 |
57 | (57) | KUZNETSOV Viacheslav | Katusha Team | 20:49 |
58 | (41) | ARNDT Nikias | Team Argos – Shimano | 21:10 |
59 | (53) | VIGANO Davide | Lampre – Merida | 21:54 |
60 | (48) | DOCKX Gert | Lotto Belisol Team | 21:56 |
61 | (54) | SCHORN Daniel | Team NetApp Endura | 22:08 |
62 | (68) | COLBRELLI Sonny | Bardiani Valvole – CSF Inox | 22:28 |
63 | (60) | VAN EMDEN Jos | Blanco Pro Cycling Team | 23:12 |
64 | (69) | PAOLINI Luca | Katusha Team | 23:59 |
65 | (51) | TIMMER Albert | Team Argos – Shimano | 26:18 |
66 | (64) | MORENO ALLUE Francisco Javier | Caja Rural-Seguros RGA | 26:24 |
67 | (65) | DION Renaud | Bretagne- Séché Environnement | 26:36 |
68 | (66) | TRENTIN Matteo | Omega Pharma – Quick-Step | 28:29 |
69 | (70) | IGNATYEV Mikhail | Katusha Team | 30:46 |
70 | (67) | CIOLEK Gerald | Team MTN Qhubeka | 30:47 |
71 | (73) | MARENTES TORRES Wilson Alexander | Team Colombia | 32:00 |
72 | (79) | ARANGO CARVAJAL Juan Esteban | Team Colombia | 33:56 |
73 | (88) | HIVERT Jonathan | Sojasun | 34:16 |
74 | (81) | VANLANDSCHOOT James | Accent.jobs Wanty | 35:46 |
75 | (71) | JUUL-JENSEN Christopher | Team Saxo-Tinkoff | 36:11 |
76 | (72) | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 36:20 |
77 | (85) | UBETO APONTE Miguel Armando | Lampre – Merida | ,, |
78 | (91) | CORDEEL Sander | Lotto Belisol Team | 36:45 |
79 | (77) | SBARAGLI Kristian | Team MTN Qhubeka | 36:46 |
80 | (86) | DUGGAN Timothy | Team Saxo-Tinkoff | ,, |
81 | (78) | TSATEVITCH Alexey | Katusha Team | 36:50 |
82 | (87) | FRATTINI Davide | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 37:57 |
83 | (75) | PAURIOL Rémi | Sojasun | 38:00 |
84 | (92) | KONOVALOVAS Ignatas | Team MTN Qhubeka | 38:01 |
85 | (80) | MCCARTHY Jay | Team Saxo-Tinkoff | 38:30 |
86 | (82) | REYNES MIMO Vicente | Lotto Belisol Team | 39:09 |
87 | (83) | PEETERS Kevin | Crelan-Euphony | 39:15 |
88 | (90) | KIENDYS Tomasz | CCC Polsat Polkowice | 39:33 |
89 | (97) | MARYCZ Jaroslaw | CCC Polsat Polkowice | 40:31 |
90 | (101) | MIHAYLOV Nikolay | CCC Polsat Polkowice | 40:38 |
91 | (89) | THWAITES Scott | Team NetApp Endura | 40:59 |
92 | (76) | FAVILLI Elia | Lampre – Merida | 41:39 |
93 | (95) | MALACARNE Gael | Bretagne- Séché Environnement | 42:13 |
94 | (115) | DELAPLACE Anthony | Sojasun | 42:47 |
95 | (94) | COLEDAN Marco | Bardiani Valvole – CSF Inox | 43:19 |
96 | (108) | CALABRIA Fabio | Team Novo Nordisk | 43:33 |
97 | (84) | HOFLAND Moreno | Blanco Pro Cycling Team | 45:05 |
98 | (103) | PLANCKAERT Baptiste | Crelan-Euphony | 45:11 |
99 | (113) | SANO Junya | Vini Fantini | 45:16 |
100 | (104) | WESEMANN Martin | Team MTN Qhubeka | 45:29 |
101 | (110) | JARRIER Benoit | Bretagne- Séché Environnement | 46:20 |
102 | (119) | PASQUALON Andrea | Bardiani Valvole – CSF Inox | 46:25 |
103 | (98) | MAES Nikolas | Omega Pharma – Quick-Step | 46:28 |
104 | (99) | FENN Andrew | Omega Pharma – Quick-Step | 46:30 |
105 | (102) | STEEGMANS Gert | Omega Pharma – Quick-Step | 46:44 |
106 | (124) | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 47:09 |
107 | (125) | VALENCIA Juan Pablo | Team Colombia | 47:13 |
108 | (106) | VAITKUS Tomas | Orica GreenEDGE | 47:15 |
109 | (93) | JI Cheng | Team Argos – Shimano | 47:34 |
110 | (109) | KAMYSHEV Arman | Astana Pro Team | 47:51 |
111 | (111) | POULHIES Stéphane | Cofidis Solutions Crédits | 48:07 |
112 | (138) | AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades | Team Colombia | 48:14 |
113 | (96) | ÖRKEN Ahmet | Konya Torku Seker Sport | 48:25 |
114 | (114) | PORSEV Alexander | Katusha Team | 48:45 |
115 | (112) | PALINI Andrea | Lampre – Merida | 48:48 |
116 | (107) | STAUFF Andreas | Team MTN Qhubeka | 48:57 |
117 | (136) | DE MESMAEKER Kevin | Team Novo Nordisk | 49:02 |
118 | (116) | STEPNIAK Grzegorz | CCC Polsat Polkowice | 49:22 |
119 | (100) | CHAVANEL Sébastien | Team Europcar | 49:27 |
120 | (117) | KEISSE Iljo | Omega Pharma – Quick-Step | ,, |
121 | (146) | CHARUCKI Pawel | CCC Polsat Polkowice | 49:51 |
122 | (105) | COQUARD Bryan | Team Europcar | 50:06 |
123 | (121) | JOEAAR Gert | Cofidis Solutions Crédits | 50:14 |
124 | (123) | KRUOPIS Aidis | Orica GreenEDGE | 50:19 |
125 | (126) | HUFFMAN Evan | Astana Pro Team | 50:33 |
126 | (127) | GUARNIERI Jacopo | Astana Pro Team | 50:43 |
127 | (129) | KEOUGH Jacobe | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 51:21 |
128 | (120) | HOWARD Leigh | Orica GreenEDGE | 51:53 |
129 | (118) | CANTWELL Jonathan | Team Saxo-Tinkoff | 52:36 |
130 | (132) | LASCA Francesco | Caja Rural-Seguros RGA | 52:47 |
131 | (122) | KUMP Marko | Team Saxo-Tinkoff | 53:16 |
132 | (139) | MIYAZAWA Takashi | Team Saxo-Tinkoff | 53:34 |
133 | (140) | GAWRONSKI Piotr | CCC Polsat Polkowice | ,, |
134 | (141) | WACKERMANN Luca | Lampre – Merida | 53:36 |
135 | (148) | MODOLO Sacha | Bardiani Valvole – CSF Inox | ,, |
136 | (130) | METLUSHENKO Yuri | Konya Torku Seker Sport | 53:51 |
137 | (143) | CHICCHI Francesco | Vini Fantini | 53:58 |
138 | (131) | KITTEL Marcel | Team Argos – Shimano | 54:11 |
139 | (128) | HABEAUX Gregory | Accent.jobs Wanty | 54:24 |
140 | (150) | WAGNER Robert | Blanco Pro Cycling Team | 54:27 |
141 | (145) | DE PATRE Roberto | Vini Fantini | 54:33 |
142 | (134) | DE BACKER Bert | Team Argos – Shimano | 54:38 |
143 | (147) | KLUGE Roger | Team NetApp Endura | 56:36 |
144 | (137) | ARIEL RICHEZE Maximiliano | Lampre – Merida | 56:52 |
145 | (149) | DI CORRADO Andrea | Bardiani Valvole – CSF Inox | 57:14 |
146 | (133) | HEPBURN Michael | Orica GreenEDGE | 57:22 |
147 | (153) | POTGIETER Bradley | Team MTN Qhubeka | 57:36 |
148 | (154) | EICHLER Markus | Team NetApp Endura | 57:37 |
149 | (157) | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | 57:53 |
150 | (158) | BARBE Koen | Crelan-Euphony | 58:30 |
151 | (151) | BOL Jetse | Blanco Pro Cycling Team | 58:38 |
152 | (135) | MARINO Jean Marc | Sojasun | 59:14 |
153 | (159) | GRAZIATO Massimo | Lampre – Merida | 59:25 |
154 | (163) | FORTIN Filippo | Bardiani Valvole – CSF Inox | 1:00:07 |
155 | (144) | ROBERT Frederique | Lotto Belisol Team | ,, |
156 | (155) | CAMACHO BERNAL Julio Alexis | Team Colombia | 1:00:36 |
157 | (166) | KRITSKIY Timofey | Katusha Team | 1:00:46 |
158 | (160) | JARC Blaz | Team NetApp Endura | 1:01:07 |
159 | (162) | HALLER Marco | Katusha Team | 1:02:11 |
160 | (171) | AMORISON Frédéric | Crelan-Euphony | 1:03:17 |
161 | (165) | FLENS Rick | Blanco Pro Cycling Team | 1:04:22 |
162 | (164) | BROWN Graeme | Blanco Pro Cycling Team | 1:04:34 |
163 | (175) | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 1:04:49 |
164 | (169) | QUINTERO ARTUNDUAGA Duber Armando | Team Colombia | 1:05:03 |
165 | (172) | JANS Roy | Accent.jobs Wanty | 1:06:03 |
166 | (173) | VERRAES Benjamin | Accent.jobs Wanty | 1:06:05 |
167 | (174) | BREYNE Jonathan | Crelan-Euphony | 1:06:28 |
168 | (170) | STALLAERT Joeri | Crelan-Euphony | 1:06:35 |
169 | (161) | MURPHY John | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 1:07:12 |
170 | (156) | ILESIC Aldo Ino | UnitedHealthcare Presented by Maxxis | 1:08:20 |
171 | (167) | HUREL Tony | Team Europcar | 1:08:51 |
172 | (176) | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 1:09:01 |
173 | (142) | DELLE STELLE Cristian | Bardiani Valvole – CSF Inox | 1:09:27 |
174 | (177) | DAVIS Allan | Orica GreenEDGE | 1:11:15 |
175 | (152) | GAUDIN Damien | Team Europcar | 1:12:05 |
176 | (168) | BERNAUDEAU Giovanni | Team Europcar | 1:17:45 |
177 | (178) | RAEYMAEKERS Thomas | Team Novo Nordisk | 1:21:35 |