fot. Lubelskie Perła Polski

Wyścigiem w Cala Millor zakończył się hiszpański cykl Un Invierno en Mallorca. Z bardzo dobrej strony pokazali się wczoraj zawodnicy Lubelskie Perła Polski, zajmując trzecie i czwarte miejsce, a także wygrywając klasyfikację drużynową. Podium uzupełnił Paweł Szóstka, a tuż za nim finiszował Łukasz Juszczak.

Dobiegła końca seria wyścigów Un Invierno en Mallorca (zima na Majorce), w której brali udział zawodnicy ekip HRE Mazowsze Serce Polski i Lubelskie Perła Polski. Już wcześniej pisaliśmy o trzeciej pozycji Dominika Ratajczaka, a także podium Eduarda-Michaela Grosu i wysokim miejscu Łukasza Juszczaka.

We wczorajszym, czwartym wyścigu wchodzącym w skład hiszpańskiego cyklu ponownie wystartowali kolarze Lubelskie Perła Polski. Zmagania padły łupem Niemca Antona Albrechta, który sięgnął po zwycięstwo po solowej akcji. Drugie miejsce – pierwsze w sprincie z dużej grupy – zajął Tobias Nolde z P&S Benotti, którego można kojarzyć z bardzo dobrych występów na polskich szosach. Dynamiczny Niemiec w ubiegłym roku wygrał Memoriał Andrzeja Trochanowskiego, a w swoim dorobku ma też 2. pozycję w „generalce” Dookoła Mazowsza czy 3. miejsce w GP Legionowo-Wieliszew-Nasielsk-Serock.

W zmaganiach w Calla Millor na Majorce tuż za nim finiszował Paweł Szóstka, ścigający się w barwach Lubelskie Perła Polski, a na kolejnej pozycji uplasował się Łukasz Juszczak, który dzień wcześniej ukończył wyścig na 9. miejscu.

Dodatkowo drużyna Lubelskie Perła Polski była najlepsza w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając między innymi kontynentalną ekipę P&S Benotti.

Wyniki ostatniego wyścigu Un Invierno en Mallorca:

Results powered by FirstCycling.com

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments