Wyniki 2 etapu Vuelta Ciclista a la Region de Murcia z dnia 04.03.2010, Calasparra – Caravaca de la Cruz, dystans 169,8 km

1 Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions 4:20:12
2 Graeme Brown (Aus) Rabobank
3 Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia
4 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
5 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp
6 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
7 Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions
8 Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing
9 Josep Jufre (Spa) Astana
10 Daryl Impey (RSA) Team Radioshack
11 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana
12 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
13 Peter Wrolich (Aut) Team Milram
14 Sergey Shilov (Rus) Russian National Team
15 Luke Roberts (Aus) Team Milram
16 Pieter Weening (Ned) Rabobank
17 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
18 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
19 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
20 Egor Korolev (Rus) Russian National Team
21 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
22 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
23 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:00:05
24 Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team
25 Artur Ershow (Rus) Russian National Team
26 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
27 Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia
28 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank
29 Jack Bauer (NZl) Endura Racing
30 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
31 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
32 Andrey Zeits (Kaz) Astana
33 Henning Bommel (Ger) German National Team
34 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
35 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
36 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
37 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions
38 Denis Menchov (Rus) Rabobank
39 Stef Clement (Ned) Rabobank
40 Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack
41 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
42 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing
43 Mauricio Ardila (Col) Rabobank
44 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
45 Stefan Denifl (Aut) Cervélo TestTeam
46 Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural
47 Higinio Fernández (Spa) Caja Rural
48 José Herrada (Spa) Caja Rural
49 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions
50 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
51 Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam
52 Rubén Reig (Spa) Caja Rural
53 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
54 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam
55 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam
56 Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team
57 José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack
58 David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions
59 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
60 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
61 Roman Kireyev (Kaz) Astana
62 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana
63 Jason Mccartney (USA) Team Radioshack
64 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam
65 Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team
66 James Moss (GBr) Endura Racing 0:00:21
67 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp 0:00:32
68 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:40
69 Dominik Nerz (Ger) Team Milram
70 Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions 0:02:11
71 Morris Possoni (Ita) Team Sky 0:03:39
72 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions 0:05:16
73 Arturo Mora (Spa) Caja Rural 0:10:56
74 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana
75 Joao Correia (Por) Cervélo TestTeam 0:13:45
76 Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural
77 José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team
78 Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team
79 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
80 Nico Keinath (Ger) Team Netapp
81 Stefan Schafer (Ger) German National Team 0:13:48
82 Roger Kluge (Ger) Team Milram 0:13:49
83 Marcel Barth (Ger) German National Team
84 Erik Mohs (Ger) German National Team
85 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
86 Ross Creber (GBr) Endura Racing 0:18:09
87 Russell Downing (GBr) Team Sky
88 Theo Bos (Ned) Cervélo TestTeam
89 Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team
90 Krzystof Jezowsky (Pol) CCC Polsat Polkowice
91 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
92 Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team
93 Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team
94 Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice
95 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
96 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
97 Robert Bengsch (Ger) German National Team
98 Robert Bartko (Ger) German National Team
99 Nicolas Portal (Fra) Team Sky
100 Dominik Roels (Ger) Team Milram
101 Bjorn Schroder (Ger) Team Milram
102 John Lee Augustyn (RSA) Team Sky
103 Christopher Froome (GBr) Team Sky
104 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank
105 Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:24:37
106 Manuel Anton (Spa) Spanish National Team 0:26:02
107 Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team
DNF David Calatayud (Spa) Spanish National Team
DNF Tomasz Repinski (Pol) CCC Polsat Polkowice

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions 8:35:52
2 Graeme Brown (Aus) Rabobank
3 Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia
4 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp
5 Daryl Impey (RSA) Team Radioshack
6 Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing
7 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
8 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
9 Josep Jufre (Spa) Astana
10 Luke Roberts (Aus) Team Milram
11 Sergey Shilov (Rus) Russian National Team
12 Egor Korolev (Rus) Russian National Team
13 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
14 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
15 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
16 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
17 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
18 Peter Wrolich (Aut) Team Milram
19 Pieter Weening (Ned) Rabobank
20 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
21 Dominik Nerz (Ger) Team Milram
22 Artur Ershow (Rus) Russian National Team 0:00:05
23 Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia
24 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
25 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
26 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
27 Denis Menchov (Rus) Rabobank
28 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
29 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
30 José Herrada (Spa) Caja Rural
31 Stef Clement (Ned) Rabobank
32 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
33 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
34 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank
35 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions
36 Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team
37 Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack
38 Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural
39 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
40 Rubén Reig (Spa) Caja Rural
41 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana
42 José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack
43 David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions
44 Jason Mccartney (USA) Team Radioshack
45 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:40
46 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:00:43
47 Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team
48 Andrey Zeits (Kaz) Astana
49 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing
50 Stefan Denifl (Aut) Cervélo TestTeam
51 Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam
52 Jack Bauer (NZl) Endura Racing 0:01:03
53 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam 0:01:09
54 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:02:53
55 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
56 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
57 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions
58 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam
59 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
60 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam
61 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp 0:03:20
62 Morris Possoni (Ita) Team Sky 0:04:17
63 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 0:07:46
64 Henning Bommel (Ger) German National Team 0:07:51
65 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
66 Higinio Fernández (Spa) Caja Rural
67 Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team
68 Roman Kireyev (Kaz) Astana
69 Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions 0:08:06
70 James Moss (GBr) Endura Racing 0:08:07
71 Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions 0:09:57
72 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana 0:10:56
73 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions 0:13:02
74 Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team 0:13:45
75 Roger Kluge (Ger) Team Milram 0:13:49
76 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
77 Erik Mohs (Ger) German National Team 0:16:37
78 Russell Downing (GBr) Team Sky 0:18:09
79 Krzystof Jezowsky (Pol) CCC Polsat Polkowice
80 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
81 John Lee Augustyn (RSA) Team Sky
82 Nicolas Portal (Fra) Team Sky
83 Christopher Froome (GBr) Team Sky
84 Arturo Mora (Spa) Caja Rural 0:18:42
85 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural 0:18:47
86 Theo Bos (Ned) Cervélo TestTeam 0:19:17
87 Bjorn Schroder (Ger) Team Milram 0:20:01
88 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 0:20:57
89 Nico Keinath (Ger) Team Netapp 0:21:31
90 José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team
91 Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural
92 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
93 Joao Correia (Por) Cervélo TestTeam
94 Stefan Schafer (Ger) German National Team 0:21:34
95 Marcel Barth (Ger) German National Team 0:21:35
96 Ross Creber (GBr) Endura Racing 0:25:55
97 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
98 Dominik Roels (Ger) Team Milram
99 Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice
100 Robert Bengsch (Ger) German National Team
101 Robert Bartko (Ger) German National Team
102 Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team
103 Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team
104 Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team 0:26:44
105 Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:32:23
106 Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team 0:33:48
107 Manuel Anton (Spa) Spanish National Team