Wyniki 3 etapu Vuelta Ciclista a la Region de Murcia z dnia 05.03.2010, Las Torres de Cotillas – Alhama de Murcia, dystans 166,5 km
1 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | 4:16:47 | |
2 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
3 | Josep Jufre (Spa) Astana | ||
4 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
5 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
6 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank | ||
7 | Stefan Denifl (Aut) Cervélo TestTeam | ||
8 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | ||
9 | Bradley Wiggins (GBr) Team Sky | ||
10 | José Herrada (Spa) Caja Rural | ||
11 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | ||
12 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | ||
13 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
14 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
15 | Jack Bauer (NZl) Endura Racing | ||
16 | Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam | ||
17 | Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
18 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | ||
19 | Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia | ||
20 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky | ||
21 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
22 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
23 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
24 | Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam | ||
25 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
26 | Lance Armstrong (USA) Team Radioshack | ||
27 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
28 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
29 | José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack | ||
30 | Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
31 | Morris Possoni (Ita) Team Sky | 0:00:06 | |
32 | Christopher Froome (GBr) Team Sky | 0:00:09 | |
33 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | 0:03:41 | |
34 | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | ||
35 | Rubén Reig (Spa) Caja Rural | ||
36 | Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia | ||
37 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | ||
38 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | ||
39 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
40 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | 0:05:23 | |
41 | Nico Keinath (Ger) Team Netapp | ||
42 | Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team | ||
43 | Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural | ||
44 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
45 | Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team | 0:08:07 | |
46 | Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing | ||
47 | José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team | ||
48 | Egor Korolev (Rus) Russian National Team | ||
49 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam | ||
50 | Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam | ||
51 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | ||
52 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | ||
53 | Russell Downing (GBr) Team Sky | 0:11:37 | |
54 | Evan Oliphant (GBr) Endura Racing | ||
55 | Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
56 | Arturo Mora (Spa) Caja Rural | ||
57 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | ||
58 | Peter Wrolich (Aut) Team Milram | ||
59 | Robert Partridge (GBr) Endura Racing | ||
60 | Bjorn Schroder (Ger) Team Milram | ||
61 | Nicolas Portal (Fra) Team Sky | ||
62 | Artur Ershow (Rus) Russian National Team | ||
63 | Stefan Schafer (Ger) German National Team | ||
64 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | ||
65 | Manuel Anton (Spa) Spanish National Team | ||
66 | Daryl Impey (RSA) Team Radioshack | ||
67 | Gregory Rast (Swi) Team Radioshack | ||
68 | Alexandre Blain (Fra) Endura Racing | 0:23:53 | |
69 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | ||
70 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | ||
71 | Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural | ||
72 | Daniel Schorn (Aut) Team Netapp | ||
73 | Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team | ||
74 | Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
75 | Krzystof Jezowsky (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
76 | Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia | ||
77 | Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia | ||
78 | Dominik Roels (Ger) Team Milram | ||
79 | Graeme Brown (Aus) Rabobank | ||
80 | Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team | ||
81 | Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team | ||
82 | Robert Bengsch (Ger) German National Team | ||
83 | Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
84 | Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team | ||
85 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | ||
86 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana | ||
87 | Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions | ||
88 | Jason Mccartney (USA) Team Radioshack | ||
89 | Erik Mohs (Ger) German National Team | ||
90 | Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team | ||
91 | Joao Correia (Por) Cervélo TestTeam | ||
92 | Robert Bartko (Ger) German National Team | ||
93 | Sergey Shilov (Rus) Russian National Team | ||
94 | Marcel Barth (Ger) German National Team | ||
95 | James Moss (GBr) Endura Racing | ||
96 | Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team | ||
97 | Ross Creber (GBr) Endura Racing | ||
98 | Theo Bos (Ned) Cervélo TestTeam | ||
99 | Roger Kluge (Ger) Team Milram | ||
100 | Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural | ||
101 | Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
102 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | ||
103 | Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia | ||
104 | Henning Bommel (Ger) German National Team | ||
ABN | Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions | ||
ABN | John Lee Augustyn (RSA) Team Sky | ||
ABN | Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana |
Klasyfikacja generalna po 3 etapie:
1 | Josep Jufre (Spa) Astana | 12:52:39 | |
2 | Luke Roberts (Aus) Team Milram | ||
3 | Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia | ||
4 | Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
5 | Thomas Rohregger (Aut) Team Milram | ||
6 | Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
7 | Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
8 | Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
9 | Pieter Weening (Ned) Rabobank | ||
10 | Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:00:05 | |
11 | Bradley Wiggins (GBr) Team Sky | ||
12 | Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia | ||
13 | Denis Menchov (Rus) Rabobank | ||
14 | Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack | ||
15 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
16 | José Herrada (Spa) Caja Rural | ||
17 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank | ||
18 | Stef Clement (Ned) Rabobank | ||
19 | Lance Armstrong (USA) Team Radioshack | ||
20 | Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack | ||
21 | José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack | ||
22 | Stefan Denifl (Aut) Cervélo TestTeam | 0:00:43 | |
23 | Andrey Zeits (Kaz) Astana | ||
24 | Jack Bauer (NZl) Endura Racing | 0:01:03 | |
25 | Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam | 0:01:09 | |
26 | Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions | 0:02:53 | |
27 | Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam | ||
28 | Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia | 0:03:41 | |
29 | Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
30 | Dominik Nerz (Ger) Team Milram | ||
31 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | 0:03:46 | |
32 | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | ||
33 | Rubén Reig (Spa) Caja Rural | ||
34 | Morris Possoni (Ita) Team Sky | 0:04:23 | |
35 | Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team | 0:05:28 | |
36 | Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural | ||
37 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | 0:06:06 | |
38 | Mauricio Ardila (Col) Rabobank | 0:06:34 | |
39 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | 0:07:51 | |
40 | Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions | 0:08:06 | |
41 | Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing | 0:08:07 | |
42 | Egor Korolev (Rus) Russian National Team | ||
43 | David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions | 0:08:12 | |
44 | Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team | 0:08:50 | |
45 | Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam | ||
46 | Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam | 0:11:00 | |
47 | Daryl Impey (RSA) Team Radioshack | 0:11:37 | |
48 | Peter Wrolich (Aut) Team Milram | ||
49 | Artur Ershow (Rus) Russian National Team | 0:11:42 | |
50 | Gregory Rast (Swi) Team Radioshack | ||
51 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | ||
52 | Evan Oliphant (GBr) Endura Racing | 0:12:20 | |
53 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | 0:13:14 | |
54 | Robert Partridge (GBr) Endura Racing | 0:14:30 | |
55 | Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
56 | Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky | 0:18:09 | |
57 | Christopher Froome (GBr) Team Sky | 0:18:18 | |
58 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | 0:19:03 | |
59 | Higinio Fernández (Spa) Caja Rural | 0:19:28 | |
60 | Graeme Brown (Aus) Rabobank | 0:23:53 | |
61 | Daniel Schorn (Aut) Team Netapp | ||
62 | Alexandre Blain (Fra) Endura Racing | ||
63 | Sergey Shilov (Rus) Russian National Team | ||
64 | Jason Mccartney (USA) Team Radioshack | 0:23:58 | |
65 | Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia | 0:24:33 | |
66 | Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia | 0:26:46 | |
67 | Nico Keinath (Ger) Team Netapp | 0:26:54 | |
68 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | 0:27:13 | |
69 | José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team | 0:29:38 | |
70 | Russell Downing (GBr) Team Sky | 0:29:46 | |
71 | Nicolas Portal (Fra) Team Sky | ||
72 | Arturo Mora (Spa) Caja Rural | 0:30:19 | |
73 | Bjorn Schroder (Ger) Team Milram | 0:31:38 | |
74 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana | 0:31:39 | |
75 | Henning Bommel (Ger) German National Team | 0:31:44 | |
76 | Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team | ||
77 | James Moss (GBr) Endura Racing | 0:32:00 | |
78 | Stefan Schafer (Ger) German National Team | 0:33:11 | |
79 | Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions | 0:33:50 | |
80 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | 0:36:55 | |
81 | Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team | 0:37:38 | |
82 | Roger Kluge (Ger) Team Milram | 0:37:42 | |
83 | Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia | ||
84 | Erik Mohs (Ger) German National Team | 0:40:30 | |
85 | Krzystof Jezowsky (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:42:02 | |
86 | Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural | 0:42:40 | |
87 | Theo Bos (Ned) Cervélo TestTeam | 0:43:10 | |
88 | Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank | 0:44:50 | |
89 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | 0:45:24 | |
90 | Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural | ||
91 | Joao Correia (Por) Cervélo TestTeam | ||
92 | Manuel Anton (Spa) Spanish National Team | 0:45:25 | |
93 | Marcel Barth (Ger) German National Team | 0:45:28 | |
94 | Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:49:48 | |
95 | Dominik Roels (Ger) Team Milram | ||
96 | Ross Creber (GBr) Endura Racing | ||
97 | Robert Bengsch (Ger) German National Team | ||
98 | Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team | ||
99 | Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team | ||
100 | Robert Bartko (Ger) German National Team | ||
101 | Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice | ||
102 | Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team | 0:50:37 | |
103 | Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice | 0:56:16 | |
104 | Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team | 0:57:41 |