1Mustafa Sayar (Torku Sekerspor) po samotnym ataku na finałowym podjeździe został zwycięzcą 6 etapu Tour of Turkey. Dzielny Turek został nowym liderem wyścigu!

Szósty odcinek Presidental Tour of Turkey to kolejny górzysty etap. Kolarze startowali w Bodrum, a meta po 182 kilometrach znajdowała się na podjeździe w Selcuk. Finałowe wzniesienie liczyło kilka kilometrów.

Od samego startu wielu kolarzy próbowało uciekać. Na harce zdecydowali się m.in Filippo Pozzato (Lampre-Merida) oraz Jarosław Marycz (CCC Polsat). Ani Włoch, ani Polak nie zabrali się jednak do ucieczki dnia, w której było dwóch kolarzy.

Przez większość odcinka na czele kręcili: Christian Delle Stelle (Bardiani CSF) oraz Aldo Ilesic (UnitedHealtcare). Duet na około 80 km przed końcem miał 7 minut przewagi nad peletonem.

Ich przygoda zakończyła się na 21 kilometrów przed metą. Wtedy to na czoło peletonu wysunęli się kolarze Omega Pharma Quick Step, Astany i Orica GreenEdge.

Dosyć nerwowo było na 8 kilometrów przed kreską, gdzie każdy z kolarzy chciał jechać na czele peletonu, walcząc o jak najlepszą pozycję przed finałowym podjazdem (5 kilometrów ze średnim nachyleniem 7,6%).

Przez pierwsze dwa kilometry podjazdu nie było zdecydowanego ataku, jednak peleton z każdym metrem się przerzedzał. W czołówce trzymał się lider.

Gdy kolarzom pozostały do mety 3 kilometry zaatakował kolarz francuskiej grupy Cofidis – Nicolas Edet. Doskoczył do niego Mustafa Sayar (Torku Sekerspor), który szybko oderwał się od Francuza i samotnie pomknął do mety.

Na 2 kilometry przed metą dzielny Turek miał 25 sekund przewagi nad mini peletonem.

Ostatecznie Sayar samotnie dojechał do mety, dzięki czemu został nowym liderem wyścigu. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolarze Cofidisu – Yoann Bagot i Nicolas Edet.

Najlepszy z Polaków Jarosław Marycz (CCC Polsat) zajął dziś 43 pozycję ze stratą 2:40.

Dotychczasowy lider Natnael Berhane (Europcar) spadł na druga pozycję klasyfikacji generalnej, tracąc 41 sekund do lidera.

Wyniki:

1 SAYAR Mustafa Konya Torku Seker Sport 30 4:40:09
2 BAGOT Yoann Cofidis Solutions Crédits 18 0:18
3 EDET Nicolas Cofidis Solutions Crédits 12 0:23
4 ANDONOV PETROV Danail Caja Rural-Seguros RGA 7 0:28
5 ATAPUMA HURTADO John Darwin Team Colombia 4 0:30
6 HIVERT Jonathan Sojasun 3 ,,
7 PAUWELS Serge Omega Pharma – Quick-Step 2 ,,
8 MEYER Cameron Orica GreenEDGE 1 ,,
9 GUILLOU Florian Bretagne- Séché Environnement 0:33
10 DE MAAR Marc UnitedHealthcare Presented by Maxxis ,,
11 MEDEREL Maxime Sojasun ,,
12 BERHANE Natnael Team Europcar 0:43
13 FEILLU Brice Sojasun ,,
14 SUTHERLAND Rory Team Saxo-Tinkoff ,,
15 PIMENTA COSTA MENDES José Joao Team NetApp – Endura 0:49
16 MEJIAS LEAL Javier Team Novo Nordisk 0:51
17 DE LA FUENTE RASILLA David Konya Torku Seker Sport 0:54
18 BAKIRCI Nazim Konya Torku Seker Sport 0:57
19 MAZZANTI Luca Vini Fantini 1:16
20 PAGANI Angelo Bardiani Valvole – CSF Inox ,,
21 BARGUIL Warren Team Argos – Shimano ,,
22 VAN NIEKERK Dennis Team MTN Qhubeka ,,
23 FERRARI Fabricio Caja Rural-Seguros RGA 1:21
24 KAL Mirac Konya Torku Seker Sport ,,
25 KASHECHKIN Andrey Astana Pro Team 1:27
26 SEELDRAEYERS Kevin Astana Pro Team ,,
27 MIZUROV Andrey Konya Torku Seker Sport 1:38
28 LEQUATRE Geoffroy Bretagne- Séché Environnement ,,
29 COLBRELLI Sonny Bardiani Valvole – CSF Inox 1:43
30 LEVARLET Guillaume Cofidis Solutions Crédits 1:47
31 ROWSELL Erick Team NetApp – Endura ,,
32 PAOLINI Luca Katusha Team 1:53
33 VENTER Jaco Team MTN Qhubeka ,,
34 MANUEL SILVA PIRES Bruno Team Saxo-Tinkoff 1:56
35 DE NEGRI Pier Paolo Vini Fantini ,,
36 BELKOV Maxim Katusha Team 2:13
37 DELAPLACE Anthony Sojasun ,,
38 CORDEEL Sander Lotto Belisol Team ,,
39 VAN GOOLEN Jurgen Accent.jobs – Wanty 2:25
40 MIHAYLOV Nikolay CCC Polsat Polkowice 2:31
41 HANSEN Adam Lotto Belisol Team 2:32
42 DURET Sebastien Bretagne- Séché Environnement 2:37
43 MARYCZ Jaroslaw CCC Polsat Polkowice 2:40
44 LOZANO RIBA David Team Novo Nordisk ,,
45 ARANGO CARVAJAL Juan Esteban Team Colombia 2:47
46 GRECHYN Serhiy Konya Torku Seker Sport 3:12
47 UBETO APONTE Miguel Armando Lampre – Merida ,,
48 JONES Chris UnitedHealthcare Presented by Maxxis ,,
49 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades Team Colombia 3:19
50 CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo Team Colombia ,,
51 KONOVALOVAS Ignatas Team MTN Qhubeka ,,
52 CHARUCKI Pawel CCC Polsat Polkowice ,,
53 DUGGAN Timothy Team Saxo-Tinkoff ,,
54 SIJMENS Nico Cofidis Solutions Crédits 3:35
55 FINETTO Mauro Vini Fantini 3:45
56 VANLANDSCHOOT James Accent.jobs – Wanty ,,
57 MARENTES TORRES Wilson Alexander Team Colombia 4:00
58 MOLARD Rudy Cofidis Solutions Crédits 4:03
59 DE KORT Koen Team Argos – Shimano 4:18
60 CALABRIA Fabio Team Novo Nordisk ,,
61 FRATTINI Davide UnitedHealthcare Presented by Maxxis ,,
62 DE MESMAEKER Kevin Team Novo Nordisk ,,
63 RABON Frantisek Omega Pharma – Quick-Step ,,
64 PASQUALON Andrea Bardiani Valvole – CSF Inox 4:50
65 VALENCIA Juan Pablo Team Colombia 5:09
66 FONSECA Armindo Bretagne- Séché Environnement ,,
67 MALACARNE Gael Bretagne- Séché Environnement ,,
68 KUZNETSOV Viacheslav Katusha Team ,,
69 SANO Junya Vini Fantini ,,
70 KIENDYS Tomasz CCC Polsat Polkowice 5:18
71 HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk ,,
72 MODOLO Sacha Bardiani Valvole – CSF Inox 6:20
73 COLEDAN Marco Bardiani Valvole – CSF Inox ,,
74 PERON Andrea Team Novo Nordisk ,,
75 SCHORN Daniel Team NetApp – Endura 6:55
76 SCHILLINGER Andreas Team NetApp – Endura ,,
77 THWAITES Scott Team NetApp – Endura ,,
78 WAGNER Robert Blanco Pro Cycling Team ,,
79 THURAU Bjorn Team Europcar ,,
80 POZZATO Filippo Lampre – Merida ,,
81 VAN DIJK Stefan Accent.jobs – Wanty ,,
82 REYNES MIMO Vicente Lotto Belisol Team ,,
83 TSATEVITCH Alexey Katusha Team ,,
84 VIGANO Davide Lampre – Merida ,,
85 DION Renaud Bretagne- Séché Environnement ,,
86 PEETERS Kevin Crelan-Euphony ,,
87 AMORISON Frédéric Crelan-Euphony ,,
88 KUREK Adrian CCC Polsat Polkowice ,,
89 WESEMANN Martin Team MTN Qhubeka ,,
90 JARRIER Benoit Bretagne- Séché Environnement ,,
91 MORENO ALLUE Francisco Javier Caja Rural-Seguros RGA ,,
92 GREIPEL Andre Lotto Belisol Team ,,
93 DAMUSEAU Thomas Team Argos – Shimano ,,
94 SBARAGLI Kristian Team MTN Qhubeka ,,
95 PLANCKAERT Baptiste Crelan-Euphony ,,
96 TALABARDON Yannick Sojasun ,,
97 VAN EMDEN Jos Blanco Pro Cycling Team ,,
98 MCCARTHY Jay Team Saxo-Tinkoff ,,
99 GUARNIERI Jacopo Astana Pro Team 8:29
100 BREYNE Jonathan Crelan-Euphony ,,
101 TRENTIN Matteo Omega Pharma – Quick-Step ,,
102 KRUOPIS Aidis Orica GreenEDGE ,,
103 GUARDINI Andrea Astana Pro Team ,,
104 DAVIS Allan Orica GreenEDGE ,,
105 PORSEV Alexander Katusha Team ,,
106 TLEUBAYEV Ruslan Astana Pro Team ,,
107 KAMYSHEV Arman Astana Pro Team ,,
108 WACKERMANN Luca Lampre – Merida ,,
109 IGNATYEV Mikhail Katusha Team ,,
110 SUMMERHILL Daniel UnitedHealthcare Presented by Maxxis ,,
111 HUFFMAN Evan Astana Pro Team ,,
112 VERSCHOOR Martijn Team Novo Nordisk ,,
113 POTGIETER Bradley Team MTN Qhubeka ,,
114 KRITSKIY Timofey Katusha Team ,,
115 JOEAAR Gert Cofidis Solutions Crédits ,,
116 VERRAES Benjamin Accent.jobs – Wanty ,,
117 KEISSE Iljo Omega Pharma – Quick-Step ,,
118 BARBE Koen Crelan-Euphony ,,
119 ANDRIATO DE MATTAS Rafael Vini Fantini ,,
120 FORTIN Filippo Bardiani Valvole – CSF Inox ,,
121 MAES Nikolas Omega Pharma – Quick-Step ,,
122 DOCKX Gert Lotto Belisol Team ,,
123 PAURIOL Rémi Sojasun ,,
124 MIYAZAWA Takashi Team Saxo-Tinkoff ,,
125 JANS Roy Accent.jobs – Wanty ,,
126 CHICCHI Francesco Vini Fantini ,,
127 STEEGMANS Gert Omega Pharma – Quick-Step ,,
128 JUUL-JENSEN Christopher Team Saxo-Tinkoff ,,
129 LASCA Francesco Caja Rural-Seguros RGA ,,
130 EICHLER Markus Team NetApp – Endura ,,
131 KEOUGH Jacobe UnitedHealthcare Presented by Maxxis ,,
132 FENN Andrew Omega Pharma – Quick-Step ,,
133 STEPNIAK Grzegorz CCC Polsat Polkowice ,,
134 POULHIES Stéphane Cofidis Solutions Crédits ,,
135 GAWRONSKI Piotr CCC Polsat Polkowice ,,
136 VAITKUS Tomas Orica GreenEDGE ,,
137 DE PATRE Roberto Vini Fantini ,,
138 PALINI Andrea Lampre – Merida 8:49
139 GRAZIATO Massimo Lampre – Merida 9:16
140 KLUGE Roger Team NetApp – Endura 9:48
141 DI CORRADO Andrea Bardiani Valvole – CSF Inox 9:53
142 STAUFF Andreas Team MTN Qhubeka 10:08
143 DE BACKER Bert Team Argos – Shimano ,,
144 CIOLEK Gerald Team MTN Qhubeka ,,
145 KITTEL Marcel Team Argos – Shimano ,,
146 HOWARD Leigh Orica GreenEDGE ,,
147 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber Armando Team Colombia 10:10
148 ARNDT Nikias Team Argos – Shimano 10:36
149 HALLER Marco Katusha Team ,,
150 ÖRKEN Ahmet Konya Torku Seker Sport ,,
151 BOL Jetse Blanco Pro Cycling Team ,,
152 JARC Blaz Team NetApp – Endura ,,
153 METLUSHENKO Yuri Konya Torku Seker Sport ,,
154 COQUARD Bryan Team Europcar 11:26
155 CHAVANEL Sébastien Team Europcar ,,
156 STALLAERT Joeri Crelan-Euphony ,,
157 CAMACHO BERNAL Julio Alexis Team Colombia ,,
158 CANTWELL Jonathan Team Saxo-Tinkoff 11:31
159 KUMP Marko Team Saxo-Tinkoff ,,
160 HABEAUX Gregory Accent.jobs – Wanty 11:56
161 ARIEL RICHEZE Maximiliano Lampre – Merida 12:06
162 FAVILLI Elia Lampre – Merida ,,
163 TIMMER Albert Team Argos – Shimano 12:08
164 FLENS Rick Blanco Pro Cycling Team ,,
165 HOFLAND Moreno Blanco Pro Cycling Team ,,
166 JI Cheng Team Argos – Shimano 12:10
167 BROWN Graeme Blanco Pro Cycling Team 12:52
168 HEPBURN Michael Orica GreenEDGE ,,
169 MARINO Jean Marc Sojasun 14:37
170 HUREL Tony Team Europcar ,,
171 ROBERT Frederique Lotto Belisol Team ,,
172 MURPHY John UnitedHealthcare Presented by Maxxis 16:18
173 RAEYMAEKERS Thomas Team Novo Nordisk 17:37
174 ILESIC Aldo Ino UnitedHealthcare Presented by Maxxis 19:04
175 BERNAUDEAU Giovanni Team Europcar 23:08
176 GAUDIN Damien Team Europcar ,,
177 DELLE STELLE Cristian Bardiani Valvole – CSF Inox 24:08
DNS GOLAS Michal Omega Pharma – Quick-Step

Klasyfikacja generalna:

1 (3) SAYAR Mustafa Konya Torku Seker Sport 23:49:24
2 (1) BERHANE Natnael Team Europcar 0:41
3 (6) BAGOT Yoann Cofidis Solutions Crédits 0:44
4 (4) MEDEREL Maxime Sojasun 0:57
5 (10) EDET Nicolas Cofidis Solutions Crédits 1:00
6 (7) MEYER Cameron Orica GreenEDGE 1:02
7 (9) ATAPUMA HURTADO John Darwin Team Colombia 1:08
8 (8) GUILLOU Florian Bretagne- Séché Environnement 1:09
9 (11) ANDONOV PETROV Danail Caja Rural-Seguros RGA 1:13
10 (5) SUTHERLAND Rory Team Saxo-Tinkoff 1:15
11 (2) SEELDRAEYERS Kevin Astana Pro Team 1:35
12 (12) PIMENTA COSTA MENDES José Joao Team NetApp – Endura 1:36
13 (13) PAUWELS Serge Omega Pharma – Quick-Step 1:40
14 (16) FEILLU Brice Sojasun 2:01
15 (18) DE MAAR Marc UnitedHealthcare Presented by Maxxis 2:07
16 (15) MAZZANTI Luca Vini Fantini 2:34
17 (14) KASHECHKIN Andrey Astana Pro Team 2:38
18 (17) BARGUIL Warren Team Argos – Shimano 2:39
19 (21) DE LA FUENTE RASILLA David Konya Torku Seker Sport 3:52
20 (20) PAGANI Angelo Bardiani Valvole – CSF Inox 4:04
21 (25) LEQUATRE Geoffroy Bretagne- Séché Environnement 4:55
22 (23) MANUEL SILVA PIRES Bruno Team Saxo-Tinkoff 4:56
23 (24) HANSEN Adam Lotto Belisol Team 5:34
24 (19) CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo Team Colombia 5:46
25 (26) VAN GOOLEN Jurgen Accent.jobs – Wanty 6:01
26 (27) BELKOV Maxim Katusha Team 6:41
27 (22) MOLARD Rudy Cofidis Solutions Crédits 7:01
28 (29) MEJIAS LEAL Javier Team Novo Nordisk 7:02
29 (28) VAN NIEKERK Dennis Team MTN Qhubeka 7:26
30 (32) ROWSELL Erick Team NetApp – Endura 9:07
31 (30) DURET Sebastien Bretagne- Séché Environnement 9:10
32 (33) LOZANO RIBA David Team Novo Nordisk 10:04
33 (37) BAKIRCI Nazim Konya Torku Seker Sport 10:14
34 (36) KAL Mirac Konya Torku Seker Sport 10:29
35 (35) RABON Frantisek Omega Pharma – Quick-Step 12:59
36 (31) GREIPEL Andre Lotto Belisol Team 14:09
37 (43) FONSECA Armindo Bretagne- Séché Environnement 15:49
38 (34) SUMMERHILL Daniel UnitedHealthcare Presented by Maxxis 16:13
39 (38) THURAU Bjorn Team Europcar 16:18
40 (39) TALABARDON Yannick Sojasun 16:44
41 (40) POZZATO Filippo Lampre – Merida 17:07
42 (42) VAN DIJK Stefan Accent.jobs – Wanty 17:33
43 (52) JONES Chris UnitedHealthcare Presented by Maxxis 17:40
44 (58) LEVARLET Guillaume Cofidis Solutions Crédits 17:43
45 (50) FINETTO Mauro Vini Fantini 17:48
46 (49) DE KORT Koen Team Argos – Shimano 17:53
47 (59) VENTER Jaco Team MTN Qhubeka 18:06
48 (45) SCHILLINGER Andreas Team NetApp – Endura 18:19
49 (61) DE NEGRI Pier Paolo Vini Fantini 18:31
50 (62) FERRARI Fabricio Caja Rural-Seguros RGA 18:35
51 (56) GRECHYN Serhiy Konya Torku Seker Sport 18:50
52 (55) SIJMENS Nico Cofidis Solutions Crédits 19:03
53 (46) KUREK Adrian CCC Polsat Polkowice 19:07
54 (63) MIZUROV Andrey Konya Torku Seker Sport 19:35
55 (44) ANDRIATO DE MATTAS Rafael Vini Fantini 19:39
56 (47) DAMUSEAU Thomas Team Argos – Shimano 20:02
57 (57) KUZNETSOV Viacheslav Katusha Team 20:49
58 (41) ARNDT Nikias Team Argos – Shimano 21:10
59 (53) VIGANO Davide Lampre – Merida 21:54
60 (48) DOCKX Gert Lotto Belisol Team 21:56
61 (54) SCHORN Daniel Team NetApp – Endura 22:08
62 (68) COLBRELLI Sonny Bardiani Valvole – CSF Inox 22:28
63 (60) VAN EMDEN Jos Blanco Pro Cycling Team 23:12
64 (69) PAOLINI Luca Katusha Team 23:59
65 (51) TIMMER Albert Team Argos – Shimano 26:18
66 (64) MORENO ALLUE Francisco Javier Caja Rural-Seguros RGA 26:24
67 (65) DION Renaud Bretagne- Séché Environnement 26:36
68 (66) TRENTIN Matteo Omega Pharma – Quick-Step 28:29
69 (70) IGNATYEV Mikhail Katusha Team 30:46
70 (67) CIOLEK Gerald Team MTN Qhubeka 30:47
71 (73) MARENTES TORRES Wilson Alexander Team Colombia 32:00
72 (79) ARANGO CARVAJAL Juan Esteban Team Colombia 33:56
73 (88) HIVERT Jonathan Sojasun 34:16
74 (81) VANLANDSCHOOT James Accent.jobs – Wanty 35:46
75 (71) JUUL-JENSEN Christopher Team Saxo-Tinkoff 36:11
76 (72) TLEUBAYEV Ruslan Astana Pro Team 36:20
77 (85) UBETO APONTE Miguel Armando Lampre – Merida ,,
78 (91) CORDEEL Sander Lotto Belisol Team 36:45
79 (77) SBARAGLI Kristian Team MTN Qhubeka 36:46
80 (86) DUGGAN Timothy Team Saxo-Tinkoff ,,
81 (78) TSATEVITCH Alexey Katusha Team 36:50
82 (87) FRATTINI Davide UnitedHealthcare Presented by Maxxis 37:57
83 (75) PAURIOL Rémi Sojasun 38:00
84 (92) KONOVALOVAS Ignatas Team MTN Qhubeka 38:01
85 (80) MCCARTHY Jay Team Saxo-Tinkoff 38:30
86 (82) REYNES MIMO Vicente Lotto Belisol Team 39:09
87 (83) PEETERS Kevin Crelan-Euphony 39:15
88 (90) KIENDYS Tomasz CCC Polsat Polkowice 39:33
89 (97) MARYCZ Jaroslaw CCC Polsat Polkowice 40:31
90 (101) MIHAYLOV Nikolay CCC Polsat Polkowice 40:38
91 (89) THWAITES Scott Team NetApp – Endura 40:59
92 (76) FAVILLI Elia Lampre – Merida 41:39
93 (95) MALACARNE Gael Bretagne- Séché Environnement 42:13
94 (115) DELAPLACE Anthony Sojasun 42:47
95 (94) COLEDAN Marco Bardiani Valvole – CSF Inox 43:19
96 (108) CALABRIA Fabio Team Novo Nordisk 43:33
97 (84) HOFLAND Moreno Blanco Pro Cycling Team 45:05
98 (103) PLANCKAERT Baptiste Crelan-Euphony 45:11
99 (113) SANO Junya Vini Fantini 45:16
100 (104) WESEMANN Martin Team MTN Qhubeka 45:29
101 (110) JARRIER Benoit Bretagne- Séché Environnement 46:20
102 (119) PASQUALON Andrea Bardiani Valvole – CSF Inox 46:25
103 (98) MAES Nikolas Omega Pharma – Quick-Step 46:28
104 (99) FENN Andrew Omega Pharma – Quick-Step 46:30
105 (102) STEEGMANS Gert Omega Pharma – Quick-Step 46:44
106 (124) HENTTALA Joonas Team Novo Nordisk 47:09
107 (125) VALENCIA Juan Pablo Team Colombia 47:13
108 (106) VAITKUS Tomas Orica GreenEDGE 47:15
109 (93) JI Cheng Team Argos – Shimano 47:34
110 (109) KAMYSHEV Arman Astana Pro Team 47:51
111 (111) POULHIES Stéphane Cofidis Solutions Crédits 48:07
112 (138) AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades Team Colombia 48:14
113 (96) ÖRKEN Ahmet Konya Torku Seker Sport 48:25
114 (114) PORSEV Alexander Katusha Team 48:45
115 (112) PALINI Andrea Lampre – Merida 48:48
116 (107) STAUFF Andreas Team MTN Qhubeka 48:57
117 (136) DE MESMAEKER Kevin Team Novo Nordisk 49:02
118 (116) STEPNIAK Grzegorz CCC Polsat Polkowice 49:22
119 (100) CHAVANEL Sébastien Team Europcar 49:27
120 (117) KEISSE Iljo Omega Pharma – Quick-Step ,,
121 (146) CHARUCKI Pawel CCC Polsat Polkowice 49:51
122 (105) COQUARD Bryan Team Europcar 50:06
123 (121) JOEAAR Gert Cofidis Solutions Crédits 50:14
124 (123) KRUOPIS Aidis Orica GreenEDGE 50:19
125 (126) HUFFMAN Evan Astana Pro Team 50:33
126 (127) GUARNIERI Jacopo Astana Pro Team 50:43
127 (129) KEOUGH Jacobe UnitedHealthcare Presented by Maxxis 51:21
128 (120) HOWARD Leigh Orica GreenEDGE 51:53
129 (118) CANTWELL Jonathan Team Saxo-Tinkoff 52:36
130 (132) LASCA Francesco Caja Rural-Seguros RGA 52:47
131 (122) KUMP Marko Team Saxo-Tinkoff 53:16
132 (139) MIYAZAWA Takashi Team Saxo-Tinkoff 53:34
133 (140) GAWRONSKI Piotr CCC Polsat Polkowice ,,
134 (141) WACKERMANN Luca Lampre – Merida 53:36
135 (148) MODOLO Sacha Bardiani Valvole – CSF Inox ,,
136 (130) METLUSHENKO Yuri Konya Torku Seker Sport 53:51
137 (143) CHICCHI Francesco Vini Fantini 53:58
138 (131) KITTEL Marcel Team Argos – Shimano 54:11
139 (128) HABEAUX Gregory Accent.jobs – Wanty 54:24
140 (150) WAGNER Robert Blanco Pro Cycling Team 54:27
141 (145) DE PATRE Roberto Vini Fantini 54:33
142 (134) DE BACKER Bert Team Argos – Shimano 54:38
143 (147) KLUGE Roger Team NetApp – Endura 56:36
144 (137) ARIEL RICHEZE Maximiliano Lampre – Merida 56:52
145 (149) DI CORRADO Andrea Bardiani Valvole – CSF Inox 57:14
146 (133) HEPBURN Michael Orica GreenEDGE 57:22
147 (153) POTGIETER Bradley Team MTN Qhubeka 57:36
148 (154) EICHLER Markus Team NetApp – Endura 57:37
149 (157) GUARDINI Andrea Astana Pro Team 57:53
150 (158) BARBE Koen Crelan-Euphony 58:30
151 (151) BOL Jetse Blanco Pro Cycling Team 58:38
152 (135) MARINO Jean Marc Sojasun 59:14
153 (159) GRAZIATO Massimo Lampre – Merida 59:25
154 (163) FORTIN Filippo Bardiani Valvole – CSF Inox 1:00:07
155 (144) ROBERT Frederique Lotto Belisol Team ,,
156 (155) CAMACHO BERNAL Julio Alexis Team Colombia 1:00:36
157 (166) KRITSKIY Timofey Katusha Team 1:00:46
158 (160) JARC Blaz Team NetApp – Endura 1:01:07
159 (162) HALLER Marco Katusha Team 1:02:11
160 (171) AMORISON Frédéric Crelan-Euphony 1:03:17
161 (165) FLENS Rick Blanco Pro Cycling Team 1:04:22
162 (164) BROWN Graeme Blanco Pro Cycling Team 1:04:34
163 (175) PERON Andrea Team Novo Nordisk 1:04:49
164 (169) QUINTERO ARTUNDUAGA Duber Armando Team Colombia 1:05:03
165 (172) JANS Roy Accent.jobs – Wanty 1:06:03
166 (173) VERRAES Benjamin Accent.jobs – Wanty 1:06:05
167 (174) BREYNE Jonathan Crelan-Euphony 1:06:28
168 (170) STALLAERT Joeri Crelan-Euphony 1:06:35
169 (161) MURPHY John UnitedHealthcare Presented by Maxxis 1:07:12
170 (156) ILESIC Aldo Ino UnitedHealthcare Presented by Maxxis 1:08:20
171 (167) HUREL Tony Team Europcar 1:08:51
172 (176) VERSCHOOR Martijn Team Novo Nordisk 1:09:01
173 (142) DELLE STELLE Cristian Bardiani Valvole – CSF Inox 1:09:27
174 (177) DAVIS Allan Orica GreenEDGE 1:11:15
175 (152) GAUDIN Damien Team Europcar 1:12:05
176 (168) BERNAUDEAU Giovanni Team Europcar 1:17:45
177 (178) RAEYMAEKERS Thomas Team Novo Nordisk 1:21:35