Foto: INEOS Grenadiers

Przed nami sześć dni ścigania w szwajcarskiej „etapówce”. Poniżej przedstawiamy kolejność startu do prologu w Port-Valais.

Dzisiaj w Port-Valais rozpoczyna się 76. edycja Tour de Romandie. Na początek zawodnicy zmierzą się z prologiem o długości prawie siedmiu kilometrów.

Do rywalizacji przystąpi 154 zawodników, a startować będą w odstępach minutowych. W wyścigu pojedzie trzech Polaków – Rafał Majka (UAE Team Emirates), Cesare Benedetti (BORA-hansgrohe) i Filip Maciejuk (Bahrain – Victorious).

Zapowiedź wyścigu można przeczytać –>TUTAJ.

Kolejność startu do prologu Tour de Romandie 2023:

1 14:50:00 213 *BOGLI Jonathan SUI SUI
2 14:51:00 207 WIRTGEN Luc TUD LUX
3 14:52:00 194 *HOLLYMAN Mason IPT GBR
4 14:53:00 184 MENTEN Milan LTD BEL
5 14:54:00 172 BASSO Leonardo AST ITA
6 14:55:00 166 *PONOMAR Andrii ARK UKR
7 14:56:00 153 FINE Eddy COF FRA
8 14:57:00 143 CALMEJANE Lilian ICW FRA
9 14:58:00 137 VENTURINI Clement ACT FRA
10 14:59:00 121 BARDET Romain DSM FRA
11 15:00:00 115 JENSEN Juul Christopher JAY DEN
12 15:01:00 107 WURF Cameron IGD AUS
13 15:02:00 94 KEPPLINGER Rainer TBV AUT
14 15:03:00 83 GAVIRIA RENDON Fernando MOV COL
15 15:04:00 74 LADAGNOUS Matthieu GFC FRA
16 15:05:00 62 AMADOR Andrey EFE CRC
17 15:06:00 52 BERNARD Julien TFS FRA
18 15:07:00 44 SBARAGLI Kristian ADC ITA
19 15:08:00 35 MASNADA Fausto SOQ ITA
20 15:09:00 26 *LEEMREIZE Gijs TJV NED
21 15:10:00 12 ALVES OLIVEIRA Ivo Manuel UAD POR
22 15:11:00 2 BENEDETTI Cesare BOH POL
23 15:12:00 214 DEBONS Antoine SUI SUI
24 15:13:00 203 KAMP Alexander TUD DEN
25 15:14:00 193 HOLLENSTEIN Reto IPT SUI
26 15:15:00 182 ADAMIETZ Johannes LTD GER
27 15:16:00 176 NIBALI Antonio AST ITA
28 15:17:00 167 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ARK ESP
29 15:18:00 152 *CHAMPION Thomas COF FRA
30 15:19:00 145 GOOSSENS Kobe ICW BEL
31 15:20:00 134 *LAPEIRA Paul ACT FRA
32 15:21:00 127 *POOLE David Max DSM GBR
33 15:22:00 117 *ZANA Filippo JAY ITA
34 15:23:00 106 VIVIANI Elia IGD ITA
35 15:24:00 95 *MACIEJUK Filip TBV POL
36 15:25:00 87 SAMITIER SAMITIER Sergio MOV ESP
37 15:26:00 77 *THOMPSON Reuben GFC NZL
38 15:27:00 65 EIKING Odd Christian EFE NOR
39 15:28:00 56 MOSCA Jacopo TFS ITA
40 15:29:00 46 TAMINIAUX Lionel ADC BEL
41 15:30:00 33 DEVENYNS Dries SOQ BEL
42 15:31:00 25 HOFSTEDE Lennard TJV NED
43 15:32:00 17 NOVAK Domen UAD SLO
44 15:33:00 3 DENZ Nico BOH GER
45 15:34:00 217 *STOCKLI Jan SUI SUI
46 15:35:00 204 *KLUCKERS Arthur TUD LUX
47 15:36:00 197 ZABEL Rick IPT GER
48 15:37:00 186 PAASSCHENS Mathijs LTD NED
49 15:38:00 173 *BRUSSENSKIY Gleb AST KAZ
50 15:39:00 164 LEDANOIS Kevin ARK FRA
51 15:40:00 157 PERICHON Pierre Luc COF FRA
52 15:41:00 141 MEINTJES Louis du Bouisson ICW RSA
53 15:42:00 135 PETERS Nans ACT FRA
54 15:43:00 126 *ONLEY Edgar Oscar DSM GBR
55 15:44:00 113 DUNBAR Edward JAY IRL
56 15:45:00 105 RIVERA VARGAS Brandon Smith IGD COL
57 15:46:00 97 RAJOVIC Dusan TBV SRB
58 15:47:00 86 *ROMEO ABAD Ivan MOV ESP
59 15:48:00 73 *GERMANI Lorenzo GFC ITA
60 15:49:00 63 CAICEDO Jonathan EFE ECU
61 15:50:00 54 ELISSONDE Kenny TFS FRA
62 15:51:00 45 STANNARD Robert ADC AUS
63 15:52:00 34 KNOX James SOQ GBR
64 15:53:00 23 GESINK Robert TJV NED
65 15:54:00 13 *AYUSO PESQUERA Juan UAD ESP
66 15:55:00 7 ZWIEHOFF Ben BOH GER
67 15:56:00 212 AEBI Antoine SUI SUI
68 15:57:00 202 BOHLI Tom TUD SUI
69 15:58:00 195 NIZZOLO Giacomo IPT ITA
70 15:59:00 183 de GENDT Thomas LTD BEL
71 16:00:00 175 *GAROFOLI Gianmarco AST ITA
72 16:01:00 162 CHAMPOUSSIN Clement ARK FRA
73 16:02:00 156 PEREZ Anthony COF FRA
74 16:03:00 142 BONIFAZIO Niccolo ICW ITA
75 16:04:00 136 SCHAR Michael ACT SUI
76 16:05:00 124 HAMILTON Christopher DSM AUS
77 16:06:00 114 HARPER Chris JAY AUS
78 16:07:00 102 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan IGD ESP
79 16:08:00 93 CARUSO Damiano TBV ITA
80 16:09:00 84 MUHLBERGER Gregor MOV AUT
81 16:10:00 72 *ASKEY Lewis GFC GBR
82 16:11:00 66 PADUN Mark EFE UKR
83 16:12:00 57 *NYS Thibau TFS BEL
84 16:13:00 43 OSBORNE Jason ADC GER
85 16:14:00 36 PEDERSEN Phillip Casper SOQ DEN
86 16:15:00 27 van EMDEN Jos TJV NED
87 16:16:00 11 YATES Adam Richard UAD GBR
88 16:17:00 5 *LUHRS Luis-Joe BOH GER
89 16:18:00 215 *LILLO Dario SUI SUI
90 16:19:00 206 VOISARD Yannis TUD SUI
91 16:20:00 192 FROOME Chris IPT GBR
92 16:21:00 187 SWEENY Harrison LTD AUS
93 16:22:00 177 TEJADA CANACUE Harold Alfonso AST COL
94 16:23:00 163 *COSTIOU Ewen ARK FRA
95 16:24:00 155 HERRADA Jesus COF ESP
96 16:25:00 144 COSTA Rui ICW POR
97 16:26:00 132 BOUCHARD Geoffrey ACT FRA
98 16:27:00 123 DAINESE Alberto DSM ITA
99 16:28:00 112 CRADDOCK G Lawson JAY USA
100 16:29:00 104 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel IGD ECU
101 16:30:00 92 ARNDT Nikias TBV GER
102 16:31:00 85 OLIVEIRA Nelson MOV POR
103 16:32:00 76 *PALENI Enzo GFC FRA
104 16:33:00 64 CARR Simon EFE GBR
105 16:34:00 55 *HELLEMOSE Asbjorn TFS DEN
106 16:35:00 47 *van den BOSSCHE Fabio ADC BEL
107 16:36:00 32 ČERNY Josef SOQ CZE
108 16:37:00 24 *GLOAG Thomas TJV GBR
109 16:38:00 16 MAJKA Rafał UAD POL
110 16:39:00 1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres BOH COL
111 16:40:00 216 *SOMMER Jan SUI SUI
112 16:41:00 201 REICHENBACH Sebastien TUD SUI
113 16:42:00 196 SCHULTZ Nicholas IPT AUS
114 16:43:00 185 MONIQUET Sylvain LTD BEL
115 16:44:00 174 CAVENDISH Mark AST GBR
116 16:45:00 165 MOZZATO Luca ARK ITA
117 16:46:00 154 GESCHKE Simon COF GER
118 16:47:00 146 SMITH Dion ICW NZL
119 16:48:00 133 GODON Dorian ACT FRA
120 16:49:00 122 *BRENNER Marco DSM GER
121 16:50:00 116 SOBRERO Matteo JAY ITA
122 16:51:00 101 BERNAL GOMEZ Egan Arley IGD COL
123 16:52:00 91 MADER Gino TBV SUI
124 16:53:00 82 BARTA William MOV USA
125 16:54:00 71 PINOT Thibaut GFC FRA
126 16:55:00 67 *QUINN Sean EFE USA
127 16:56:00 51 GALLOPIN Tony TFS FRA
128 16:57:00 41 HERMANS Quinten ADC BEL
129 16:58:00 37 *VERNON Ethan SOQ GBR
130 16:59:00 21 KRUIJSWIJK Steven TJV NED
131 17:00:00 15 *FISHER-BLACK Finn UAD NZL
132 17:01:00 4 JUNGELS Bob BOH LUX
133 17:02:00 211 *CHRISTEN Jan SUI SUI
134 17:03:00 205 SUTER Joel TUD SUI
135 17:04:00 191 WOODS Michael IPT CAN
136 17:05:00 181 SEPULVEDA Eduardo LTD ARG
137 17:06:00 171 LUTSENKO Alexey AST KAZ
138 17:07:00 161 *VAUQUELIN Kevin ARK FRA
139 17:08:00 151 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion COF ESP
140 17:09:00 147 TAARAMAE Rein ICW EST
141 17:10:00 131 BERTHET Clement ACT FRA
142 17:11:00 125 *MARKL Niklas DSM GER
143 17:12:00 111 YATES Simon Philip JAY GBR
144 17:13:00 103 HAYTER Ethan IGD GBR
145 17:14:00 96 *PRICE PEJTERSEN Johan TBV DEN
146 17:15:00 81 *JORGENSON Matteo MOV USA
147 17:16:00 75 *MARTINEZ Lenny GFC FRA
148 17:17:00 61 NIELSEN Magnus Cort EFE DEN
149 17:18:00 53 *BRUSTENGA MASAGUE Marc TFS ESP
150 17:19:00 42 *BAYER Tobias ADC AUT
151 17:20:00 31 CAVAGNA Remi SOQ FRA
152 17:21:00 22 FOSS Tobias Svendsen TJV NOR
153 17:22:00 14 BJERG Mikkel UAD DEN
154 17:23:00 6 *UIJTDEBROEKS Cian BOH BEL

Poprzedni artykułMathieu van der Poel z nowym sponsorem
Następny artykułJordan Labrosse od sierpnia w „dorosłym” AG2R Citroën Team
Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments