Wyniki 3 etapu Vuelta Ciclista a la Region de Murcia z dnia 05.03.2010, Las Torres de Cotillas – Alhama de Murcia, dystans 166,5 km

1 Luke Roberts (Aus) Team Milram 4:16:47
2 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
3 Josep Jufre (Spa) Astana
4 Denis Menchov (Rus) Rabobank
5 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
6 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank
7 Stefan Denifl (Aut) Cervélo TestTeam
8 Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions
9 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
10 José Herrada (Spa) Caja Rural
11 Roman Kireyev (Kaz) Astana
12 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
13 Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia
14 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
15 Jack Bauer (NZl) Endura Racing
16 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam
17 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
18 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions
19 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
20 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
21 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
22 Stef Clement (Ned) Rabobank
23 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
24 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam
25 Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack
26 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
27 Pieter Weening (Ned) Rabobank
28 Andrey Zeits (Kaz) Astana
29 José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack
30 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
31 Morris Possoni (Ita) Team Sky 0:00:06
32 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:00:09
33 Dominik Nerz (Ger) Team Milram 0:03:41
34 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
35 Rubén Reig (Spa) Caja Rural
36 Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia
37 Mauricio Ardila (Col) Rabobank
38 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions
39 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
40 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:05:23
41 Nico Keinath (Ger) Team Netapp
42 Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team
43 Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural
44 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
45 Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team 0:08:07
46 Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing
47 José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team
48 Egor Korolev (Rus) Russian National Team
49 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam
50 Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam
51 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana
52 David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions
53 Russell Downing (GBr) Team Sky 0:11:37
54 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing
55 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
56 Arturo Mora (Spa) Caja Rural
57 Higinio Fernández (Spa) Caja Rural
58 Peter Wrolich (Aut) Team Milram
59 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
60 Bjorn Schroder (Ger) Team Milram
61 Nicolas Portal (Fra) Team Sky
62 Artur Ershow (Rus) Russian National Team
63 Stefan Schafer (Ger) German National Team
64 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
65 Manuel Anton (Spa) Spanish National Team
66 Daryl Impey (RSA) Team Radioshack
67 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
68 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing 0:23:53
69 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp
70 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
71 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
72 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp
73 Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team
74 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
75 Krzystof Jezowsky (Pol) CCC Polsat Polkowice
76 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia
77 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia
78 Dominik Roels (Ger) Team Milram
79 Graeme Brown (Aus) Rabobank
80 Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team
81 Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team
82 Robert Bengsch (Ger) German National Team
83 Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice
84 Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team
85 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions
86 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana
87 Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions
88 Jason Mccartney (USA) Team Radioshack
89 Erik Mohs (Ger) German National Team
90 Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team
91 Joao Correia (Por) Cervélo TestTeam
92 Robert Bartko (Ger) German National Team
93 Sergey Shilov (Rus) Russian National Team
94 Marcel Barth (Ger) German National Team
95 James Moss (GBr) Endura Racing
96 Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team
97 Ross Creber (GBr) Endura Racing
98 Theo Bos (Ned) Cervélo TestTeam
99 Roger Kluge (Ger) Team Milram
100 Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural
101 Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice
102 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank
103 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
104 Henning Bommel (Ger) German National Team
ABN Robert Hunter (RSA) Garmin – Transitions
ABN John Lee Augustyn (RSA) Team Sky
ABN Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana

Klasyfikacja generalna po 3 etapie:

1 Josep Jufre (Spa) Astana 12:52:39
2 Luke Roberts (Aus) Team Milram
3 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
4 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
5 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
6 Tomasz Marczynski (Pol) CCC Polsat Polkowice
7 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
8 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
9 Pieter Weening (Ned) Rabobank
10 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:05
11 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
12 Martin Velits (Svk) Team HTC – Columbia
13 Denis Menchov (Rus) Rabobank
14 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack
15 Paolo Tiralongo (Ita) Astana
16 José Herrada (Spa) Caja Rural
17 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank
18 Stef Clement (Ned) Rabobank
19 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack
20 Haimar Zubeldia (Spa) Team Radioshack
21 José Luis Rubiera (Spa) Team Radioshack
22 Stefan Denifl (Aut) Cervélo TestTeam 0:00:43
23 Andrey Zeits (Kaz) Astana
24 Jack Bauer (NZl) Endura Racing 0:01:03
25 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam 0:01:09
26 Peter Stetina (USA) Garmin – Transitions 0:02:53
27 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam
28 Vicente Reynes (Spa) Team HTC – Columbia 0:03:41
29 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
30 Dominik Nerz (Ger) Team Milram
31 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions 0:03:46
32 Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia
33 Rubén Reig (Spa) Caja Rural
34 Morris Possoni (Ita) Team Sky 0:04:23
35 Sergey Chernetskiy (Rus) Russian National Team 0:05:28
36 Vitor Rodrigues (Por) Caja Rural
37 Jan Barta (Cze) Team Netapp 0:06:06
38 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:06:34
39 Roman Kireyev (Kaz) Astana 0:07:51
40 Michel Kreder (Ned) Garmin – Transitions 0:08:06
41 Ian Wilkilson (GBr) Endura Racing 0:08:07
42 Egor Korolev (Rus) Russian National Team
43 David Zabriskie (USA) Garmin – Transitions 0:08:12
44 Salvador Guardiola (Spa) Spanish National Team 0:08:50
45 Marcel Wyss (Swi) Cervélo TestTeam
46 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam 0:11:00
47 Daryl Impey (RSA) Team Radioshack 0:11:37
48 Peter Wrolich (Aut) Team Milram
49 Artur Ershow (Rus) Russian National Team 0:11:42
50 Gregory Rast (Swi) Team Radioshack
51 Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp
52 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing 0:12:20
53 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:13:14
54 Robert Partridge (GBr) Endura Racing 0:14:30
55 Dariusz Batek (Pol) CCC Polsat Polkowice
56 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky 0:18:09
57 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:18:18
58 Bolat Raimbekov (Kaz) Astana 0:19:03
59 Higinio Fernández (Spa) Caja Rural 0:19:28
60 Graeme Brown (Aus) Rabobank 0:23:53
61 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp
62 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
63 Sergey Shilov (Rus) Russian National Team
64 Jason Mccartney (USA) Team Radioshack 0:23:58
65 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:24:33
66 Jan Ghyselinck (Bel) Team HTC – Columbia 0:26:46
67 Nico Keinath (Ger) Team Netapp 0:26:54
68 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp 0:27:13
69 José Carlos Lara (Spa) Spanish National Team 0:29:38
70 Russell Downing (GBr) Team Sky 0:29:46
71 Nicolas Portal (Fra) Team Sky
72 Arturo Mora (Spa) Caja Rural 0:30:19
73 Bjorn Schroder (Ger) Team Milram 0:31:38
74 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 0:31:39
75 Henning Bommel (Ger) German National Team 0:31:44
76 Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team
77 James Moss (GBr) Endura Racing 0:32:00
78 Stefan Schafer (Ger) German National Team 0:33:11
79 Trent Lowe (Aus) Garmin – Transitions 0:33:50
80 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions 0:36:55
81 Víctor Cabedo (Spa) Spanish National Team 0:37:38
82 Roger Kluge (Ger) Team Milram 0:37:42
83 Aleksejs Saramotins (Lat) Team HTC – Columbia
84 Erik Mohs (Ger) German National Team 0:40:30
85 Krzystof Jezowsky (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:42:02
86 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural 0:42:40
87 Theo Bos (Ned) Cervélo TestTeam 0:43:10
88 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 0:44:50
89 Timon Seubert (Ger) Team Netapp 0:45:24
90 Michal Kwiatkowski (Pol) Caja Rural
91 Joao Correia (Por) Cervélo TestTeam
92 Manuel Anton (Spa) Spanish National Team 0:45:25
93 Marcel Barth (Ger) German National Team 0:45:28
94 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:49:48
95 Dominik Roels (Ger) Team Milram
96 Ross Creber (GBr) Endura Racing
97 Robert Bengsch (Ger) German National Team
98 Maxim Kozyrev (Rus) Russian National Team
99 Alexander Sokolov (Rus) Russian National Team
100 Robert Bartko (Ger) German National Team
101 Lukasz Bodnart (Pol) CCC Polsat Polkowice
102 Pablo Lechuga (Spa) Spanish National Team 0:50:37
103 Adan Sznitko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:56:16
104 Antonio Cabello (Spa) Spanish National Team 0:57:41