fot. Bahrain-Victorious

Rok temu zajął 2. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad, w tym sezonie znalazł się na trasie w zupełnie nowej roli – Sonny Colbrelli po zakończeniu kariery został ambasadorem Bahrain-Victorious, a podczas belgijskiego klasyku wspierał kolarzy swojej drużyny podając im bidony.

Sonny Colbrelli pozostał w swoim dotychczasowym zespole jako ambasador ekipy z Bliskiego Wschodu. Włoch opowiadał, że jednym z jego obowiązków będą interakcje i wsparcie dla młodych kolarzy z Cycling Team Friuli ASD czy Cannibal B-Victorious U19. Jak się jednak okazuje 32-latek znalazł także czas na wizyty u kolarzy głównej ekipy, a na Instagramie pojawiło się zdjęcie Sonny’ego podającego bidony dla zawodników na trasie belgijskiego klasyku.

Trochę inaczej niż podczas Omloop Het Nieuwsblad dwanaście miesięcy temu, kiedy zająłem drugie miejsce. Pierwszy wyścig w nowej roli, zawsze pozytywnie patrzę w przyszłość!

— napisał Sonny Colbrelli na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sonny Colbrelli (@sonnycolbrelli)

Poprzedni artykułStrade Bianche bez Wouta van Aerta
Następny artykułNajbardziej flandryjski z walońskich klasyków – zapowiedź Le Samyn 2023
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments