fot. Team SD Worx

Niestety nadal ciągnie się temat urazu Amy Pieters. O byłej mistrzyni Europy pamięta jej wciąż aktualna ekipa i zawodniczki Team SD Worx wystartują w Tour de France Femmes 2022 w trykotach z wypisanymi słowami wsparcia dla swojej koleżanki.

Przypomnijmy – Holenderka w kwietniu została wybudzona z wielomiesięcznej śpiączki, w którą została wprowadzona po wypadku podczas zimowego zgrupowania swojej drużyny w Hiszpanii. Na ten moment Amy Pieters powoli wraca do zdrowia, a z pewnością pomocne dla niej muszą być wyrazy wsparcia płynące regularnie ze strony całego kolarskiego świata.

Jednym z takich sygnałów ku pokrzepieniu zdrowia psychicznego Holenderki są specjalne koszulki Team SD Worx, w których wystąpi ten zespół podczas pierwszej edycji Tour de France Femmes. W składzie tej formacji znalazło się kilka gwiazd światowego kolarstwa – Lotte Kopecky, Ashleigh Moolman, Demi Vollering, Marlen Reusser, Chantal van den Broek-Blaak i Christine Majerus. Wyścig rusza już jutro z Paryża.

Poprzedni artykułTour de France 2022: Wout van Aert i Jonas Vingegaard opowiadają o 20. etapie
Następny artykułPrimož Roglič może ominąć La Vuelta ciclista a España z powodu kontuzji
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments