fot. UCI Cyclo-Cross World Cup

Pod koniec listopada do sieci trafiła informacja, że Jan Tormans wycofa się ze sponsorowania ekipy przełajowej począwszy od nowego roku. Niewiadomą pozostawało kto przejmie tę formację, ale teraz już wiadomo, że zmiana nie będzie znacząca – ekipa wciąż będzie blisko powiązana z Intermarché-Circus-Wanty, acz trwają poszukiwania sponsora tytularnego.

Licząca sześciu zawodników drużyna od nowego roku pozyskać miała braci Aerts. Teraz już wiadomo, że Toon został skazany na dwuletnią banicję za nieświadome zażycie środków dopingujących, niemniej do zespołu nadal dołączyć mógł i to zrobił mniej utytułowany Thijs Aerts. Wraz z 26-letnim Belgiem w ekipie Jeana-François Bourlarta znajdą się także Arne Baers, Kevin Kuhn, Lauren Molengraaf, Marie Schreiber i Jelle Vermoote.

Poprzedni artykułBORA-hansgrohe postawiła na lekki retusz swoich strojów na sezon 2023
Następny artykułVittoria Bussi zaatakuje rekord w jeździe godzinnej
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments