La Vuelta

Wielkimi krokami zbliża się ostatni akt worldtourowego kalendarza w sezonie 2022, monumentalna Il Lombardia. Wyścig Spadających Liści, choć rozgrywany bardzo późno, często bywa celem najważniejszych zawodników na świecie. Kto pojawił się na wstępnej liście startowej?

Na chwilę obecną w zgłoszeniach znajdziemy zdecydowanie więcej kolarzy niż może wziąć udział, ale w miarę zbliżania się do 8 października, czyli daty Il Lombardii, lista startowa będzie się klarowała. Póki co znajdziemy na niej aż 5 Polaków, a są to Cesare Benedetti (BORA-hansgrohe), Kamil Małecki (Lotto Soudal), Rafał Majka (UAE Team Emirates), Michał Kwiatkowski (INEOS Grenadiers) oraz Łukasz Owsian (Team Arkéa Samsic).

Wstępna lista startowa 116. Il Lombardia:

  • AG2R Citroën Team
    • DEWULF Stan
    • PRODHOMME Nicolas
    • BERTHET Clément
    • COSNEFROY Benoît
    • VENDRAME Andrea
    • JUNGELS Bob
    • JULLIEN Anthony
    • NAESEN Oliver
    • CHEREL Mikaël
    • CHAMPOUSSIN Clément
  • Astana Qazaqstan Team
    • BATTISTELLA Samuele
    • BASSO Leonardo
    • LÓPEZ Miguel Ángel
    • TEJADA Harold
    • DE BOD Stefan
    • ZEITS Andrey
    • GRUZDEV Dmitriy
    • SCARONI Christian
    • MOSCON Gianni
    • NIBALI Antonio
    • NIBALI Vincenzo
  • Bahrain – Victorious
    • LANDA Mikel
    • PERNSTEINER Hermann
    • ZAMBANINI Edoardo
    • POELS Wout
    • WRIGHT Fred
    • NOVAK Domen
    • TRATNIK Jan
    • MOHORIČ Matej
    • MÄDER Gino
    • BILBAO Pello
    • CARUSO Damiano
  • BORA – hansgrohe
    • FABBRO Matteo
    • ALEOTTI Giovanni
    • BENEDETTI Cesare
    • ZWIEHOFF Ben
    • GROßSCHARTNER Felix
    • GAMPER Patrick
    • HIGUITA Sergio
    • UIJTDEBROEKS Cian
    • KELDERMAN Wilco
    • KONRAD Patrick
    • VLASOV Aleksandr
  • Cofidis
    • MARTIN Guillaume
    • IZAGIRRE Ion
    • VILLELLA Davide
    • LAFAY Victor
    • ZINGLE Axel
    • HERRADA Jesús
    • FERNÁNDEZ Rubén
    • PÉRICHON Pierre-Luc
    • ROCHAS Rémy
    • GESCHKE Simon
  • EF Education-EasyPost
    • EIKING Odd Christian
    • CAMARGO Diego Andrés
    • CARR Simon
    • CEPEDA Jefferson Alexander
    • CARTHY Hugh
    • URÁN Rigoberto
    • BETTIOL Alberto
    • GUERREIRO Ruben
    • VAN DEN BERG Marijn
    • CAICEDO Jonathan Klever
    • SCULLY Tom
  • Groupama – FDJ
    • PINOT Thibaut
    • MOLARD Rudy
    • REICHENBACH Sébastien
    • ARMIRAIL Bruno
    • DUCHESNE Antoine
    • BADILATTI Matteo
    • LADAGNOUS Matthieu
    • PACHER Quentin
    • PENHOËT Paul
    • VALTER Attila
    • GAUDU David
  • INEOS Grenadiers
    • MARTÍNEZ Daniel Felipe
    • RIVERA Brandon Smith
    • KWIATKOWSKI Michał
    • PLAPP Luke
    • DE PLUS Laurens
    • TULETT Ben
    • TURNER Ben
    • NARVÁEZ Jhonatan
    • YATES Adam
    • BERNAL Egan
  • Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
    • ZIMMERMANN Georg
    • ROTA Lorenzo
    • VAN MELSEN Kévin
    • PASQUALON Andrea
    • GOOSSENS Kobe
    • BAKELANTS Jan
    • HERMANS Quinten
    • POZZOVIVO Domenico
    • PETILLI Simone
  • Israel – Premier Tech
    • TEUNS Dylan
    • WOODS Michael
    • HOLLENSTEIN Reto
    • HAGEN Carl Fredrik
    • FUGLSANG Jakob
    • DE MARCHI Alessandro
    • CLARKE Simon
  • Jumbo-Visma
    • HOFSTEDE Lennard
    • VAN EMDEN Jos
    • FOSS Tobias
    • KUSS Sepp
    • OOMEN Sam
    • AFFINI Edoardo
    • VAN HOOYDONCK Nathan
    • VINGEGAARD Jonas
    • BOUWMAN Koen
  • Lotto Soudal
    • MAŁECKI Kamil
    • WELLENS Tim
    • MONIQUET Sylvain
    • CRAS Steff
    • KRON Andreas
    • DE GENDT Thomas
    • CONCA Filippo
    • SCHWARZMANN Michael
    • SWEENY Harry
    • DRIZNERS Jarrad
    • VANHOUCKE Harm
  • Movistar Team
    • SOSA Iván Ramiro
    • VALVERDE Alejandro
    • IZAGIRRE Gorka
    • RUBIO Einer Augusto
    • MAS Enric
    • VERONA Carlos
    • ARANBURU Alex
    • JACOBS Johan
    • MÜHLBERGER Gregor
    • RODRÍGUEZ Óscar
    • PEDRERO Antonio
  • Quick-Step Alpha Vinyl Team
    • ALAPHILIPPE Julian
    • DEVENYNS Dries
    • SERRY Pieter
    • VANSEVENANT Mauri
    • VAN TRICHT Stan
    • VAN WILDER Ilan
    • KEISSE Iljo
  • Team BikeExchange – Jayco
    • PEÑA Jesús David
    • BEWLEY Sam
    • SOBRERO Matteo
    • COLLEONI Kevin
    • SCOTSON Callum
    • SCHULTZ Nick
    • HAMILTON Lucas
    • YATES Simon
    • HOWSON Damien
  • Team DSM
    • LEKNESSUND Andreas
    • DONOVAN Mark
    • KRAGH ANDERSEN Søren
    • EEKHOFF Nils
    • COMBAUD Romain
    • VAN UDEN Casper
    • VANDENABEELE Henri
    • VERMAERKE Kevin
    • TUSVELD Martijn
    • ARENSMAN Thymen
    • BARDET Romain
    • BRENNER Marco
  • Trek – Segafredo
    • GALLOPIN Tony
    • LÓPEZ Juan Pedro
    • SKJELMOSE Mattias
    • CICCONE Giulio
    • CATALDO Dario
    • GHEBREIGZABHIER Amanuel
    • ELISSONDE Kenny
    • HELLEMOSE Asbjørn
    • MOSCA Jacopo
    • TIBERI Antonio
    • MOLLEMA Bauke
    • BRAMBILLA Gianluca
  • UAE Team Emirates
    • COVI Alessandro
    • COSTA Rui
    • ALMEIDA João
    • MAJKA Rafał
    • ULISSI Diego
    • POLANC Jan
    • POGAČAR Tadej
    • BENNETT George
    • FORMOLO Davide
  • Alpecin-Deceuninck
    • MEURISSE Xandro
    • STANNARD Robert
    • DE TIER Floris
    • BAYER Tobias
    • VAN DEN BOSSCHE Fabio
    • DE BONDT Dries
    • VAN DER POEL Mathieu
    • VINE Jay
    • OLDANI Stefano
    • SBARAGLI Kristian
    • KRIEGER Alexander
  • Bardiani-CSF-Faizanè
    • NIERI Alessio
    • TONELLI Alessandro
    • MULUBRHAN Henok
    • COLNAGHI Luca
    • BATTAGLIN Enrico
    • ZANONCELLO Enrico
    • ZOCCARATO Samuele
    • ZANA Filippo
    • GABBURO Davide
    • CAÑAVERAL Johnatan
  • Caja Rural – Seguros RGA
    • NIEVE Mikel
    • AMEZQUETA Julen
    • GARCÍA Jhojan
    • SCHLEGEL Michal
    • LASTRA Jonathan
    • PIRA Yesid Albeiro
    • CEPEDA Jefferson Alveiro
    • NICOLAU Joel
    • BARCELÓ Fernando
    • BAGÜES Aritz
  • Drone Hopper – Androni Giocattoli
    • CHIRICO Luca
    • MUÑOZ Daniel
    • TAGLIANI Filippo
    • RESTREPO Jhonatan
    • RAVANELLI Simone
    • ZARDINI Edoardo
    • BISOLTI Alessandro
    • ALBA Juan Diego
    • PONOMAR Andrii
    • SEPÚLVEDA Eduardo
  • EOLO-Kometa
    • ROPERO Alejandro
    • BEVILACQUA Simone
    • ALBANESE Vincenzo
    • FEDELI Alessandro
    • FETTER Erik
    • FANCELLU Alessandro
    • RAVASI Edward
    • MARTIN David
    • MAESTRI Mirco
    • FORTUNATO Lorenzo
    • GAVAZZI Francesco
  • Team Arkéa Samsic
    • VERRE Alessandro
    • LEDANOIS Kévin
    • OWSIAN Łukasz
    • BOUET Maxime
    • DELAPLACE Anthony
    • QUINTANA Dayer
    • BARGUIL Warren
    • GESBERT Élie
    • RIOU Alan
    • ANACONA Winner
    • QUINTANA Nairo
  • TotalEnergies
    • RODRÍGUEZ Cristián
    • DE LA PARTE Víctor
    • VUILLERMOZ Alexis
    • OSS Daniel
    • LATOUR Pierre
    • CABOT Jérémy
    • FERRON Valentin
    • SIMON Julien
    • SOUPE Geoffrey
    • TURGIS Anthony
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
Damian

Nie ma Roglicia