Wyniki 3 etapu Volta Ciclista a Caalunya z dnia 24.03.2010, La Vall d’En Bas – La Seu d’Urgell, dystans 185,9 km
1 | Xavier Tondo (Spa) Cervelo Test Team | 4:43:23 | |
2 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | ||
3 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:48 | |
4 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | 0:01:20 | |
5 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
6 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | ||
7 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
8 | Aitor Perez (Spa) Footon-Servetto | ||
9 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
10 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
11 | Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
12 | Daniel Moreno (Spa) Omega Pharma-Lotto | ||
13 | Oscar Pereiro (Spa) Astana | ||
14 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
15 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
16 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | ||
17 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | ||
18 | Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha | ||
19 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | ||
20 | Josep Jufre (Spa) Astana | ||
21 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
22 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | ||
23 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:05 | |
24 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
25 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
26 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
27 | Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank | ||
28 | Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack | ||
29 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | ||
30 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
31 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) Team HTC – Columbia | ||
32 | Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux | ||
33 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | ||
34 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | ||
35 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | ||
36 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | 0:02:24 | |
37 | Paul Voss (Ger) Team Milram | ||
38 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | ||
39 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
40 | Chris Sørensen (Den) Team Saxo Bank | ||
41 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | ||
42 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
43 | Jose Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto | ||
44 | Christian Vande Velde (USA) Garmin – Transitions | ||
45 | Joan Horrach (Spa) Team Katusha | ||
46 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | ||
47 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
48 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:18 | |
49 | Jose Angel Gomez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
50 | Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux | ||
51 | Rémi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:03:54 | |
52 | Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
53 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | ||
54 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | 0:04:24 | |
55 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | ||
56 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
57 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:07:20 | |
58 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | 0:09:13 | |
59 | Tony Martin (Ger) Team HTC – Columbia | 0:09:58 | |
60 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo Test Team | 0:12:01 | |
61 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
62 | Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne | ||
63 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | ||
64 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | ||
65 | Philip Deignan (Irl) Cervelo Test Team | ||
66 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:13:05 | |
67 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | 0:14:02 | |
68 | Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:14:16 | |
69 | David Loosli (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
70 | Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne | ||
71 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | ||
72 | Chris Froome (RSA) Sky Professional Cycling Team | ||
73 | Javier Moreno (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
74 | Gorazd Stangelj (Slo) Astana | ||
75 | Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne | ||
76 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | ||
77 | Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto | 0:15:53 | |
78 | Arkaitz Duran (Spa) Footon-Servetto | ||
79 | Serge Pauwels (Bel) Sky Professional Cycling Team | ||
80 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
81 | Sergey Renev (Kaz) Astana | ||
82 | David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | ||
83 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
84 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
85 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | ||
86 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | ||
87 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
88 | Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
89 | Antonio Piedra (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
90 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | 0:19:56 | |
91 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | ||
92 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | ||
93 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
94 | Addy Engels (Ned) Quick Step | ||
95 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
96 | Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
97 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | ||
98 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
99 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
100 | Jesus Hernandez (Spa) Astana | ||
101 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
102 | Dario Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
103 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | ||
104 | Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team | ||
105 | Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
106 | Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia | ||
107 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | ||
108 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | ||
109 | Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia | ||
110 | Oscar Pujol (Spa) Cervelo Test Team | ||
111 | Mauro Facci (Ita) Quick Step | 0:25:09 | |
112 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
113 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
114 | Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne | ||
115 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
116 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
117 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne | ||
118 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | ||
119 | Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
120 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
121 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
122 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
123 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
124 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
125 | Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
126 | Arten Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:26:58 | |
127 | Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank | 0:27:21 | |
128 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
129 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
130 | Timothy Gudsell (NZl) Française Des Jeux | ||
131 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
132 | Nicki Sørensen (Den) Team Saxo Bank | ||
133 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
134 | Jose Luis Roldan (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
135 | Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia | ||
136 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
137 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
138 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto | ||
139 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | ||
140 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto | ||
141 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
142 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
143 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
144 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | ||
145 | Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia | ||
146 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | ||
147 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | ||
148 | Jorge Montenegro (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
149 | Aitor Galdos (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
150 | Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack | 0:28:03 | |
151 | José Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne | ||
152 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | ||
153 | Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
154 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | ||
155 | Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions | ||
156 | Andrei Kunitski (Blr) Quick Step | ||
157 | Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia | ||
158 | Robert Forster (Ger) Team Milram | ||
159 | Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team | ||
160 | Joao Correia (Por) Cervelo Test Team | ||
161 | Bjorn Selander (USA) Team Radioshack | ||
162 | Artur Gajek (Ger) Team Milram | ||
163 | Jose Antonio De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
164 | John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team | 0:30:38 | |
165 | Jason McCartney (USA) Team Radioshack | 0:33:38 | |
HD | Dominik Roels (Ger) Team Milram | 0:37:40 | |
HD | Stéphane Auge (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
HD | Aleksej Saramontins (Lat) Team HTC – Columbia |
Klasyfikacja generalna po 3 etapie:
1 | Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha | 9:04:12 | |
2 | Xavier Tondo (Spa) Cervelo Test Team | 0:00:10 | |
3 | Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d’Epargne | 0:00:48 | |
4 | Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale | 0:01:20 | |
5 | Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo | ||
6 | Ryder Hesjedal (Can) Garmin – Transitions | ||
7 | Rein Taaramae (Est) Cofidis, le Credit en Ligne | ||
8 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | 0:01:22 | |
9 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | 0:01:24 | |
10 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | 0:01:25 | |
11 | Rémy Di Gregorio (Fra) Française Des Jeux | 0:01:26 | |
12 | Josep Jufre (Spa) Astana | 0:01:27 | |
13 | Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
14 | Sandy Casar (Fra) Française Des Jeux | 0:01:29 | |
15 | Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha | 0:01:30 | |
16 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
17 | Daniel Moreno (Spa) Omega Pharma-Lotto | 0:01:31 | |
18 | Aitor Perez (Spa) Footon-Servetto | 0:01:33 | |
19 | Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:01:37 | |
20 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | 0:01:38 | |
21 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:01:40 | |
22 | Oscar Pereiro (Spa) Astana | 0:01:44 | |
23 | Levi Leipheimer (USA) Team Radioshack | 0:02:00 | |
24 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:12 | |
25 | Jérémy Roy (Fra) Française Des Jeux | 0:02:14 | |
26 | Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank | ||
27 | Manuel Vazquez (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
28 | Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank | 0:02:17 | |
29 | Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux | ||
30 | Paul Voss (Ger) Team Milram | 0:02:18 | |
31 | Kanstantsin Sivtsov (Blr) Team HTC – Columbia | 0:02:20 | |
32 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
33 | David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne | 0:02:21 | |
34 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
35 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | 0:02:22 | |
36 | Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
37 | Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
38 | Stefan Denifl (Aut) Cervelo Test Team | 0:02:26 | |
39 | Joan Horrach (Spa) Team Katusha | 0:02:32 | |
40 | Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | ||
41 | Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank | 0:02:33 | |
42 | Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia | 0:02:35 | |
43 | Christian Vande Velde (USA) Garmin – Transitions | 0:02:38 | |
44 | Amaël Moinard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:02:46 | |
45 | Jose Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto | ||
46 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | 0:02:52 | |
47 | Chris Sørensen (Den) Team Saxo Bank | 0:02:59 | |
48 | Jose Angel Gomez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:03:34 | |
49 | Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux | 0:03:35 | |
50 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:41 | |
51 | Rémi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:03:56 | |
52 | Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:04:10 | |
53 | Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia | 0:04:13 | |
54 | Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank | 0:04:40 | |
55 | Koos Moerenhout (Ned) Rabobank | 0:04:43 | |
56 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
57 | Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:07:30 | |
58 | Dario Cataldo (Ita) Quick Step | 0:09:28 | |
59 | Tony Martin (Ger) Team HTC – Columbia | 0:10:08 | |
60 | Davide Malacarne (Ita) Quick Step | 0:11:59 | |
61 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | 0:12:02 | |
62 | Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne | 0:12:10 | |
63 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervelo Test Team | 0:12:22 | |
64 | Philip Deignan (Irl) Cervelo Test Team | 0:12:26 | |
65 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:12:30 | |
66 | Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:13:19 | |
67 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | 0:14:19 | |
68 | Alberto Losada (Spa) Caisse d’Epargne | 0:14:22 | |
69 | Chris Froome (RSA) Sky Professional Cycling Team | 0:14:23 | |
70 | Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne | 0:14:28 | |
71 | David Loosli (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:14:32 | |
72 | Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:14:36 | |
73 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | 0:14:37 | |
74 | Javier Moreno (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:14:38 | |
75 | Branislau Samoilau (Blr) Quick Step | 0:14:39 | |
76 | Gorazd Stangelj (Slo) Astana | 0:14:49 | |
77 | Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:15:55 | |
78 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:16:05 | |
79 | Brian Vandborg (Den) Liquigas-Doimo | 0:16:06 | |
80 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | 0:16:08 | |
81 | Antonio Piedra (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:16:11 | |
82 | Eros Capecchi (Ita) Footon-Servetto | 0:16:12 | |
83 | Sergey Renev (Kaz) Astana | ||
84 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:16:13 | |
85 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | ||
86 | Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale | 0:16:14 | |
87 | Arkaitz Duran (Spa) Footon-Servetto | 0:16:18 | |
88 | David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | 0:16:20 | |
89 | Serge Pauwels (Bel) Sky Professional Cycling Team | 0:16:22 | |
90 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | 0:19:54 | |
91 | Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia | 0:19:55 | |
92 | Thomas Peterson (USA) Garmin – Transitions | 0:20:04 | |
93 | Oscar Pujol (Spa) Cervelo Test Team | 0:20:05 | |
94 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
95 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
96 | Christophe Kern (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:20:06 | |
97 | Matthias Russ (Ger) Team Milram | 0:20:07 | |
98 | Delio Fernandez Cruz (Spa) Xacobeo Galicia | ||
99 | Carlos Sastre (Spa) Cervelo Test Team | 0:20:08 | |
100 | Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step | 0:20:09 | |
101 | Addy Engels (Ned) Quick Step | 0:20:11 | |
102 | Dario Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
103 | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana | 0:20:13 | |
104 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 0:20:17 | |
105 | Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto | 0:20:20 | |
106 | Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:20:25 | |
107 | Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto | 0:20:26 | |
108 | Jesus Hernandez (Spa) Astana | 0:20:29 | |
109 | Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:21:00 | |
110 | Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux | 0:21:44 | |
111 | Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne | 0:25:10 | |
112 | Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne | 0:25:16 | |
113 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | 0:25:17 | |
114 | Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:25:23 | |
115 | Christian Meier (Can) Garmin – Transitions | 0:25:24 | |
116 | Mauro Facci (Ita) Quick Step | 0:25:25 | |
117 | Enrico Magazzini (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
118 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:25:27 | |
119 | José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne | 0:25:29 | |
120 | Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:25:32 | |
121 | Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | 0:25:35 | |
122 | Manuel Calvente (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
123 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | 0:25:36 | |
124 | Mario Aerts (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:25:39 | |
125 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:25:45 | |
126 | Arten Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:27:22 | |
127 | Aitor Galdos (Spa) Euskaltel – Euskadi | 0:27:23 | |
128 | Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank | 0:27:28 | |
129 | Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank | ||
130 | Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Footon-Servetto | 0:27:30 | |
131 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | 0:27:31 | |
132 | Gonzalo Rabuñal. (Spa) Xacobeo Galicia | 0:27:32 | |
133 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
134 | Jorge Montenegro (Spa) Andalucia – Cajasur | ||
135 | Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia | 0:27:34 | |
136 | Davide Vigano (Ita) Sky Professional Cycling Team | ||
137 | Rodrigo Garcia (Spa) Xacobeo Galicia | 0:27:35 | |
138 | Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank | 0:27:37 | |
139 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | 0:27:39 | |
140 | Nicki Sørensen (Den) Team Saxo Bank | 0:27:41 | |
141 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | 0:27:43 | |
142 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | 0:27:44 | |
143 | Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux | 0:27:48 | |
144 | Christophe Brandt (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:27:50 | |
145 | Pedro Merino (Spa) Footon-Servetto | 0:27:54 | |
146 | Jose Luis Roldan (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:27:55 | |
147 | Timothy Gudsell (NZl) Française Des Jeux | 0:28:00 | |
148 | Mark Cavendish (GBr) Team HTC – Columbia | 0:28:01 | |
149 | José Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne | 0:28:06 | |
150 | Tomas Vaitkus (Ltu) Team Radioshack | 0:28:10 | |
151 | Robert Forster (Ger) Team Milram | ||
152 | Bjorn Selander (USA) Team Radioshack | 0:28:11 | |
153 | Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions | ||
154 | Andrei Kunitski (Blr) Quick Step | 0:28:14 | |
155 | Gustavo Cesar (Spa) Xacobeo Galicia | 0:28:15 | |
156 | Javier Ramirez (Spa) Andalucia – Cajasur | 0:28:16 | |
157 | Jose Antonio De Segovia (Spa) Xacobeo Galicia | ||
158 | Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team | 0:28:19 | |
159 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | 0:28:24 | |
160 | Joao Correia (Por) Cervelo Test Team | 0:28:26 | |
161 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | 0:28:35 | |
162 | Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:28:40 | |
163 | John-Lee Augustyn (RSA) Sky Professional Cycling Team | 0:31:00 | |
164 | Jason McCartney (USA) Team Radioshack | 0:35:02 | |
165 | Artur Gajek (Ger) Team Milram | 0:48:16 |