Wyniki 1 etapu Vuelta Ciclista a la Region de Murcia z dnia 03.03.2010, San Pedro del Pinatar, dystans 166,5 km

1 Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions 4:15:40
2 Graeme Brown (Aus) Rabobank
3 Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia
4 Roger Kluge (Ger) Team Milram
5 Daryl Impey (RSA) Team Radioshack
6 Krzystof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
7 Michal Gołaś (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
8 Russell Downing (GBr) Team Sky
9 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp
10 Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing
11 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana
12 Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team
13 Egor Korolev (Rus) Russian National Team
14 Josep Jufre (Spa) Astana
15 Luke Roberts (Aus) Team Milram
16 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
17 Sergey Shilov (Rus) Russian National Team
18 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
19 John Lee Augustyn (RSA) Team Sky
20 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
21 Christopher Froome (GBr) Team Sky
22 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
23 Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team
24 Nicolas Portal (Fra) Team Sky
25 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
26 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
27 Artur Ershow (Rus) Russian National Team
28 José Herrada (Spa) Caja Rural
29 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
30 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
31 Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia
32 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
33 Denis Menchov (Rus) Rabobank
34 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
35 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
36 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
37 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
38 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
39 Stef Clement (Ned) Rabobank
40 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
41 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana
42 Pieter Weening (Ned) Rabobank
43 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia
44 Rubén Reig (Spa) Caja Rural
45 Peter Wrolich (Aut) Team Milram
46 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
47 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions
48 Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural
49 Dominik Nerz (Ger) Team Milram
50 David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions
51 José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack
52 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
53 Jason Mccartney (USA) Team Radioshack
54 Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack
55 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank
56 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team 0:00:38
57 Marcel Wyss (Swi) Cervélo Test Team
58 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing
59 Jan Barta (Cze) Team Netapp
60 Andrey Zeits (Kaz) Astana
61 Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team
62 Morris Possoni (Ita) Team Sky
63 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
64 Jack Bauer (NZl) Endura Racing 0:00:58
65 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team 0:01:04
66 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team 0:01:08
67 Bjorn Schroder (Ger) Team Milram 0:01:52
68 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:02:48
69 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp
70 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
71 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
72 Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team
73 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
74 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team
75 Erik Mohs (Ger) German National Team
76 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank
77 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions
78 Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team 0:07:46
79 Nico Keinath (Ger) Team Netapp
80 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
81 Dominik Roels (Ger) Team Milram
82 James Moss (GBr) Endura Racing
83 Ross Creber (GBr) Endura Racing
84 José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team
85 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
86 Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
87 Higinio Fernández (Spa) Caja Rural
88 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
89 Arturo Mora (Spa) Caja Rural
90 Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural
91 Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice
92 Robert Bengsch (Ger) German National Team
93 Robert Bartko (Ger) German National Team
94 Stefan Schafer (Ger) German National Team
95 Marcel Barth (Ger) German National Team
96 Henning Bommel (Ger) German National Team
97 Manuel Anton (Spa) Spanish National Team
98 David Calatayud (Spa) Spanish National Team
99 Roman Kireyev (Kaz) Astana
100 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana
101 Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team
102 Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team
103 Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team
104 Joao Correia (Por) Cervélo Test Team
105 Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions
106 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions
107 Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions
108 Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team 0:08:35
109 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:09:06
DNF Huub Duyn (Ned) Team Netapp
DNF Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1 Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions 4:15:40
2 Graeme Brown (Aus) Rabobank
3 Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia
4 Roger Kluge (Ger) Team Milram
5 Daryl Impey (RSA) Team Radioshack
6 Krzystof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
7 Michal Gołaś (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
8 Russell Downing (GBr) Team Sky
9 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp
10 Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing
11 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana
12 Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team
13 Egor Korolev (Rus) Russian National Team
14 Josep Jufre (Spa) Astana
15 Luke Roberts (Aus) Team Milram
16 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
17 Sergey Shilov (Rus) Russian National Team
18 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
19 John Lee Augustyn (RSA) Team Sky
20 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
21 Christopher Froome (GBr) Team Sky
22 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
23 Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team
24 Nicolas Portal (Fra) Team Sky
25 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
26 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
27 Artur Ershow (Rus) Russian National Team
28 José Herrada (Spa) Caja Rural
29 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
30 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
31 Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia
32 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
33 Denis Menchov (Rus) Rabobank
34 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
35 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
36 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
37 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
38 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
39 Stef Clement (Ned) Rabobank
40 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
41 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana
42 Pieter Weening (Ned) Rabobank
43 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia
44 Rubén Reig (Spa) Caja Rural
45 Peter Wrolich (Aut) Team Milram
46 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
47 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions
48 Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural
49 Dominik Nerz (Ger) Team Milram
50 David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions
51 José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack
52 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
53 Jason Mccartney (USA) Team Radioshack
54 Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack
55 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank
56 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team 0:00:38
57 Marcel Wyss (Swi) Cervélo Test Team
58 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing
59 Jan Barta (Cze) Team Netapp
60 Andrey Zeits (Kaz) Astana
61 Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team
62 Morris Possoni (Ita) Team Sky
63 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
64 Jack Bauer (NZl) Endura Racing 0:00:58
65 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team 0:01:04
66 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team 0:01:08
67 Bjorn Schroder (Ger) Team Milram 0:01:52
68 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:02:48
69 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp
70 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
71 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
72 Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team
73 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
74 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team
75 Erik Mohs (Ger) German National Team
76 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank
77 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions
78 Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team 0:07:46
79 Nico Keinath (Ger) Team Netapp
80 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
81 Dominik Roels (Ger) Team Milram
82 James Moss (GBr) Endura Racing
83 Ross Creber (GBr) Endura Racing
84 José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team
85 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
86 Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
87 Higinio Fernández (Spa) Caja Rural
88 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
89 Arturo Mora (Spa) Caja Rural
90 Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural
91 Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice
92 Robert Bengsch (Ger) German National Team
93 Robert Bartko (Ger) German National Team
94 Stefan Schafer (Ger) German National Team
95 Marcel Barth (Ger) German National Team
96 Henning Bommel (Ger) German National Team
97 Manuel Anton (Spa) Spanish National Team
98 David Calatayud (Spa) Spanish National Team
99 Roman Kireyev (Kaz) Astana
100 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana
101 Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team
102 Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team
103 Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team
104 Joao Correia (Por) Cervélo Test Team
105 Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions
106 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions
107 Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions
108 Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team 0:08:35
109 Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:09:06