fot. Wyścig by Tomasz Marczyński

Za niecały tydzień Wyścig Tomasza Marczyńskiego powraca wraz z pierwszą imprezą w sezonie 2022. Organizatorzy zapraszają na start do Starego Sącza, gdzie na uczestników czeka klasyczny szosowy uphill – prawie 1000 metrów przewyższenia na niespełna 12 kilometrowej trasie z podjazdem pod legendarną Przehybę!

Poza oryginalnymi i pięknymi trasami Wyścig słynie też z perfekcyjnej organizacji i ciekawego podejścia do nagród. Poza klasycznymi nagrodami dla zwycięzców dystansów i kategorii organizatorzy losują też nagrody wśród wszystkich osób, które biorą udział w imprezach Wyścigu. W tym roku łączna pula nagród przekroczyła już 100 000 złotych, a w tej puli można znaleźć takie perełki jak tygodniowy wyjazd do kolarskiego hotelu w Hiszpanii, czy gravel od Rondo.cc!

Poza Starym Sączem tegoroczne imprezy spod znaku Wyścigu Tomka Marczyńskiego odbędą się także w Wieliczce i Niepołomicach (30.09 i 1.10.2022). Dodatkowo po ostatnim Wyścigu 2022 organizatorzy zapraszają na After Party do jednego z krakowskich lokali.

Organizatorzy podkreślają, że Wyścig to idealny sposób na debiut w szosowym wyścigu. Poza świetną organizacją cechą charakterystyczną tego cyklu imprez jest też luźna atmosfera i skupienie przede wszystkim na dobrej i bezpiecznej zabawie dla każdego fana dwóch kółek. Każdemu Wyścigowi towarzyszy też mini sprawdzian dla dzieciaków z torem przeszkód i profesjonalnym pomiarem czasu, świetny catering, kawa i napoje bezalkoholowe od Loco Life, a także dodatkowe atrakcje.

Wyścig to będzie także okazja do spotkania Tomasza Marczyńskiego, który obecnie pracuje jako reporter na motocyklu podczas 79. Tour de Pologne, z którego uda się prosto na swoją imprezę. Z pewnością Maniek odpowie na pytania na temat swojej kolarskiej emerytury, czy o roli komentatora podczas Tour de Pologne.

Organizatorzy zapraszają na start i na zapisy, które czekają na www.wyscig.cc

Poprzedni artykułVuelta a Burgos 2022: Tryplet Jumbo-Visma, paskudna kraksa na ostatnim kilometrze
Następny artykułPatryk Stosz po 5. etapie Tour de Pologne 2022: „Miałem dziś pomóc Staszkowi Aniołkowskiemu”
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments