Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe) otworzył rywalizację w tegorocznej edycji wyścigu Tirreno-Adriatico, rozgrywanej z powodu pandemii koronawirusa o wiele później niż zwykle. Na czwartym miejscu finiszował Szymon Sajnok (CCC Team).
Pierwszy etap wyścigu Tirreno-Adriatico wokół Lido di Camaiore (133 km) został zaplanowany tak, aby kolarze zainteresowani klasyfikacją górską mogli powalczyć o pierwsze punkty, a następnie dojazd do sprinterskiego finiszu był na tyle długi, aby drużyny posiadające w swoich szeregach najszybszych kolarzy w peletonie mogły powalczyć o odpowiednie pozycje i rozprowadzenie.
Największym faworytem do etapowego zwycięstwa oraz maglia azzurra był Fernando Gaviria (UAE Team Emirates), a poza nim także m.in. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe), Tim Merlier (Alpecin-Fenix), Davide Ballerini (Deceuninck-Quick Step) oraz Michael Matthews (Team Sunweb).
Początkowo ucieczka dnia liczyła sześciu zawodników: Simon Pellaud (Androni Giocattoli – Sidermec), Paul Martens (Jumbo-Visma), Nathan Haas (Cofidis), Daniel Savini (Bardiani-CSF-Faizané), Julien Simon (Direct Energie) oraz Velijko Stojnić (Vini Zabu – KTM).
Następnie, na drugim podjeździe pod Pitoro swoich współtowarzyszy z ucieczki zostawili Pellaud oraz Martens, którzy w drugiej części etapu okazali się jedynymi harcownikami na czele wyścigu.
Szwajcarsko-niemiecki duet nie miał jednak szans w pojedynku z peletonem przygotowującym się do masowego sprintu. Pellaud i Martens zostali doścignięci na początku ostatniej rundy, czyli 18 kilometrów przed metą.
W drużynie BORA-hansgrohe pracę na rzecz Pascala Ackermanna wykonywali Polacy: znany ostatnio z roli napędzającego peleton na płaskich odcinkach Paweł Poljański oraz Maciej Bodnar. Z kolei wcześniej dużą rolę w doścignięciu uciekinierów odegrała drużyna Sunweb. Generalnie nie tylko drużyny rangi World Tour były zainteresowane jak najlepszym rozprowadzeniem swoich najszybszych kolarzy.
Niestety półtora kilometra przed metą w środku peletonu miała miejsce kraksa, w której wydaje się, że najpoważniej ucierpiał jeden z faworytów do etapowego zwycięstwa – mistrz Belgii Tim Merlier. Kraksa spowodowała przerwanie peletonu i w rezultacie zaburzenie klasycznego rozprowadzenia. W tej sytuacji bardzo dobrze odnalazł się Szymon Sajnok z CCC Team, który ostatecznie zajął czwarte miejsce i objął prowadzenie w klasyfikacji młodzieżowej.
Etapowym zwycięzcą jest Pascal Ackermann, który popisał się niesamowitą mocą i prędkością. Bezcenna była na mecie mina Fernando Gavirii, który nie mógł uwierzyć, że Niemiec w ostatniej chwili wyszedł mu z koła. Trzeci był Magnus Cort (EF Pro Cycling).
Wyniki pierwszego etapu:
1 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | 2:57:55 |
2 | Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates | |
3 | Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling | |
4 | Szymon Sajnok (Pol) CCC Team | |
5 | Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation | |
6 | Andrea Vendrame (Ita) AG2R la Mondiale | |
7 | Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix | |
8 | Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ | |
9 | Piet Allegaert (Bel) Cofidis | |
10 | Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma | |
11 | Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
12 | Christoph Pfingsten (Ger) Team Jumbo-Visma | |
13 | Silvan Dillier (Swi) AG2R la Mondiale | |
14 | Michael Matthews (Aus) Team Sunweb | |
15 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep | |
16 | Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-Quickstep | |
17 | Imerio Cima (Ita) Gazprom-Rusvelo | |
18 | Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie | |
19 | Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team | |
20 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | |
21 | Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling | |
22 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling | |
23 | Rick Zabel (Ger) Israel Start-Up Nation | |
24 | Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe | |
25 | Sam Oomen (Ned) Team Sunweb | |
26 | Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix | |
27 | Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation | |
28 | Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team | |
29 | Georg Zimmermann (Ger) CCC Team | |
30 | Luca Wackermann (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
31 | Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers | |
32 | Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates | |
33 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
34 | Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling | |
35 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
36 | Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates | |
37 | Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:00:11 |
38 | Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates | 0:00:14 |
39 | Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie | |
40 | Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo | 0:00:21 |
41 | Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe | |
42 | Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:00:30 |
43 | Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
44 | Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling | 0:00:32 |
45 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep | |
46 | Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team | 0:00:38 |
47 | Giovanni Visconti (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
48 | Dylan Teuns (Bel) Bahrain McLaren | |
49 | Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ | |
50 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain McLaren | |
51 | Victor De la Parte (Spa) CCC Team | |
52 | Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-Quickstep | |
53 | Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis | |
54 | Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling | |
55 | Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale | |
56 | Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ | |
57 | Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling | |
58 | Mathias Frank (Swi) AG2R la Mondiale | |
59 | Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling | |
60 | Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
61 | William Barta (USA) CCC Team | |
62 | Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team | |
63 | Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott | |
64 | Lawrence Warbasse (USA) AG2R la Mondiale | |
65 | Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott | |
66 | Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
67 | Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
68 | Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
69 | Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo | |
70 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | |
71 | Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott | |
72 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | |
73 | Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain McLaren | |
74 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team | |
75 | Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo | |
76 | Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal | |
77 | Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb | |
78 | Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
79 | Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb | |
80 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team | |
81 | Jai Hindley (Aus) Team Sunweb | |
82 | Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal | |
83 | Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott | |
84 | Kilian Frankiny (Swi) Groupama-FDJ | |
85 | Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott | |
86 | Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma | |
87 | Simone Velasco (Ita) Gazprom-Rusvelo | |
88 | Edoardo Affini (Ita) Mitchelton-Scott | |
89 | Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec | |
90 | Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team | |
91 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | |
92 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation | |
93 | Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe | |
94 | Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team | |
95 | Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe | |
96 | Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
97 | Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
98 | Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ | |
99 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
100 | James Knox (GBr) Deceuninck-Quickstep | |
101 | Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team | |
102 | Nicola Bagioli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
103 | Axel Domont (Fra) AG2R la Mondiale | |
104 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R la Mondiale | |
105 | Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie | |
106 | Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal | |
107 | Davide Villella (Ita) Movistar Team | |
108 | Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
109 | Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal | |
110 | Julien Simon (Fra) Total Direct Energie | |
111 | Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling | |
112 | Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation | |
113 | Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team | |
114 | Hector Carretero (Spa) Movistar Team | |
115 | Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie | |
116 | Enrico Gasparotto (Swi) NTT Pro Cycling | |
117 | Michael Woods (Can) EF Pro Cycling | |
118 | Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team | |
119 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Israel Start-Up Nation | |
120 | Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team | |
121 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | |
122 | Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma | |
123 | Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie | |
124 | Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma | |
125 | Pieter Weening (Ned) Trek-Segafredo | |
126 | Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma | |
127 | Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott | |
128 | Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix | |
129 | Stijn Steels (Bel) Deceuninck-Quickstep | |
130 | Edward Dunbar (Irl) Ineos Grenadiers | |
131 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | |
132 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | |
133 | James Mitri (NZl) Vini Zabu’ KTM | |
134 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana Pro Team | |
135 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | |
136 | Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling | |
137 | Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli-Sidermec | |
138 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | |
139 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | |
140 | Julien Vermote (Bel) Cofidis | 0:00:47 |
141 | Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation | |
142 | Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabu’ KTM | 0:00:50 |
143 | Chris Froome (GBr) Ineos Grenadiers | 0:00:54 |
144 | Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal | 0:00:57 |
145 | Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe | |
146 | Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team | 0:01:15 |
147 | Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
148 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | |
149 | Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers | |
150 | Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers | |
151 | Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal | |
152 | Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers | |
153 | Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabu’ KTM | |
154 | Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie | |
155 | Dimitri Claeys (Bel) Cofidis | |
156 | Fabio Sabatini (Ita) Cofidis | |
157 | Maximiliano Ariel Richeze (Arg) UAE Team Emirates | |
158 | Carlos Barbero (Spa) NTT Pro Cycling | |
159 | Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma | |
160 | Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb | 0:01:30 |
161 | Jan Tratnik (Slo) Bahrain McLaren | 0:02:13 |
162 | Heinrich Haussler (Aus) Bahrain McLaren | |
163 | Nathan Haas (Aus) Cofidis | 0:02:20 |
164 | Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix | 0:02:37 |
165 | Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix | |
166 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix | |
167 | Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling | |
168 | Florian Vermeersch (Bel) Lotto Soudal | |
169 | Davide Ballerini (Ita) Deceuninck-Quickstep | 0:02:54 |
170 | Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb | 0:04:12 |
171 | Marco Canola (Ita) Gazprom-Rusvelo | |
172 | Attilio Viviani (Ita) Cofidis | 0:04:48 |
173 | Mark Padun (Ukr) Bahrain McLaren | 0:05:18 |
174 | Phil Bauhaus (Ger) Bahrain McLaren | |
DNF | Kevin Rivera Serrano (CRc) Androni Giocattoli-Sidermec |
Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:
1 | Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe | 2:57:45 |
2 | Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates | 0:00:04 |
3 | Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling | 0:00:06 |
4 | Michael Matthews (Aus) Team Sunweb | 0:00:09 |
5 | Szymon Sajnok (Pol) CCC Team | 0:00:10 |
6 | Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation | |
7 | Andrea Vendrame (Ita) AG2R la Mondiale | |
8 | Jonas Rickaert (Bel) Alpecin-Fenix | |
9 | Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ | |
10 | Piet Allegaert (Bel) Cofidis | |
11 | Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma | |
12 | Giovanni Lonardi (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
13 | Christoph Pfingsten (Ger) Team Jumbo-Visma | |
14 | Silvan Dillier (Swi) AG2R la Mondiale | |
15 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep | |
16 | Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck-Quickstep | |
17 | Imerio Cima (Ita) Gazprom-Rusvelo | |
18 | Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie | |
19 | Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team | |
20 | Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe | |
21 | Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling | |
22 | Amanuel Gebreigzabhier (Eri) NTT Pro Cycling | |
23 | Rick Zabel (Ger) Israel Start-Up Nation | |
24 | Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe | |
25 | Sam Oomen (Ned) Team Sunweb | |
26 | Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix | |
27 | Matthias Brändle (Aut) Israel Start-Up Nation | |
28 | Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team | |
29 | Georg Zimmermann (Ger) CCC Team | |
30 | Luca Wackermann (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
31 | Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers | |
32 | Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates | |
33 | Daniel Savini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
34 | Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling | |
35 | Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
36 | Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates | |
37 | Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:00:21 |
38 | Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates | 0:00:24 |
39 | Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie | |
40 | Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo | 0:00:31 |
41 | Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe | |
42 | Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:00:40 |
43 | Marco Frapporti (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
44 | Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling | 0:00:42 |
45 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep | |
46 | Paul Martens (Ger) Team Jumbo-Visma | 0:00:45 |
47 | Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec | 0:00:46 |
48 | Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team | 0:00:48 |
49 | Giovanni Visconti (Ita) Vini Zabu’ KTM | |
50 | Dylan Teuns (Bel) Bahrain McLaren | |
51 | Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ | |
52 | Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain McLaren | |
53 | Victor De la Parte (Spa) CCC Team | |
54 | Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-Quickstep | |
55 | Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis | |
56 | Ruben Guerreiro (Por) EF Pro Cycling | |
57 | Jaakko Hanninen (Fin) AG2R la Mondiale | |
58 | Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ | |
59 | Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling | |
60 | Mathias Frank (Swi) AG2R la Mondiale | |
61 | Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling | |
62 | Davide Gabburo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
63 | William Barta (USA) CCC Team | |
64 | Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team | |
65 | Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott | |
66 | Lawrence Warbasse (USA) AG2R la Mondiale | |
67 | Brent Bookwalter (USA) Mitchelton-Scott | |
68 | Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
69 | Denis Nekrasov (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
70 | Ivan Rovny (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
71 | Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo | |
72 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | |
73 | Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott | |
74 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | |
75 | Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain McLaren | |
76 | Aleksandr Vlasov (Rus) Astana Pro Team | |
77 | Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo | |
78 | Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal | |
79 | Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb | |
80 | Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
81 | Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb | |
82 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team | |
83 | Jai Hindley (Aus) Team Sunweb | |
84 | Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal | |
85 | Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott | |
86 | Kilian Frankiny (Swi) Groupama-FDJ | |
87 | Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton-Scott | |
88 | Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma | |
89 | Simone Velasco (Ita) Gazprom-Rusvelo | |
90 | Edoardo Affini (Ita) Mitchelton-Scott | |
91 | Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team | |
92 | Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ | |
93 | Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation | |
94 | Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe | |
95 | Pavel Kochetkov (Rus) CCC Team | |
96 | Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe | |
97 | Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo | |
98 | Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
99 | Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ | |
100 | Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
101 | James Knox (GBr) Deceuninck-Quickstep | |
102 | Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team | |
103 | Nicola Bagioli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec | |
104 | Axel Domont (Fra) AG2R la Mondiale | |
105 | Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R la Mondiale | |
106 | Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie | |
107 | Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal | |
108 | Davide Villella (Ita) Movistar Team | |
109 | Fabio Mazzucco (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
110 | Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal | |
111 | Julien Simon (Fra) Total Direct Energie | |
112 | Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling | |
113 | Guy Sagiv (Isr) Israel Start-Up Nation | |
114 | Alex Aranburu Deba (Spa) Astana Pro Team | |
115 | Hector Carretero (Spa) Movistar Team | |
116 | Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie | |
117 | Enrico Gasparotto (Swi) NTT Pro Cycling | |
118 | Michael Woods (Can) EF Pro Cycling | |
119 | Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team | |
120 | Daniel Navarro Garcia (Spa) Israel Start-Up Nation | |
121 | Sergio Samitier Samitier (Spa) Movistar Team | |
122 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | |
123 | Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo-Visma | |
124 | Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie | |
125 | Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma | |
126 | Pieter Weening (Ned) Trek-Segafredo | |
127 | Cameron Meyer (Aus) Mitchelton-Scott | |
128 | Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix | |
129 | Stijn Steels (Bel) Deceuninck-Quickstep | |
130 | Edward Dunbar (Irl) Ineos Grenadiers | |
131 | Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates | |
132 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | |
133 | James Mitri (NZl) Vini Zabu’ KTM | |
134 | Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana Pro Team | |
135 | Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo | |
136 | Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling | |
137 | Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli-Sidermec | |
138 | Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo | |
139 | Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team | |
140 | Julien Vermote (Bel) Cofidis | 0:00:57 |
141 | Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation | |
142 | Edoardo Zardini (Ita) Vini Zabu’ KTM | 0:01:00 |
143 | Chris Froome (GBr) Ineos Grenadiers | 0:01:04 |
144 | Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal | 0:01:07 |
145 | Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe | |
146 | Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team | 0:01:25 |
147 | Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizane’ | |
148 | Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers | |
149 | Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers | |
150 | Rohan Dennis (Aus) Ineos Grenadiers | |
151 | Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal | |
152 | Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers | |
153 | Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabu’ KTM | |
154 | Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie | |
155 | Dimitri Claeys (Bel) Cofidis | |
156 | Fabio Sabatini (Ita) Cofidis | |
157 | Maximiliano Ariel Richeze (Arg) UAE Team Emirates | |
158 | Carlos Barbero (Spa) NTT Pro Cycling | |
159 | Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma | |
160 | Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb | 0:01:40 |
161 | Jan Tratnik (Slo) Bahrain McLaren | 0:02:23 |
162 | Heinrich Haussler (Aus) Bahrain McLaren | |
163 | Nathan Haas (Aus) Cofidis | 0:02:30 |
164 | Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix | 0:02:47 |
165 | Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix | |
166 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix |