fot. ASO / Pauline Ballet

30-letni Duńczyk nie rozpocznie sezonu 2023 tak prędko jak planował. Magnus Cort miał stanąć na starcie wyścigów wchodzących w skład Challenge Mallorca, ale z powodu kontuzji kolana póki co ma problem z podjęciem pełnoprawnych treningów.

Magnus Cort ma za sobą kolejny bardzo udany rok. Duńczyk wygrał etap Tour de France, przez kilka pierwszych dni był także liderem klasyfikacji górskiej i każdego dnia mógł się cieszyć ogromnymi okrzykami wsparcia ze strony swoich rodaków, bowiem Wielka Pętla rozpoczynała się w jego ojczyźnie. W tym roku kolarz EF Education-EasyPost celował w start w Giro d’Italia i Tour de France, ale póki co musi popracować nad własnym zdrowiem.

Minęło trochę czasu od mojego ostatniego wpisu. Tym razem będzie mniej uroczo. Od dłuższego czasu zmagam się z kolanem, które nie chce tego, czego ja bym chciał. Nie wiem kiedy zacznę sezon. Ale nie tu na Majorce, gdzie miałem. Zacząłem się czuć lepiej i byłem z chłopakami na obozie na Majorce, ale wróciłem z niego przedwcześnie do domu. Plus jest taki, że miałem trochę więcej czasu żeby zobaczyć rodzinę i byłem w domu od Bożego Narodzenia

— opublikował na swoim Instagramie Magnus Cort.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magnus Cort (@magnuscort)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments