fot. Bahrain-Victorious

Najdłuższy wyścig jednodniowy w kalendarzu, czyli monument Mediolan-San Remo jak zwykle dostarczył wielu emocji, chociaż w tym roku chyba jeszcze większych niż zwykle. Podczas LIVE’a na kanale NaszosieTV rozmawiali o tym Aleksandra Górska, Marta Wiśniewska, Kacper Krawczyk i Jakub Jarosz z redakcji Naszosie.pl.

Zwycięzcą „La Primavery” 2022 został Słoweniec Matej Mohoric (Bahrain-Victorious), który przypuścił z Poggio zjazd na śmierć i życie. Drugi finiszował Anthony Turgis (TotalEnergies), zaś trzeci Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix), dla którego był to pierwszy szosowy wyścig w sezonie. Michał Kwiatkowski był szesnasty, ale do momentu pechowej kraksy nie z jego winy jechał bardzo dobrze, utrzymując szalone tempo narzucane na Cipressie i Poggio.

Między innymi o tym, a także o wielu innych aspektach tego magicznego włoskiego wyścigu jednodniowego rozmawialiśmy w materiale, który wklejamy poniżej.

Zapraszamy do subskrybowania kanału NaszosieTV i do zobaczenia w kolejnych materiałach i kolejnych programach „na żywo”.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Tajfun
Tajfun

Czy może być coś bardziej seksownego niż dwie kobiety mówiące merytorycznie i ciekawie przez godzinę o jednym kolarskim wyścigu?!
Proszę o częściej!